|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prebava
17.1.2008 19:03:03   
anči13
lep pozdrav
kakšno ste imele kaj prebavo po porodu?že prej nisem imela težav in sem hodila vsaj 2x na dan.po porodu pa nikakor ne morem  zadržati.čim kej pojem moram takoj na wc,enostano ne morem zadržat.grem pa ene 4x na dan.delam keglove vaje,da bi se mišice malo okrepile,drugega pa ne vem.a je imela še kakšna takšne težave?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prebava
17.1.2008 19:04:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anči13

lep pozdrav
kakšno ste imele kaj prebavo po porodu?že prej nisem imela težav in sem hodila vsaj 2x na dan.po porodu pa nikakor ne morem  zadržati.čim kej pojem moram takoj na wc,enostano ne morem zadržat.grem pa ene 4x na dan.delam keglove vaje,da bi se mišice malo okrepile,drugega pa ne vem.a je imela še kakšna takšne težave?



Kaj ne moreš zadržati? Blata? Potem ti keglove nič ne pomagajo, tiste so bolj za zadrževanje lulanja.

(odgovor članu anči13)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prebava
17.1.2008 19:11:35   
manetka
Jest sm imela iste probleme, komej zdržala da sem prišla do wc, no za povrhu me je pa še bolelo ko hudič, full dolgo. Samo se bo poštimalo. Men se zdi, da se tud tam mišice mal stegnejo, pa je zato tko. Lahko je pa še kakšen notranji hemeroid na poti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prebava
17.1.2008 20:24:22   
pikalonca
Jaz bi ti pa lahko kar mal zavidala, ker pri meni je bilo pa čisto nasprotje. Zaprta za znoret celih 5 mesecev. Na blato sem šla vsake 3-4 dni in itak zraven skor jokala, ker nisem vedla, če ni to slučajno hujše kot porod user posted image . Zdaj po 8 mesecih po porodu je že dobro in tako mislim, da se bo tudi pri tebi uredilo, pa čeprav imaš kontra primer. Hormoni tudi delajo svoje.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu anči13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?