|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodniška
3.1.2012 20:07:26   
tijati
Pozdravljene!
sem zaposlena za določen čas in imam pogodbo do julija kar je 7mesecev delovne dobe...potem mi ne dobo podaljšali, ker nadomeščam...se pravi bom imela 7 mesecev delovne dobe in me bo znanec zaposlil še za 2 meseca da bom imela 9mesecev...

1. ali je 9 mesecev delovne dobe dovolj da se prijavin na Zav.za zaposlovanje da sem potem opravičena za 3 mesece nadomestila?
2. ali mi bo pripadalo kaj porodniške (plača je 560 neto) koliko je potem porodniška?

namreč...z možem že imava punčko skoraj 4leta in bi imela še enega otročka, samo sem sedaj dobila zaposlitev po dolgem času...in sem jo sprejeta z veseljem tudi če samo do julija...ampak sedaj sem v dilemi....kajti če začnem potem spet iskati ...bo spet minilo veliko časa-mesecev naša punčka pa raste in bo že tako veliko razlike...imela-želim si pa še enga otočka......
bolj ko premišlujem bolj bi bilo fino zanositi od marca naprej...

HVALA ZA ODGOVOR
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodniška
3.1.2012 22:28:12   
sirenetta
Denarno nadomestilo:
http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitve/prijava_brezposelne_osebe/denarno_nadomestilo

Za porodniško pa je pomembno, da si ali zaposlena ali prejemnica denarnega nadomestila na dan, ko nastopiš porodniško.

Za izračun porodniške pa se upošteva zadnjih 12 plač oz. denarnih nadomestil pred vložitvijo vloge. Če le-teh ni 12, se ti upošteva toliko kot jih imaš, npr. 10. Za manjkajoči 2 pa se upošteva 55% minimalne plače - torej kot če bi dva meseca prejemala 55% minimalne plače.

Evo tukaj si lahko izračunaš, kakšno bi imela porodniško:
http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunSN.asp

Na podlagi tega si tudi izračunaš, kdaj "se ti splača" zanosit in kdaj nastopit porodniško. Ne pozabit upoštevat tega, da vlogo oddaš v času ki gre od 60 do 30 dni pred PDP-jem (na enih CSD se tega termina zelo držijo, drugje so malo bolj fleksibilni in sprejemajo vloge tudi malo prej).

Upam, da sem kaj pomagala...
Pa srečno!

(odgovor članu tijati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?