|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodnišnica NM - vse pohvale
4.1.2010 13:58:04   
evangelie
Decembra sem rodila v NM in sem doživela čudovito porodno izkušnjo! Celotno osebje je bilo super in so popolnoma presegli moja pričakovanja!user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
4.1.2010 19:33:20   
TIBIDABO
Tudi jaz se ti pridružim k pohvali osebja v NM porodnišnici. Čeprav je minilo že skoraj 3 mesece, odkar sem rodila... Pa se vedno rada spomnim, kako lepo izkušnjo sem doživela in definitivno grem še tja rodit! Vse pohvale!!!!!

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
4.1.2010 23:12:30   
malecka
tud jaz sem leta 2005 in 2006 imela zelo lepo izkušnjo. Babice super sestre super, zdravnik super.....user posted image

Meni je NM porodnišnica  ostala v lepem spominu....


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
5.1.2010 23:05:26   
altaja
Se strinjam!

Dr. Koželj, babici Tanja in Alenka, na koncu tudi Metka.. vse so superske!


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
6.1.2010 8:23:21   
Aja1
Jaz sem prvič rodila leta 2006 in so bile babice in vsi v porodni super (babica Jelka je zakon), sestre na oddelku pa zelooo nesramne. user posted image Februarja grem drugič rodit in upam, da bo tako, kot ste napisale. user posted image Je katera imela EA?

_____________________________




(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
6.1.2010 9:45:08   
TIBIDABO
hm, jaz nisem imela nobene slabe izkušnje s sestrami na oddelku,prav nasprotno, bile so super, ful so pomagale pri čemerkoli, čeprav je bilo prav noro, koliko enega dela imajo!!! toliko različnih žensk, ene po CR, ene težave s šivi, druge z dojenjem in so bile zelo zelo potrpežljive in vsem v pomoč... ne vem, jaz sem se jim za vsako pomoč zahvalila in še prej lepo prijazno vprašala, če mi kaj ni bilo jasno...jaz pravim vedno, lepa beseda lepo mesto najde...

delam z ljudmi vsak dan, podobno kot v zdravstvu....je pač treba biti prijazen

EA pa nisem imela, me ni nikoli zanimala, ker si res ne znam predstavljat, kako bi pritiskala, če ne čutiš od pasu navzdol.... je ni cene za EA, da bi potem fasala še vakumski porod, če bi vse zastalo zaradi omrtvičenega spodnjega dela in posledičnega nepritiskanja oz. nepravilnega pritiskanja...Rodila sem pa vaginalno...

Srečno!

< Sporočilo je popravil TIBIDABO -- 6.1.2010 9:58:47 >

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
6.1.2010 20:57:58   
evangelie
Tudi jaz sem bila zelo zadovoljna s sestrami - zelo ustrežljive in prijazne, ves čas so spraševala, če kaj potrebujemo ipd. Zakon! Moja babica je bila Metka in je vrhunska! Res, NM me je čisto presenetila in jo priporočam...EA pa tudi jaz nisem imela in mi ni žal...

(odgovor članu TIBIDABO)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
7.1.2010 14:11:43   
3Sonček3
Tut sama nameravam rodit v NM P če nebo nč narobe (ker te v takih primerih baje v Lj pošljejo) in upam da bom mela lepe izkušnje z njimi tako kot ve, se pa strinjam da lepa beseda lepo mesto najde. Bom sporočila kako je bilo.

_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
7.1.2010 22:51:00   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: TIBIDABO

EA pa nisem imela, me ni nikoli zanimala, ker si res ne znam predstavljat, kako bi pritiskala, če ne čutiš od pasu navzdol.... je ni cene za EA, da bi potem fasala še vakumski porod, če bi vse zastalo zaradi omrtvičenega spodnjega dela in posledičnega nepritiskanja oz. nepravilnega pritiskanja...Rodila sem pa vaginalno...

Srečno!


pri potisku si načeloma brez EA in pošteno čutiš kako in kdaj pritisnit.


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu TIBIDABO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
7.1.2010 22:52:47   
Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: altaja

IZVIRNO SPOROČILO: TIBIDABO

EA pa nisem imela, me ni nikoli zanimala, ker si res ne znam predstavljat, kako bi pritiskala, če ne čutiš od pasu navzdol.... je ni cene za EA, da bi potem fasala še vakumski porod, če bi vse zastalo zaradi omrtvičenega spodnjega dela in posledičnega nepritiskanja oz. nepravilnega pritiskanja...Rodila sem pa vaginalno...

Srečno!


pri potisku si načeloma brez EA in pošteno čutiš kako in kdaj pritisnit.




