|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potovanje v tujino- da ali ne
31.12.2015 10:46:34   
patrino
Kolegica mi je zadnjič povedala, da so na srednji šoli njenega sina za pomladi odpovedali oz. do nadaljnjega prestavili vse ekskurzije, izmenjave dijakov in izobraževanja profesorjev , ki naj bi se dogajale v tujini. Pač takšni časi- sumljivi dogodki po evropskih prestolnicah v povezavi z ljudmi, ki se imajo veselje razstreliti sredi množice... Zanima me, kako kaj gledate na to. Bi načrtovale dopust v tujini, bi kupile komu za darilo potovanje tja čez mejo,se mogoče spravljate silvestrovat v kakšno prestolnico,...? Smo zaradi negotovih in neprijetnih dogodkov res malo preveč panični ali pa sta naš strah in negotovost upravičena? Leto se izteka in ne moreš mimo tega, da se ne bi malo s tesnobo vprašal, kaj do strele nas čaka v tem prihajajočem. Lansko leto takšen čas, se o tem še ni ravno razmišljalo, govorilo, spraševalo. Sedaj je tega kar dosti.Naš je kar dosti službeno po svetu. Ponavadi me je skrbelo zaradi sto drugih stvari, to, da bi lahko bil med žrtvami terorističnih in podobnih napadov, pa mi nekako ni padlo na pamet. Verjetno v smislu, to se dogaja tam nekje, ne pri nas. Pa res lahko tako gledamo na to?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
31.12.2015 11:15:15   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Bi načrtovale dopust v tujini, bi kupile komu za darilo potovanje tja čez mejo,se mogoče spravljate silvestrovat v kakšno prestolnico,...?


ja.

Smo zaradi negotovih in neprijetnih dogodkov res malo preveč panični ali pa sta naš strah in negotovost upravičena?


preveč panični. (atm)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
31.12.2015 12:28:40   
mojcaziga
Vedno je in bo obstajala možnost nečesa - vremenske neprilike, ki so zdaj zelo pogoste, razne bolezni in ja, tudi teroristični napad. Seveda so znane turistične destinacije bolj na udaru, zadane pa lahko bilo kje. Konec koncev tudi v LJubljani, recimo. Tak da o tem preveč razmišljat, ne vem..... Živi naprej kot si do sedaj, tudi kar se potovanj tiče, saj v nasprotnem primeru si lahko doma za zidovi, pa še tam te lahko preseneti kak potres user posted image . Mi svojih navad kar se tega tiče ne spreminjamo dosti, je pa res, da potujemo 2x letno v lastni organizaciji. Seveda se je pa potrebno prilagoditi, kot je zaprt prehod ali dolgo čakanje, med recimo to migrantsko krizo, pa enih par stvari si recimo nazadnje v Muenchnu res nismo šli ogledat, ker je bilo prepredeno z migranti in policijo pa vojsko in smo potem na hitro naredili drug plan.
Drugače pa se res trudim ne paničarit in jemljem vse skupaj mogoče res preveč na izi, ampak sem tak dost prilagodljiv človek user posted image
Verjamem pa, da v kolikor možek res dosti potuje, da ti ni najlažje. Ker ko gremo skupaj kam, mi je dosti lažje kot takrat, ko ostanem doma in misli prepredajo glavo. Ne vem, poskušaj se sprostiti, saj preprečiti tistega "kaj bi če bi" ne moreš. Se pač mejte tolko bolj radi ko ste skupaj.
lp

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
31.12.2015 13:17:40   
patrino
Ja, tudi jaz nekako nisem ravno o tem razmišljala. Me je zato toliko bolj presenetilo, ker določeni očitno pa kar dosti. Verjetno osebno tudi nisem v tako izpostavljenem položaju in sem ob tej zadevi najprej pomislila na svojega, ki je pa temu bližje. Glede na reakcije vodstva šole pri kolegičinem sinu ( in baje ta šola ni edina), se pa človek vseeno vpraša, če le nismo včasih malo preveč dremavi.
Ja radi se pa moramo imet...saj veš nikoli ne veš kdaj te odnese cunami user posted image

< Sporočilo je popravil patrino -- 31.12.2015 13:18:28 >


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
31.12.2015 14:16:02   
Stanislava_
Srednješolci naj kar po domači deželi hodijo, je dovolj lepa, tako in drugače, in je vseeno, kje se ga napijajo. Doma je še najceneje, pa še kakšen liter ga lahko iz domačih goric prinesejo s sabo.

