
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: preživnina-njegova zaposlitev 23.4.2010 10:34:27
|
|
|
|
Kerensa*
|
Ko sem jaz oddajala tožbo, sem napisala, da je meni, kot tožeči stranki, delodajalec in dohodek tožene stranke (torej bivšega g. Moža) ni znan in da predlagam naslovnemu sodišču, da opravi poizvedbo po uradni dolžnosti. Pa je šlo gladko skozi. Napiši pritožbo na dopis sodišča.
|
|
|
|
|
RE: preživnina-njegova zaposlitev 23.4.2010 11:01:57
|
|
|
|
kristinaj
|
mislim, da bi sodišče po uradni dolžnosti moralo pridobiti podatke o tem pri ZZZS
_____________________________
polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
IzgubaAnjušaAli ste doživele izgubo ploda, če ste v kateri nosečnosti?Nisem doživela tega (
72%)

Pri prvi nosečnosti (
13%)

Pri drugi nosečnosti (
13%)

Pri tretji nosečnosti (
0%)

Pri več kot tretji (
2%)
Število vseh glasov: 211Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!