|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   predigra
14.10.2005 8:34:41   
Anonimen
Koliko predigre ste deležne/deležni pri ljubljenju z vašim partnerjem, se obojestransko posvetite temu?
Al na hitro smuknete pod rjuhe in je v parih minutah vsega fertikuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: predigra
14.10.2005 8:37:10   
muki1
Odvisno, kolikšna je nuja user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: predigra
14.10.2005 10:15:04   
Anonimen
Kot je rekla Muki, odvisno od nujeuser posted image , ni pa nikoli v par minutah fertik.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: predigra
14.10.2005 12:45:20   
Jančika_
Ma, jaz temu niti ne rečem predigra. Zakaj bi samo penetraciji rekli seksuser posted image ? Tako da ti težko odgovorim natančno, lahko samo ponovim, kar sta napisali predhodnici - če je nuja, je nujauser posted image , drugače si pa večinoma kar vzameva čas.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: predigra
14.10.2005 22:06:13   
bskrle
Če se nama zjutraj mudi v službo je tudi 10 min dosti, drugače pa ne gledava na uro ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: predigra
15.10.2005 17:05:34   
FRAČAFELA
Odvisno od mojega razpoloženja. Sem pač taka, da dobim kar želim...seveda pa ima tudi on vse želje izpolnjene, tako da je obojestransko zadovoljstvo.
Včasih se igrava 1 uro, drugič spet, ga zagrabim in akcija.
Enako on. Če ni pomanjkanja sexa, potem mislim, da lahko vsakič izpeljeta, kakor komu paše oz.obema paše!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: predigra
15.10.2005 21:41:55   
kapica
Pri nama je tudi tako, da si raje vec casa vzameva kakor premalo. Tisto na hitrco tudi kdaj prakticirava, sem pa sama bolj sproscena in zadovoljena ce imava vec casa in miru.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: predigra
24.10.2005 17:57:25   
Sofi
Kakor kdaj, malo predigre...malo seksa, včasih brez predigre...
Je pa se mi pogosto zdelo, da je vsega v par minutah konec... pa sem enkrat, pa še enkrat, pa še enkrat na uro pogledala in ugotovila, da to niti ne drži, ampak se "trudiva" urco ali večuser posted image  - pri prijetnih opravilih pač hitro čas bežiuser posted image . Je pa včasih res v par minutkah vse mimo.

LP

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: predigra
3.11.2005 9:16:17   
tijana
čisto odvisno od razpoloženja. včasih, ko je potreba velika je vsega konec v nekaj minutah. petki in sobote pa so rezervirani sa maratone. takrat si vzameva čas tudi 2, 3 ure. uporabljava pripomočke, zavrtiva kakšen film. res fantasično. tako da prakticirava seks na hitro, romantično ljubljenje ob svečah in glasbi, malo bolj divje sekse...v glavnem ni nama dolgcajt.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?