Pri ostalih potovanjih je prej slab občutek kot kaj drugega ter napihovanje medijev, ki ustvarjajo dodatno paniko. Teoristični napadi so bili, so in bodo, malo poglej statistike...avioni padajo, naravne nesreče so dogajajo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
31.12.2015 19:27:21   
liliana
No, jaz v Grčijo in Budimpešto recimo letošnjo jesen nisem imela volje iti, po zadnjih dogodkih me Sarajevo tudi ni mikalo.....da bi se šla turista tam, če bi morala iti službeno, je to drugo.....potem pač moraš.......

Drugače pa ni treba paničarati, samo otrok pa vseeno ne bi vlekla na trg, kjer je takšna ali drugačna nevarnost, če jih komot lahko peljem nekam po Sloveniji ali 200 km severneje ali zahodno, kjer nevarnosti ni.....

Paničariti ni treba, previdni smo pa vseeno lahko.....in nekako čisto razumem šole, da izlete ne organizirajo v tujini.....komot lahko gredo nekam bližje, ker itak jih gre večina prvenstveno se ga na maturanca nalit......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
3.1.2016 19:43:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu patrino)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
3.1.2016 20:27:41   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Bi načrtovale dopust v tujini@

Odvisno, kje v tujini... Odvisno, kako zelo bi si želela točno tja (želja nad rizikom)... Če že, vsekakor ob najvišjih možnih varnostnih ukrepih, ki si jih posameznik lahko sam zagotovi.
bi kupile komu za darilo potovanje tja čez mejo

Ne... tega tako ali tako nikoli ne počnem.
se mogoče spravljate silvestrovat v kakšno prestolnico,...?

Smo mislili iti letos pred Božičem pogledat Dunaj, pa ravno zaradi nevarnosti terorističnih napadov nismo šli.
Smo zaradi negotovih in neprijetnih dogodkov res malo preveč panični ali pa sta naš strah in negotovost upravičena?

Raje sem malo preveč panična, kakor pa brez glave.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
3.1.2016 20:52:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

Mi smo sli v egipt teden dni po napadu poleti v tuniziji, z "mislijo" če ti ne namenjen umre se bo to zgodili, pa naj bo to doma ali pa nekje drugje, kjerkoli.


Saj marsikdo je tudi šel v Nemčijo, ali pa v Švico, ali pa Avstrijo, Španijo itd. po napadih v Parizu.......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
4.1.2016 20:16:01   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

Mi smo sli v egipt teden dni po napadu poleti v tuniziji


PO napadu je običajno najbolj varno, poostreni varnostni ukrepi..Če že previdnost, potem velja prej na naslednjih potencialnih destinacijah.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
5.1.2016 19:55:13   
mateyka
na evo - ko si ravno spraševala. tole:
http://www.huffingtonpost.com/entry/german-women-cologne-mass-attacks_568bde20e4b0b958f65cda0e

user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 12:33:50   
RIJA*
Recimo, da sem bolj previdna...nimam želje iti zdaj v Pariz...nimam želje leteti z Air France....user posted image prestolnice bi pustila za kakšne druge priložnosti kot je silvestrovanje....

Nisem panična, sem pa zmerno previdna.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 12:34:57   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

na evo - ko si ravno spraševala. tole:
http://www.huffingtonpost.com/entry/german-women-cologne-mass-attacks_568bde20e4b0b958f65cda0e

user posted image


točno to sem prerokovala (ok, ne tak masovno) pa so se nekateri smejali...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 15:55:20   
mateyka
jaz se nisem smejala, nisem pa mislila, da bo v prestolnicah in vecjih mestih organizirano spolno nasilje (ja, organizirano). Stuttgart, Frankfurt, Köln (in se nekatera mesta )

