|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodniško nadomestilo
16.8.2012 7:23:48   
tayag
Pozdravljene!

Se je kateri že zgodilo, da zaradi spremembe TRR ni dobila porodniške za tisti mesec?
Se mi zdi da se malo hecajo, glede na to da sem jim potrdilo o spremembi poslala 14 dni pred nakazili.

Na centru za socialno delo se nič ne obrnejo tako, da bom klicala kar na ministrstvo.
Sledi mi da dobim porodniško (dvojno) naslednji mesec.. user posted image

V glavnem se mi zdi od njih vse tako neresno.. ali je res tak problem zamenjat en TRR???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodniško nadomestilo
16.8.2012 11:49:08   
**M**
Sicer se ne nanaša tole na spremembo TRRja ampak vseeno. S sestro sva bili noseči istočasno, razlika v pdp 3 tedne. Jaz sem papirje oddala mesec in pol pred njo, jaz dobila porodniško. ona pa ne. Da o tem, da je mogla prinest dokazila, da ni dobila nič nakazano ne govorim, ker imave isti priimek (imena ni niti pogledala) in je gospa mislila, da je ena in ista vloga oddana 2x.  In ja, dobila je potem za nazaj, kako naj med tem časom živiš jih ne zanima, obup.

(odgovor članu tayag)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodniško nadomestilo
16.8.2012 13:03:14   
tayag
Res je... Nobenega ne zanima kako bomo zdej čez mesec prišli..
Če bi pa javni upravi en mesec kasnej plače dobili bi pa takoj štrajkali...

Žalostno je to v naši državi..

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodniško nadomestilo
16.8.2012 13:16:39   
summmer725
Oja, mi je znano tole. Jaz sem rodila oktobra, moj je vmes zamenjal banko in jim je javil takoj nov TRR, vendar je bil že prepozen, ker je bilo že vse v rač. unešen in niso mogli nič popravljat. Tako da decembra itak ni nič bilo nakazan, januarja pa tud ne. In kličem, vprašam zakaj januarja ni bilo nakazn in ona reče ja sem pozabila. Ok, potem reče da se bo zmenila z svojo nadrejeno, da mu naš CSD založi denar in da bo minstrstvo direkt na naš CSD nakazal njegovo porodniško (to je predlagala že decembra, pa je moj rekel, da en mesec bo pa že počakal). Pol smo res to nardili, ker se je to že predolg vlekel. In glej, marca me pa kličejo iz našga CSD-ja, da so po pomoti iz ministrstva nakazal mojmu na TRR.
Tako da, veliko sreče!!!

< Sporočilo je popravil summmer725 -- 16.8.2012 13:17:28 >

(odgovor članu tayag)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodniško nadomestilo
16.8.2012 13:39:38   
tayag
na našem CSDju pa tega niso predlagali.. se sploh niti zavzeli niso.. tudi direktorica ne..
se pravi.. se da zrihtat, če se hoče..


(odgovor članu summmer725)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?