|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   postelja nad pohištvom
14.5.2007 11:11:16   
*bubi*
Gledala sem ti dve postelji in se mi zdita ful lušni:

user posted image user posted image

Se vam zdi primerna za še ne 2-letnika?

Tiste, ki imate doma "fušarje" - koliko približno bi prišla taka postelja brez dodatnega pohištva (garderobnih omar, pisalne mize,...)

Vem, da ima podobno izvedbo IZI mobili - ve slučajno katera ceno za tako izvedbo? Ali pa od malega princa, mavrice,.... Saj bom šla po trgovinah, ampak me ful zanima.

Dobila sem namreč okvirno ponudbo od tega podjetja - 640-790 € +DDV, odvisno od števila predalov. Meni se zdi to kar veliko user posted image  So cene res take? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: postelja nad pohištvom
14.5.2007 11:19:28   
honey
Ja, jaz sem tudi gledala tako posteljo od Flexe za našega 2-letnika. Samo s tem, da tam imaš pod posteljo prostor za igranje, ni predalov in je še tobogan, pa je tudi tam nekje taka cena. Ampak mi je ta varianta boljša, ker se mi zdi, da tobogan ne bi bil preveč aktualen, gre raje na igrišču na tavelikega user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: postelja nad pohištvom
14.5.2007 11:33:58   
facka
meni se zdi lepo, sem gledala taka kot je prva varianta na fotki od Malega princa, dober izkoristek prostora

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: postelja nad pohištvom
14.5.2007 11:37:39   
Anonimen
Meni se pa zdi, da to prostor preveč zabije. To je imela moja nečakinja in ko so ji potem na njeno željo, ko je bila malo večja, posteljo postavili na tla, je sobica neverjetno zadihala. Pa tudi tamala je bila bolj vesela, ker se je lahko vsedla in vlegla na posteljo mimogrede, ne da bi bilo treba plezati po lojtri.

(odgovor članu facka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: postelja nad pohištvom
14.5.2007 11:38:40   
Nea
Lepo, ampak si jo jaz za 2letnika ne bi upala izbrati, ker tako majhen otrok zlahka pade na tla.
Naša 3letnica se še vedno premetava sem in tja in jo včasih najdemo na drugem koncu postelje.

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu facka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: postelja nad pohištvom
14.5.2007 13:07:10   
kalbo
Jest si malega nebi upal dat spat v tako visoko posteljo, ker dveletnik zlahka pade dol. Vsaj naš je že enkrat, pa si sploh ne upam pomislit, kaj bi bilo, če bi padel s tako visoke postelje, kot jo ti misliš kupit.
Kar se pa cen tiče je pa treba vedet, da je šel material gor nenormalno. Mene je koštal material za posteljo 90x200 z dvema predaloma spodaj 230 eurov v hoby programu.
Če mi pišeš na ZS ti lahko pošljem slikco od postelje ki sem jo naredil za malega.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 14.5.2007 13:10:38 >

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: postelja nad pohištvom
14.5.2007 13:24:12   
abi
Tudi jaz si ne bi upala 2 letnika dati tako visoko, ker  še zlahka pade dol.
Je pa zadeva tudi meni zelo všeč in tudi jaz sem razmišljala o podobni varianti, ampak mi je varnost user posted image  najpomembnejša.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: postelja nad pohištvom
14.5.2007 13:47:35   
NAVT
Mi tudi razmišljamo o taki varianti. Naš je star dobri dve leti. Predvsem je naša želja postelja na višini cca 1m, zato da je spodaj plac za igranje ("bunker", ki si ga otroci ful radi delajo po mizami...). Pa predali namesto lojtre, ker mislim da lojtra še ni za takega otroka. Sploh ne sredi noči, če bo hotel romanja v starševsko posteljo, pa bo še ves butast od zaspanosti.

Katera firma pa je to???

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: postelja nad pohištvom
15.5.2007 6:45:15   
*bubi*
Hvala za mnenja. Se zavedam, da je višina problem user posted image  Najverjetneje bomo za začetek dali jogi na tla in se kasneje odločili za nakup cele otroške sobe.

NAVT: http://www.zelva.si/vsebina/mizarski.htm


< Sporočilo je popravil *bubi* -- 15.5.2007 6:46:35 >

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: postelja nad pohištvom
15.5.2007 8:15:49   
Tina26
Jaz pa bi našo dvoletnico upala dat gor - saj je ograja (res pa da ne hodi naokoli ponoči)
Me pa motijo predali namesto stopnic - bi raje imela samo vratca, taka kot pri omari.
Od prijateljice hči ima od Malega princa tako sobo in se je zgodilo da je mlajša hči pustila odprt predal potem ko je starejša že splezala na svojo zgornjo posteljo. Zjutraj pa vsa matasta ustane, gre dol - no naprej pa že veste. Hvala bogu brez hujših posledic, si je "samo" nogo zvila.
Zato bi imela raje omarice in ne predale - so mi pa te sobe že od malega všeč...

Papa

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?