|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posebej kuhati?
5.4.2011 12:56:58   
rogljicek
do kdaj ste posebej kuhale za dojencke in kdaj so zaceli jesti z vami vso hrano?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
5.4.2011 13:34:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posebej kuhati?
5.4.2011 13:45:30   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

prvi je jedel vse zivo in za 9m sm prepricana (morda ze prej), da sm kuhala za vse isto, le dosolila sm na koncu. pac smo vsi jedli to, kar je imel on takrat na jedilniku oz. sm imela zacetno pripravo isto, potem pa sm njegovo dala na stran, nam pa dodatno zacinila.

Isto...najprej sem sprobala pripravljat čimbolj zdravo (torej brez okusa), pa ni hotel jest, potem pa je jedel kar isto (tu mislim predvsem na pire, špinačo, meso).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posebej kuhati?
5.4.2011 15:56:19   
Paštetka
Pri 7. mesecih. S tem, da sem nam dosolila. Pri nas je obratno kot pri prejšnjima odgovorima. Otroka sta jedla, kar smo imeli na jedilniku.

Je pa res, da je vse odvisno kaj družina je. Pri nas neke svinjine in težke hrane, fast food, ni pogosto na jedilniku.


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posebej kuhati?
5.4.2011 18:07:57   
kajalin*
od 6 mesca naprej,sicer malo prilagojeno ampak brez kompliciranja.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: posebej kuhati?
5.4.2011 19:51:33   
divans1
po 9 mesecu...

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: posebej kuhati?
5.4.2011 22:02:50   
nusi
ravno včeraj sem ugotavljala, da sem glede tega hinavka user posted image , tamalmu dam zjutraj sadje, sama sem se pa basala s hrenovko. Potem je seveda to pogruntal in ni želel več sadja, zdej imam dve možnosti, ali malo pazim kaj jem pred tamalim ali pa začne jesti enako. Glede na to, da drugače nimava za moje mnenje slabih navad, bomo jedli lepo skupaj, kar smo v bistvu začeli pri cca 8 mesecih, samo tudi midva jeva malo prilagojeno. Kadar jem kaj, kar vem da tamalmu ne paše, dobi pa posebej. Samo čisto vsega in čisto enako pa pomoje še en čas ne bomo jedli skupaj.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: posebej kuhati?
5.4.2011 22:16:45   
josephine27
malo pred 1 letom. prej pa odvisno od tega kaj smo jedli ostali. včasih sem mu posebaj skuhala včasih je jedel z nami.

_____________________________



(odgovor članu nusi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: posebej kuhati?
5.4.2011 22:27:47   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

od 6 mesca naprej,sicer malo prilagojeno ampak brez kompliciranja.

Nekaj takega je bilo pri nas.

(odgovor članu kajalin*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: posebej kuhati?
6.4.2011 9:25:54   
koala
Pri 6-ih mesecih sem začela uvajati GH, pri 7 mesecih je jedel kar sva jedla midva, ker drugače ni hotel jesti nič. Edino mož si je hrano na koncu "dodelal".

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: posebej kuhati?
6.4.2011 9:29:22   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

malo pred 1 letom. prej pa odvisno od tega kaj smo jedli ostali. včasih sem mu posebaj skuhala včasih je jedel z nami.

Mislim da nekako isto, mogoče edino že malo pred 11 mesecem. Naš je brez problema zelo dolgo jedel neslane stvari- prav nič ga motilo, sam da je bla hrana in da je lahk jedel.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenje: "Mozoljčki" na bradavicah...
Neverjetno, za kakšne podrobnosti je poskrbela Narava! Poglejte si video, kako pomembno vlogo imajo tiste drobne pikice,...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?