|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potrebovala bi hojico...
22.9.2010 12:19:37   
/jokica/
... za kolegico, ki se je znašla v precejšnji stiski in je ne more kupit.  Sinko je nad hojico navdušen, ampak zdajšnje ne more več uporabljat, ker je polomil kolice...

Zato, v kolikor se kateri kje potika in bi jo podarila, jo z veseljem vzame

lp 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potrebovala bi hojico...
22.9.2010 12:33:14   
ledenaa
boljše da je polomil kolice. je ne rabi

(odgovor članu /jokica/)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potrebovala bi hojico...
22.9.2010 12:45:18   
/jokica/
kaj ne da je ne rabi???!!!

ne vem kak lahko presojate o nečem kar kdo rabi ali ne?!?  Ona se je odločila da hojico sproba ko jo je dobila in ker je bil otrok navdušen, jo je uporabljala sedaj pa bi pač rada drugo, ko je ta uničena.

Sama tudi nisem pristaš hojice ampak... to je  njena stvar! 

In v nadaljno brez butastih komentarjev, ki nikomur ne koristijo, ker je post itak namenjen mamicam, ki hojico imajo in je več ne bodo potrebovale.

Hvala za razumevanje

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potrebovala bi hojico...
22.9.2010 13:04:06   
ledenaa
Tole je forum draga moja . Sprijazni se ali pa user posted image   Saj otrok je navdušen tudi nad sladkarijami pa upam da ga  z njimi ne futra za kosilo ,pa večerjo user posted image

ja,seveda da je ne rabi. In kaj zdaj? Se boš na trepalnice postavila user posted image

(odgovor članu /jokica/)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: potrebovala bi hojico...
22.9.2010 14:50:07   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: /jokica/

kaj ne da je ne rabi???!!!

ne vem kak lahko presojate o nečem kar kdo rabi ali ne?!?  Ona se je odločila da hojico sproba ko jo je dobila in ker je bil otrok navdušen, jo je uporabljala sedaj pa bi pač rada drugo, ko je ta uničena.

Sama tudi nisem pristaš hojice ampak... to je  njena stvar! 

In v nadaljno brez butastih komentarjev, ki nikomur ne koristijo, ker je post itak namenjen mamicam, ki hojico imajo in je več ne bodo potrebovale.

Hvala za razumevanje


A lahko še jaz napišem, da otrok ne samo, da hojice ne rabi, ampak da jo pediatri strogo odsvetujejo?user posted image user posted image
Pa kaj potem če je otrok navdušen? Tudi tako je lahko navdušen, da se po stopnicah meče z glavo navzdol, pa mu tega ne dovoliš, a ne?

(odgovor članu /jokica/)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: potrebovala bi hojico...
22.9.2010 15:04:32   
Barbara_L
jokica, lahko te je pošteno sram za takole repliko. Hojica je npr. v Kanadi z zakonom prepovedana, je splošno priznana za nevaren in otrokou škodljiv pripomoček. Z njo otroku pomagaš toliko, kot da bi dal zdravemu človeku invalidski voziček. Naj se kolegica raje ukvarja s svojim otrokom, da bo uspešno in pravilno shodil. Ja, je že tako, da še niso izumili naprave, da bi otroka kar vanjo f..., sam pa imel čas zase. Je treba delat. Tudi z otrokom.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: potrebovala bi hojico...
22.9.2010 21:53:42   
Anonimen
˛Zakaj rabi hojico? Da bo cele dneve na internetu previsela in imela mir? user posted image Mam en tak primer v ožji familiji, otrok do 15 meseca v hojici...otrok ne ustane sam, mehak mnogo preveč, kretnje tipične za otroka,ki ima možgansko okvaro, puzanja ne pozna, skloni počepnit ne zna in pobrat igrače...ampak shodil pa je ja.user posted image user posted image user posted image Hoja taka lepa, ko pa pade, pade na polno. Kot dila. Si tega želi tvoja kolegica?
No coment.

(odgovor članu Barbara_L)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: potrebovala bi hojico...
23.9.2010 0:48:36   
*miska.mcc*
jst mam hojico. pridi jo iskat. samo je zgonjena do fundamenta. trije otroci so jo drgnili, da je mati lahko visela na netu.
in ne boste verjeli....vsi trije so cisto normalni po uporabi. nič jim ne manjka.user posted image
njamka, ti pa ne sam trobit, ko se peljes mimo. (me ze roka mal boli) user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: potrebovala bi hojico...
23.9.2010 9:57:47   
power girl
Pediatri marsikaj odsvetujejo.........pa se vsega držite?Imam tri otroke,vsi so imeli hojico in vsi so normalni..........tako da ne nekaj na pamet.Saj ni nihče rekel da bo otrok cel dan v hojici.Ni prosila za vaše pametne odgovore,prosila je za hojico za kolegico.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: potrebovala bi hojico...
23.9.2010 10:04:30   
ledenaa
kdo je rekel,da otroci ne bodo normalniuser posted image   miška kako veš,da jim nič ne manjka? Si usposobljena za to,da vidiš posledice oz. razvojen napake ,ki jih prinaša uporaba hojice?  verjetno da ja,tako kto vse mame user posted image


< Sporočilo je popravil ledenaa -- 23.9.2010 10:10:10 >

(odgovor članu power girl)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: potrebovala bi hojico...
23.9.2010 10:13:43   
eva1
Dajte lepo vas prosim no! Večina naše generacije je uporabljala hojco pa smo po večinio vsi normalni! Vsaj gibalno, pustmo kaj se v glavi dogajauser posted image ...Ledena-vrjetno miš tut pelje otrroke k P na preglede(sistematske), pa če bi bilo kaj narobe, bi vrjetno P kaj rekel)...

