|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potrditev višine prihodka
6.6.2013 21:42:57   
bubu_bibi
Pozdrav!

Velikokrat ste mi dali dobre nasvete in tokrat ga spet rabim.

Torej: lani sem se novembra zaposlila, delodajalec zame ni odvedel akontacije dohodnine (ker je vedel, da ne bom dosegla zahtevanega praga), kar je legitimno. Mene pa zanima ali obstaja varjanta, da dobim uradno potrdilo, koliko denarja sem prejela v letu 2012 - gre namreč za OD in plačilo vrtca, ker uradni podatki iz leta 2012 niso na voljo (izračun namreč ni bil izstavljen).

Hvala vnaprej za odgovore in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potrditev višine prihodka
7.6.2013 9:07:43   
maychi
Jaz bi na tvojem mestu vložila napoved za dohodnino.
Ne vem pa če ti jo morajo izdati. Po moji logiki, bi jo
morali, če vložiš (kakšna je pa njihova pa ne vem user posted image ).

Dvomim pa, da bi na CSD veljal obrazec od delodajalca, ker
ni nujno, da si dobila nakazila samo od njega.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potrditev višine prihodka
7.6.2013 9:48:42   
Tasika
Pred letom dni je bilo tako, da si na davčni dobil potrdilo o prejemkih za leto XX. Torej za tiste, katerim ni bil izstavljen izračun dohodnine zaradi premalo/nič dohodkov.
Pokliči na durs, pa ti bodo povedali kaj in kako.

_____________________________

Lep pozdrav
tasika

(odgovor članu maychi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potrditev višine prihodka
7.6.2013 12:54:00   
bubu_bibi
super, hvala! nisem vedela, za kakšen obrazec/potrdilo naj prosim, in potem sem raje tu vprašala. user posted image
hvala lepa in pozdrav!

_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Tasika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?