Ja, čutiš (zmanjšajo dozo). Jaz sem prvič imela EA in upam, da jo dobim tudi drugič.

_____________________________




(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
18.1.2010 17:01:45   
sinskaT
Tudi sama sem bila neznansko zadovoljna z NM P (pa sem drugače iz Lj.).Prvič sem rodila v Postojni in moram rečt, da sem bila v NM veliko lepše in strokovno obravnavana.  

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
18.1.2010 17:05:07   
sinskaT
Aja imela sem kar 3! babce (od tega 2 zelo zabavne user posted image ) in zdravnico + partnerja, pa še gimnastično žogo, prijetno glasbo, vodo za pit..ob vsem tem skoraj  ne rabiš EA;) Tudi sestre so bile za moje pojme super.Ali pa je bilo zato tako, ker sem že vedela kako z njimi ravnati hehe...

_____________________________

♪♫♪♫♫


(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
29.1.2010 11:16:12   
Caia
Da ne bo samo hvale..
Jaz sem rodila 2007. Moje porodna zgodba je dolga, verjetno nikogar ne zanima. Odnos je bil KATASROFALEN, bila sem 11 dni čez rok, 3 dni prejemala doze za pospešitev poroda, porod tudi ni bil lep, vsemse je mudilo. Bila sem mašina za rojevanje. Na oddelku patudi katastrofa. Nekaj sestec sicer zelo prijaznih, ampak moraš imet srečo, da naletiš nanje.
Od zdravnikov gre velika graja dr. Šekoranji. Če bi me bilo volja in mi nebi bilo škoda energije, bi ga tožila. Prijazna pa je bila tista zdravnica, mislim, da se piše Gradecki!
Maja grem spet rodit, v NM pa NIKOLI več!

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 29.1.2010 14:13:02 >

(odgovor članu sinskaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
31.1.2010 19:00:09   
maja.gal
Živjo,

jaz imam tudi zelo lepo izkušnjo s porodom v NM. Prvič sem tam rodila 2005 in je bilo vse kot mora biti, imela sem celo 3 babice pri porodu, pa sem jih kar dolgo matrala, pa še prazniki so bili in so bili v manjših ekipah kot sicer.
Res je sicer, da je tudi moja mama zaposlena v NM bolnici vendar kolikor sem jaz uspela videti so bili vsi enako prijazni do vseh porodnic. Sama vem koliko pomeni kakšen odnos imajo do tebe, vendar kapo dol, vsi so bili zeloooo prijazni in ustrežljivi.
Marca bom ponovno šla v NM, pa čeprav mi je LJ neprimerno bližje.

Pri njih sem se počutila kot človek in ne kot številka, kar mi je največ pomenilo v tistih trenutkihuser posted image

Sicer pa, lepa beseda lepo mesto najdeuser posted image user posted image

LP

_____________________________

Maksim, 2.11.2005
Zoja, 18.3.2010

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
1.2.2010 12:47:19   
biga
A mogoče še katera namerava marca rodit v NM porodnišnici? Jaz imam rok 5.3.

(odgovor članu maja.gal)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
1.2.2010 12:53:30   
mumu
IZVIRNO SPOROČILO: Caia

Da ne bo samo hvale..
Jaz sem rodila 2007. Moje porodna zgodba je dolga, verjetno nikogar ne zanima. Odnos je bil KATASROFALEN, bila sem 11 dni čez rok, 3 dni prejemala doze za pospešitev poroda, porod tudi ni bil lep, vsemse je mudilo. Bila sem mašina za rojevanje. Na oddelku patudi katastrofa. Nekaj sestec sicer zelo prijaznih, ampak moraš imet srečo, da naletiš nanje.
Od zdravnikov gre velika graja dr. Šekoranji. Če bi me bilo volja in mi nebi bilo škoda energije, bi ga tožila. Prijazna pa je bila tista zdravnica, mislim, da se piše Gradecki!
Maja grem spet rodit, v NM pa NIKOLI več!


jaz sem rodila marca 2008 in bila zeloooooooooooooooooo razočarna. Sestre zelo nesramne in neustrežljive....
Očitno sva jaz in Caia rodile v drugi porodnišnici kot ostale na tej temi user posted image user posted image .

_____________________________

Svet je okrogel zato, da ga lahko obkroža prijateljstvo.

