|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 17:59:16   
Skratek46
V glavnem je stvar taka...Fanta imam 6 mesecev in se mi zdi brez veze, da vam razlagam kaj je med nama,ker to najbolje veva midva. Vse se odvija hitro...živiva skupaj,želiva si dojenčka in po vsej verjetnosti bi se rada poročila 20.08.2008.
In seveda tu pride do moraliziranja pametnjakovičev. "Prehitro,poroka je itak brez veze, a sta nora da bosta že otroka imela...itd itd"!
NE razumem kdo te ljudi sploh sprašuje za mnenje. Sama si krojim svoje življenje in če sama mislim da je tako prav-pomeni da je tako prav!!!
Mam primer mojih staršev,ki sta bila skupaj dosti let,se poročila...ostala skupaj skori še 25let...pol je pa šlo vse po zlu. Ekstremen primer je pa moja teta ki se je poročila 15 DAN,ko je spoznala mojega strica in sta lahko samo zgled vsem in bista zagotovo ostala skupaj za vedno-v to niti najmanj ne dvomim.
Zakaj ljudje uživajo,ko uničujejo sanje ostalim...Sama nebi takih mnenj nikoli ispostavljala-sej nisem bog, da vem kaj je za koga prav in kaj narobe.
Seveda so pa tukaj tudi ljudje, ki nama privoščijo in se ne spuščajo v take bedne komentarje...
Sam to sem hotela poveda...vi pa k`r pokomentirajte, če se je vam kaj podobnega zgodilo.
Hvala pa lep pozdrav vsem!

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:25:14 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 18:01:25   
Anonimen
Najboljš način da se "maščuješ" je da sta srečna do konca svojih dniuser posted image .

Vso srečo. Pa čestitke za porokouser posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:34:06 >

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 18:07:06   
Anonimen
Ti že veš kaj je najbolje....

Jaz se pa po 6 mesecih ne bi niti približno odločila za poroko.
No... sicer pa je tud veliko odvisno od tega kolk sta stara,

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:34:18 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 18:10:54   
Anonimen
NE razumem kdo te ljudi sploh sprašuje za mnenje.


Ne razumem, kaj "te" ljudi sploh poslušata....user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:34:40 >

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 18:30:13   
Anonimen
Pozdravljena.

Mislim, da sama najboljše veš, kaj in kako je prav. In kaj čutita. Vsako moraliziranje ni na mestu. Če si želiš otroka, in si pripravljena nanj- ga imej. Če se želiš poročiti- se poroči. Ne poslušaj drugih, ker ne boš nikamor prišla. Šest mesecev res ni veliko, je pa lahko tudi čas, ko spoznamo, da bi s partnerjem bili za vso življenje povezani. V celoti nikoli ne bomo poznali niti sebe, kaj šele druge ljudi.

Punca, vse bo šlo, če je želja in ljubezen. In jaz v to ne dvomim.user posted image

aspirinčica

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:34:51 >

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 19:12:11   
cukr07
Ne ozirajta se na to kaj drugi mislijo. Kakorkoli bosta naredila, nikoli ne bo vsem prav. Vidva že vesta kaj si želita, zato se odločita po svoji vesti. Ljudje bodo pa slej ko prej tudi nehali pametovati, sploh ko bodo videli, da vama vse klapa.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:35:03 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 19:37:29   
*alja*
Kolk sta pa stara?

Če sta zelo mlada logično da vama gdo kaj npravi, mogoče zato ker vama želi dobro, ne slabo. Če pa nista tako mlada, pol pa itak se nebota ozirala na komentare ker bota za svoja dejanja prevzela tudi vso odgovornost.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:35:16 >


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 19:41:44   
Lunca1
Garancije nimaš nobene, če se poročiš čez 1 mesec ali 10 let. Imam prijateljico, ki sta se poročila po 1 mesecu, pa sta še vedno skupaj in imata zdaj že osnovnošolske otroke.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:35:27 >

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 20:13:22   
Anonimen
Poslusaj svojo pamet in svoje srce. Kaj te briga kaj drugi pravijo...
Saj ves lahko je biti pameten za drugega...

