|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka in otroci
5.5.2009 22:51:38   
maja&m
Zanima me sledeče-kako ste reševale situacijo tiste, katere ste se poročile in imele (majhne) otroke? Čez dan je še ok, kam pa z njimi zvečer, ponoči? Kam ste dale otroke?Kdo jih je čuval, če so bile obe babice, tete, strici...v glavnem vsa žlahta na svatbi?

Maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka in otroci
5.5.2009 23:14:27   
zband
po sliki sodeč bo vaš mali navihanec zdržaldlje kot si mislite.ne se obremjevati.raje se posvetite poroki..


uživajte naj vam bo lepo

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka in otroci
5.5.2009 23:20:30   
ery
Jaz se poročim junija, hčerka, ki je stara 3 leta in pol bo na ohceti. tudi ponoči, ekr res non stop pleše... če jo bo zmanjkal, bo že tam nekje zadremala.

Sinko, ki je star 8 mes.. bo pa po cerkveni poroki vzela prijateljica in bo pri njej. On se mi zdi pa še premajehn za taj.. lahko bi spal, lahko tudi ne in bi bil samo jok...


_____________________________




(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka in otroci
5.5.2009 23:23:02   
zband
tudi vi uživajte in se imejte skrajno lepo


mi smo se imeli in še se imamo

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka in otroci
6.5.2009 14:34:05   
NATAŠI
najin je prišel z možem po mene, potem se je z nami peljal na civilno iz civilne je šel z babi in dedijem domov, potem je z njima prišel na cerkveno ...  naj bi šel potem mal na ohcet pa je v avtu zaspal in sta ga najina šoferja kar zapeljala do varuške (tam kjer je v privat vrtcu). Star je bil 2 leti

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka in otroci
7.5.2009 20:48:14   
jera3
Naša user posted image bo takrat stara 11 mesecev in bo čez dan z nami, potem gre k prijateljici v varstvo.

Lp

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka in otroci
7.5.2009 20:58:23   
Tejcha
Naša dva sta bila stara 4m in 23m in sta bila ves čas z nami in v nulo pridna! Js si svoje poroke brez škratkov niti ne predstavljam. Malo ena babica, malo druga, pa tete, ... Vsi so razumeli, da je nevesta pač parkrat zgasnila z bejbo papcat, zvečer sta pa omagala in zaspala v vozičkih.
Je pa res, da sva midva s pričama vred v celem dnevu spila mogoče 2l vina, če bi bila "večja" pivca, bi bilo otroke verjetno res bolje kje pustiti v varstvu.


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka in otroci
7.5.2009 21:05:00   
eva1
moja dva sta bila pridna ful...tavelik je bil star 3.5 tamala pa leto in pol...bila je tko običajna poroka(okili70 gostov)..da je moj prišel pome, potem civilni del in fešta..spala sta samo v avtu ker se je preveč dogajalo, da bi onadva šla spat opoldan...bila sta ful pridna..na civilnem delu sta trosla rožice, plesala...res cukra ful..potem, na fešti smo jih komaj spravili spat okoli 10h, ker onadva bi še vedno plesala..itak se jima je dogajalo ful..tamelik je šel pomoje spat okoli 11h...aja sem pa gledala na to, da je gostilna imela sobe, ker imamo v žlahti kar nekaj otrok, najela sem 2 varuški, tako da je bilo potem za otroke poskbljeno..so vsi lepo, brez probelam spali..itak so biliful utrujeni...mi smo ga pa zafeštali...aja otroke so vmes(na civilnem delu) pogledali vsak po malem..sestra, babi....

< Sporočilo je popravil eva1 -- 7.5.2009 21:06:04 >

(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka in otroci
8.5.2009 10:09:01   
maya2
Midva imava varuško, ki jo pazi, pa sva njo prosila, sva jo že zjutraj odpeljala k njej, potem jo je ona pripeljala na civilni obred, ker se je še naspala (zato sva se odločila za lokacijo v bližini), potem je bila izredno živahna in vseskozi v centru pozornosti do 11. zvečer, ko sta z varuško odšli. Stara je bila pa dve leti. Ja pa res uživala user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka in otroci
8.5.2009 14:28:51   
ninocka
Jst sem bila na kolegicini poroki z obema skratoma - en je bil star takrat 3, drugi pa 10 mesecev.
Tamali je okorg 8ih zaspal v vozicku in smo ga dali potem v en kot in je spal do 12h, ko se je podojil in spal naprej, tavecjega je pa zmanjkalo nekje okrog 11h in je zaspal na stolih.
Sem mislila, da bom mogla s poroke  najkasneje ob 8ih, ker nisem mela varstva, na koncu smo bli pa skoraj do 3h.

Cim manj komplicirat, pa bo user posted image

Aja, mojadva sta sla se na dekliscino od te kolegice z mano (ker tudi nisem imela vasrtva).


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?