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
3.2.2010 10:41:57   
MUREN
Jst sem mela 2008 EA v NM. Morem rečt, da je res OLAJŠANJE...predvsem pa POČITEK, ker si med popadki spočiješ, saj jih nič ne čutiš. Glede na to, da sem bila skoraj dva dni pokonci, sem med EA malce oddremala in zaspala, ker sem bila res utrujena. Potem ko je bilo treba pritiskat, je malce problem, ampak jst sem ene 3-krat potisnila, pa je šlo. Tud šivana nisem bila veliko. In po porodu sem bila kot prerojena-nič me ni bolelo.



(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
13.2.2010 14:57:14   
lenčy

IZVIRNO SPOROČILO: biga

A mogoče še katera namerava marca rodit v NM porodnišnici? Jaz imam rok 5.3.

js bom tudi rodila v NM porodnišnici ampak malo kasneje kot ti-29.3.

me pa zanima, kakšen klistir uporabljajo v NM? kako to zgleda pri njih?

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
13.2.2010 21:12:54   
TIBIDABO
haha, klistir ni nič drugega kot topla voda, ki ti jo spustijo v rito, mislim, da je povsod enako, pa nič bat, ker boš potem bolj sproščena, ko bo treba pritiskat, jaz sem doma pred odhodom 2x na wc letela, pa sem se potem vseeno odločila za klistir, mi je dala babica na izbiro, je tudi zato fajn, ker pospeši tvoje popadke. lahko pa da bo šlo vse tako hitro, da ti ne bodo nič dali...srečno!

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
13.2.2010 22:38:53   
maja.gal

IZVIRNO SPOROČILO: lenčy


IZVIRNO SPOROČILO: biga

A mogoče še katera namerava marca rodit v NM porodnišnici? Jaz imam rok 5.3.

js bom tudi rodila v NM porodnišnici ampak malo kasneje kot ti-29.3.

me pa zanima, kakšen klistir uporabljajo v NM? kako to zgleda pri njih?



Živjo,

sicer se mi zdi, da sem že na "domačem" forumu napisala, ampak jaz grem tudi rodit v NM in sicer imam PDP 30.3.

Klistir...a obstaja več vrst? Jaz sem ga imela do sedaj 2x (enkrat pred operacijo in pred porodom) pa nisem zasledila razlike med njimauser posted image user posted image ...vsakič so me našopal z vodo (oz. tekočino-predvidevam, da je voda) dokler nisem tulila, da je dostuser posted image user posted image , pa sm vsakič zvedla, da sm dubla manj kot je dozauser posted image user posted image user posted image tko da res ne evm kako je pol s tem klistirjem. Je pa res, pa so se popadki kar močno "ojačali" po opravljenem klistiranju...

_____________________________

Maksim, 2.11.2005
Zoja, 18.3.2010

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
14.2.2010 18:05:57   
Aja1
Jaz sem ta mesec rodila drugič v Nm. Moram pohvalit vse osebje v porodni sobi, tudi sestre na oddelku so bile res prijazne, v veliko pomoč, pripravljene pomagati,.. (v nasprotju z letom 2006, ko sem prvič rodila). Tokrat nimam pripomb. user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(odgovor članu maja.gal)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
25.2.2010 19:05:41   
julka8
še kakšna info o porodnišnici nm? kaj ažurnega?user posted image kako je pa kaj na oddelku, za porodno vse bolj kot ne hvalijo, o bivanju na oddelku pa je veliko mešanih komentarjev...user posted image kolk kej pomagajo prvorodkam, a kej pokažejo? a je odnos res tako slab,...?user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
26.2.2010 9:50:20   
Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: julka8

še kakšna info o porodnišnici nm? kaj ažurnega?user posted image kako je pa kaj na oddelku, za porodno vse bolj kot ne hvalijo, o bivanju na oddelku pa je veliko mešanih komentarjev...user posted image kolk kej pomagajo prvorodkam, a kej pokažejo? a je odnos res tako slab,...?user posted image



Julka - vse pomagajo, pokažejo. Res so super sestre user posted image . Je nova glavna pediatrinja in so navodila drugačna. V primerjavi z letom 2006 je 100% izboljšanje! user posted image

_____________________________




(odgovor članu julka8)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
26.2.2010 19:59:41   
valentinčica30
Na odelku je super, razen ena sestra je komauser posted image . Ampak tak je povsod. Sama sem v februarju pri njih preživela en teden in je blo glede na to da je to bolnišnica super, sestre prijazne, skratka same pohvale.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: porodnišnica NM - vse pohvale
1.3.2010 22:25:52   
Caia
moje mnenje staro - oktober 2007 -  NIKOLI VEČ.
Maja spet rodim, a si ne upam tja, tudi če so razmere boljše.

(odgovor članu valentinčica30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?