Kaj pa prihodnost prinese pa tako ni odvisno od tega koliko casa poznas nekoga...saj po mojem mnenju.

Srecno!!user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:35:41 >

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 23:53:49   
mateyka
res je **** user posted image
moj mož in jaz sva se poročila, ko sva se poznala 3 mesece in on je šved jaz pa slovenka. on je 25, jaz pa 36. zdej mava malo pikico (smo jo takoj šli delat, ker mamo radi otroke) ki bo, če bo šlo vse po planu dobila še 3 sestrice al pa bratce. in mamo se super in ful radi user posted image

nikol ne veš od kje ti bo "zlata japka" prletela in ko ti prileti, se ne smeš ustrašit - samo pogumni imajo pravo ljubezen user posted image pametnjakoviči pa samo pametujejo in teoretizirajo o tem. živijo tega itak ne. tako samo odražajo njihovo lastno nezaupanje v ljubezen - sej veš, v psihologiji pravjo temu projekcija, če se ne motim. ne se sekirat, glavno da je tvoje srce srečno user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:35:56 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
10.1.2008 23:59:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

res je **** user posted image
moj mož in jaz sva se poročila, ko sva se poznala 3 mesece in on je šved jaz pa slovenka. on je 25, jaz pa 36. zdej mava malo pikico (smo jo takoj šli delat, ker mamo radi otroke) ki bo, če bo šlo vse po planu dobila še 3 sestrice al pa bratce. in mamo se super in ful radi user posted image

nikol ne veš od kje ti bo "zlata japka" prletela in ko ti prileti, se ne smeš ustrašit - samo pogumni imajo pravo ljubezen user posted image pametnjakoviči pa samo pametujejo in teoretizirajo o tem. živijo tega itak ne. tako samo odražajo njihovo lastno nezaupanje v ljubezen - sej veš, v psihologiji pravjo temu projekcija, če se ne motim. ne se sekirat, glavno da je tvoje srce srečno user posted image



Jaz sem se z mojim porocila ko sem ga videla drugic v zivljenju... vmes sva komunicirala po netu...
In sem prav tako zelo zelo srecna hvala Bogu in pricakujeva tretjega user posted image .
Tko da te cist stekam...

Zato pa pravim to kok casa si skom pred poroko se ne pomeni vecne ljubezni...
In naj se punca sama odloci...
Saj bo v vsakem primeru ona nosila posledice!!!

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:36:24 >

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
11.1.2008 0:29:27   
Marogica
Škratek, vidva sta najbrž mlada, zato vama vsi "pametujejo", da se še ne poročita. In imajo po svoje prav in predvsem ne mislijo nič slabega, pa čeprav imaš občutek, da trenutno tako mislijo in vama ne privoščijo vajine ljubezni. In če je vajina ljubezen tako močna, lahko s poroko tudi počakata še nekaj let...saj ljubezen ne bo splahnela, ali ne?

Midva sva se poročila po 6 mesecih poznanstva, zanosila sem po dveh mesecih-načrtno. In sva po 8 letih še vedno srečna, vendar sem bila stara skoraj 35, mož 41 let.

Vendar zase upam trditi, da tega v nobene primeru ne bi naredila če bi bila stara nekje 20-25 let. Nikoli. Enostavno sem bila premlada, preveč zaletava in predvsem premalo izkušena, kar se "življenskih" izkušenj tiče... In tako je z večino ljudi v tem starostnem obdobju....


Pa kaj ti bom še jaz sedaj pametovala...ti tako veš, kako in kaj...

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:36:42 >


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
11.1.2008 0:36:57   
kovač
Mislim, da že veš, če čutiš da je to to in je tudi prav, da se potem tudi poročita in imata otroka.