Sicer mi ne uporaljamo hojce, ker so moji otroci večino dneva na tleh in raziskujejo stanovanje(ko je mami na netuuser posted image user posted image user posted image ) tako da je nimamo, samo teli komentarji so mi bli tok bedni da sem mogla mal pokomentirat

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: potrebovala bi hojico...
23.9.2010 10:24:29   
ledenaa
Saj jaz moram tudi bedne odg. komentirat. A bi P kaj rekel,dvomim ,saj jih večina nima pojma o pojmuuser posted image   Kot sem napisala si usposobljena da vidiš napake? Nisi in ne moreš reči da so gibalni vsi ok. ker niso in to je dejstvo,pa če ga sprejmeš ali pa ne.  Dejstvo je dejstvo 

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: potrebovala bi hojico...
23.9.2010 10:35:03   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Saj jaz moram tudi bedne odg. komentirat. A bi P kaj rekel,dvomim ,saj jih večina nima pojma o pojmuuser posted image   Kot sem napisala si usposobljena da vidiš napake? Nisi in ne moreš reči da so gibalni vsi ok. ker niso in to je dejstvo,pa če ga sprejmeš ali pa ne.  Dejstvo je dejstvo 

Ja in četudi nismo??? kje pa piše da je to od hojce?

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: potrebovala bi hojico...
26.9.2010 13:44:58   
princeska29
ni vas prosla za komentarje ampak za pomoč!torej če imate ji pomagajte če ne pa pustita žensko pri miru 
nekatere prav napadate narod tukaj gor
jaz jo še žal uporabljam ker je najmlajši v njej


_____________________________

AMADEJ 26.11.2001 2750g-48cm
STASA 17.01.2008 3850g-53cm
ALEX 17.12.2009 3700g-53cm

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: potrebovala bi hojico...
26.9.2010 13:51:19   
zmajaz
Zanimivo mi je tudi prepričanje, da otrok zaradi hojice hodi po prstih in podobno. Naša ta prva je bila občasno v hojici, ker niti slučajno ni malarala biti na tleh, pa ni NIKOLI hodila po prstih, shodila je pa pri 10,5 meseca. Ta drugi pa ni bil niti 1x samkrat v hojici, ker ni bilo potrebe, saj je nadvse užival na tleh, pa je vseeno sprva precej hodil po prstih kot baletka, shodil je pa morda kaka 2 tedna pozneje kot ta prva - tako da tu ni bilo neke posebne razlike.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: potrebovala bi hojico...
26.9.2010 14:09:30   
gamini
http://www.podarimo.si/70611-podarim-hojico

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
26.9.2010 14:24:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gamini)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: potrebovala bi hojico...
27.9.2010 10:10:14   
/jokica/
Lubice drage, ve ki ste tako vsevedne, potem bi verjetno tudi mogle vedet da ta moja kolegica nima interneta doma, ker drugače bi verjetno sama prosila, ne pa jaz... user posted image

toliko o inteligenci...

Vsaka stvar ima svoje prednosti in slabosti in vsak človek pravico do presoje kaj bo uporabil in česar ne bo.
In tako kot so mnoge že dejale bom še jaz - smo generacije hojic, pa nobene ne poznam, ki bi zato imela kake disfunkcije v hoji ali se bi zaradi uporabe hudo poškodovala...

Ampak ve pač menite, da bo bogi otročič cele dneve not, da bo mamica na netu (česar definitivno ne more) itd... 
Ne vem, mar sodite po sebi??? Ker nekak logično nam je vsem, meni in mojim kolegicam, ki imamo otroke, da jih, ne dojenčkov,ne malčkov, pa tudi malo starejših, ne moreš pustit samih v nekem prostoru, da bo ˝ta stara˝ lahko imela mir. In kolikor vem, je potrebno otroka opazovat in nadzorovat njegova dejanja, da lahko preprečiš kaj hujšega. Tak da ne vidim niti podlage za vašo napadanje.

Z vaših postov se vidi le to, kako brezglavo napadate ljudi, ki pač nimajo istih pristopov kot ve, brez da bi pri tem malo premislile...

Rekla bom še samo NE NA PAMET....

In ja to je forum, katerega namembnost pa verjetno ni napadat in pljuvat po ljudeh, temveč pomagat z nasveti in nevem, mogoče dejanskimi opisi situacij, ki jih poznate.




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?