< Sporočilo je popravil mateyka -- 8.1.2016 16:02:52 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 16:05:32   
RIJA*
nisem mislila na tebe user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 16:45:53   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

na evo - ko si ravno spraševala. tole:
http://www.huffingtonpost.com/entry/german-women-cologne-mass-attacks_568bde20e4b0b958f65cda0e

user posted image


točno to sem prerokovala (ok, ne tak masovno) pa so se nekateri smejali...


jaz ti ne kupim tega, da znas prerokovat 😃.
ni treba biti jasnoviden, da je clovek to napovedal. V Nemcijo so prisli v vecini moski, stari med 20 do kaj vem 35 let. Na visku moci, brez zenske in brez dela iz kjer sledi dolgocasje in potem se vidis, da drugi imajo vec kot ti, ker nekje dol v Afriki se ti je zivljenje z nemsko socialno zdelo zadetek na lotu, ko prides tja pa vidis, da ni za umret, ni pa to bajno zivljenje, drugi pa imajo vec. In kaj sledi? Nemiri in kriminal in predvsem kriminal nad zenskami. Presenetljivo pri tem je le to, da so se tako povezali in to tako hitro po prihodu.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 19:47:36   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

na evo - ko si ravno spraševala. tole:
http://www.huffingtonpost.com/entry/german-women-cologne-mass-attacks_568bde20e4b0b958f65cda0e

user posted image


točno to sem prerokovala (ok, ne tak masovno) pa so se nekateri smejali...


jaz ti ne kupim tega, da znas prerokovat 😃.
ni treba biti jasnoviden, da je clovek to napovedal. V Nemcijo so prisli v vecini moski, stari med 20 do kaj vem 35 let. Na visku moci, brez zenske in brez dela iz kjer sledi dolgocasje in potem se vidis, da drugi imajo vec kot ti, ker nekje dol v Afriki se ti je zivljenje z nemsko socialno zdelo zadetek na lotu, ko prides tja pa vidis, da ni za umret, ni pa to bajno zivljenje, drugi pa imajo vec. In kaj sledi? Nemiri in kriminal in predvsem kriminal nad zenskami. Presenetljivo pri tem je le to, da so se tako povezali in to tako hitro po prihodu.



ni čudno. Ker so že v štartu prihodi organizirani user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 19:55:24   
mateyka
točno to, nejcko. po celi evropi naenkrat? to ni naključje, to je organizirano.

user posted image

vse te moške je treba poslat nazaj.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3390168/Migrant-rape-fears-spread-Europe-Women-told-not-night-assaults-carried-Sweden-Finland-Germany-Austria-Switzerland-amid-warnings-gangs-ordinating-attacks.html

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 20:46:19   
RIJA*
kje so zdaj tiste levičarke, ki bi jim rade volje dale? user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 20:48:39   
RIJA*
http://www.publishwall.si/aktualno/post/162709/svedska-druzina-vzela-k-sebi-eritrejskega-migranta-ki-je-sedemletni-hceri-prerezal-vrat

mateyka?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 20:52:26   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

kje so zdaj tiste levičarke, ki bi jim rade volje dale? user posted image user posted image


Tudi feministke so izgubile dar govora.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 21:16:49   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

http://www.publishwall.si/aktualno/post/162709/svedska-druzina-vzela-k-sebi-eritrejskega-migranta-ki-je-sedemletni-hceri-prerezal-vrat

mateyka?


Jaz pa berem, da boste začeli ločevati bazene na moške in ženske? Mateyka?

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 21:43:04   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

http://www.publishwall.si/aktualno/post/162709/svedska-druzina-vzela-k-sebi-eritrejskega-migranta-ki-je-sedemletni-hceri-prerezal-vrat

mateyka?


takih člankov se na švedskem ne objavlja. ker bi blo nefer do imigrantov.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 21:53:08   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Jaz pa berem, da boste začeli ločevati bazene na moške in ženske? Mateyka?


kje to bereš?
ne bi bla presenečena....

maš all sorts of krejzis tle:
https://www.youtube.com/watch?v=5jl-OJJVAEg

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: potovanje v tujino- da ali ne
8.1.2016 22:02:25   
mateyka
tole je reala (RIJA - zakaj se o takih stvareh ne piše/ media control, nejcko - secular religion, removal of values, traditions)

https://www.youtube.com/watch?v=UHsXWYaTlik


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?