Na druge se pa ne iziraj, ker vsak gleda v resnici samo nase zato glej samo sebe in svoje občutke.

Srečno.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:36:53 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
11.1.2008 6:24:03   
bumerang
Kar jih srečnih parov poznam, so se vsi "dali skupaj" v ekstremno hitrem času. Bodisi so se takoj poročili bodisi so začeli živeti skupaj. V najdaljšem stažu sta starša moje sošolke, ki sta se poročila po enem tednu poznanstva.
Tudi sama potrjujem to pravilo. Svojega sem spoznala in po par dnevih sva že živela skupaj. Če bi se poročila, me je vprašal po manj kot dveh tednih. No, potem se na mojo željo nisva še kar nekaj časa. Ampak sem kljub temu vedela da je to TO!

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:37:07 >


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu kovač)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
11.1.2008 15:40:54   
Skratek46
V glavnem sva stara 25 let,zaposlena in ni nikakeršnih ovir zakaj ne bi...Ne bom se ozirala na leta,na neka pravila,ki jih "pišejo drugi...Vem, da je to to...in če imava željo se poročit-ne vem zakaj se nebi?!
Tako, da res hvala vsem za spodbudne besede...vam bom pa še sporočila kako se stvari odvijajo in upam, da bodo najime poročne slike v začetku septembra že na razpolago tudi vam.
ŠE enkrat hvala vsem!

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:37:17 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
12.1.2008 16:15:44   
piščanc
midva sva se poznala 1 m, ko sva začela živeti skupaj (pri mojih 20-ih). pa sva skupaj že deset let in imava dva otročka. uživajta v skupnem življenju, stara sta dovolj in če je to to.... ti pa tudi deset skupnih let ne bo povedalio, ker življenje ne teče po začrtani poti, začrtaš jo sam.

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:37:27 >


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
12.1.2008 16:33:09   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

midva sva se poznala 1 m, ko sva začela živeti skupaj (pri mojih 20-ih). pa sva skupaj že deset let in imava dva otročka. uživajta v skupnem življenju, stara sta dovolj in če je to to.... ti pa tudi deset skupnih let ne bo povedalio, ker življenje ne teče po začrtani poti, začrtaš jo sam.


o kako lepo si to napisalauser posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:37:40 >

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
12.1.2008 17:06:54   
hannika
saj sta dovolj stara. Jaz sem se poročila šele pri 21 letih, pa bi tudi kdo rekel, da sem premlada, ampak mudilo se mi je poročit, ne pa študirat. IN DANES? imava dva otroka, ob delu sem naredila višjo stopnjo šole, in letos bom stara 30 let, ko ima marsikatera sošolka šele prvo dete, študija pa ni dokončala, ker ni imela časa, pa ni bila poročena niti otrok ni imela.


Življenje si krojimo sami. Če bi se jaz zgledovala po drugih, bi imela danes poklicno šolo, delala bi na traku v proizvodnji- ne bi si upala niti pomisliti, da bi se v službo vozila 30 minut, pa regljala in ogovarjala bi 100 na uro. Tako pa imam službo, ki je stresna, saj sem jo šele pred kratkim zamenjala in še ne vem dobro kam sem prišla in kaj bo iz tega. Ob dveh otrokih sem študirala, zato nisem imela časa s sosedami regljati in ogovarjati, zato sem nekakšen posebnež v naši vasi, pa nekako še vedno upam, da bom nekoč imela 8-urni delavnik, v pisarni,... sobote proste, pa dobro plačo. zaenkrat še sanje, ampak nikoli se ne ve. Sploh sem pa stara šele 30 let.

Ni odgovor na tvoje vprašanje, ampak ko sem prebrala kar si napisala, sem se zamislila, in nastalo je to. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:37:54 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
12.1.2008 17:15:35   
Rok_LM
Čisto prav imaš. Ko me kdo vpraša, kako veš kdaj sta dva pripravljena za poroko, rečem da se to ne da povedat. To enostavno začutiš in ni važno koliko časa si skupaj. Kdor je to začutil že ve, če ne se pa raje ne poročaj. Če v sebi čutiš da sta za skupaj se ne oziraj na nasvete poznavalcev.

Midva z ženo sva se spoznala avgusta, začela hoditi septembra, decembra sva se odločila za dojenčka, januarja je zanosila in maja sva se poročila, oktobra pa se nama je rodila Marjetka. Maja sva imela peto obletnico poroke. Naredila sva si hiško, se preselila na svoje, vmes pa sta se nama rodila še dva otročička.

Rada se imava pa vsako leto bolj. Kako se bova imela šele čez deset let.user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:38:09 >


_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
13.1.2008 18:50:42   
Majuska
Meni osebno se morda res zdi hitro, ampak sem bolj ziherašica in tudi midva sva hodila kar nekaj let, preden sva se odločila za poroko. Nimam pa nič proti - dovolj sta stara in dovolj zresla, da vesta kaj želita. Lahko vama samo čestitam za odločitev in nikar se preveč ne ozirajta na druge, saj gre za vajino življenje!!! user posted image

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:40:03 >

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
15.1.2008 18:35:37   
Anonimen
Midva sva bila tudi hitra v svojih odločitvah, pa je vse lepo in prav - poročena 11 let, dvs otroka....
Ni važen čas, važno je spoštovanje in zrelost, da skupno življenje potrebuje sposobnost sklepanja kompromisov.


oprostite, ne kričim ampak dojim in hkrati pišem

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:43:22 >

(odgovor članu Majuska)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
15.1.2008 18:36:59   
Anonimen
oprostite, ne kričim ampak dojim in hkrati pišem


Oproščeno :)).

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:40:38 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poroka-sovražim pametnjakoviče"!
15.1.2008 21:45:03   
Anonimen
ojla
midva sva se poročila ko sva bila skupaj leto in pol, jaz stara 24 on pa 30.Ok poročena sva dobrih 7 mesecev ampak hočem rečt, da čutiš kdaj spoznaš pravega človeka s katerim bi bil celo zivljenje.Poznam veliko parov ki so skupaj po 5,6 ali 7 let pa niti ne zivijo se skupaj nekateri pa so že narazen ker so se enostavno naveličal enih in istih stvari, koraka naprej pa niso naredili.Midva že pričakujeva prvega otročka, ki bo na svet prijokal maja in mi ni tud mal ne žal da sem se tako odločila.
Jaz vaju čist podpiram,stara sta dovolj, nimata kaj poslušat drugih naredita tako kot čutita da je prav.
Želima vama veliko sreče in  lepih trenutkov skupaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poroka-sovražim pametnjakoviče"!
17.1.2008 11:27:51   
tatam
Midva sva se preselila v svoje stanovanje po dveh mesecih,po petih sem zanosla...Pa se mi zdi,da je otrok večja odločitev.Ločiš se vedno lahko,otrok bo pa za vedno tvoj!!!
Poročila sva se po drugem user posted image .Sedaj sva skupaj 10 let,imava štiri otroke.Razumeva se fajn...
Aja,teh "nasvetov" pa nisem nikoli poslušala.Če pa je že keri hotel kaj komentirat sem ga utišala.Moje življenje!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: poroka-sovražim "pametnjakoviče"!
17.1.2008 13:22:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

V glavnem je stvar taka...Fanta imam 6 mesecev in se mi zdi brez veze, da vam razlagam kaj je med nama,ker to najbolje veva midva. Vse se odvija hitro...živiva skupaj,želiva si dojenčka in po vsej verjetnosti bi se rada poročila 20.08.2008.


No ja, jaz bi vaju isto vprašala. Kam se vama mudi? A kje kaj gori??

< Sporočilo je popravil Eviii RR -- 18.1.2008 14:40:53 >

(odgovor članu Skratek46)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?