|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehajanje z enega mleka na drugo?
19.4.2008 21:57:49   
_annela_
mene pa zanima ce lahko nasem 7 mesecnemuuser posted image zamenjam hrano do zdaj smo uporabljali aptamil,pa bi presla na drugo hrano kot napr..(novlac,humana,itd)pa me zanima ce bojo kake reakcije,in seveda ce lahko menjam mleko ce smo tok casa uporabljal aptamil,itak pa zdaj pijemo AM samo zjutraj in zvecer?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.4.2008 22:19:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _annela_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehajanje z enega mleka na drugo?
20.4.2008 9:43:05   
želva
Pomoje ni panike, mi smo tud ful menjali, pa ni bilo nič narobe.Edino zaprta je bila po Novolacu, zdaj imamo pa milumil in je res zakon.Sej v teh mlekih je isti šmorn notr, sam malo drugačna razmerja.Moraš pa pogruntat, kaj tvojmu dojenčku paše

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehajanje z enega mleka na drugo?
20.4.2008 14:35:38   
Anonimen
Se strinjam s predhodnicama. Odvisno, kaj mu bo odgovarjalo. Mi smo menjali zaradi alergije, nazadnje smo pa pristali na tistem, ker ni potrjene alergije na KM, po katerem ga je najmanj zvijalo in imel dobro prebavo. Zaka bi pa menjala? Pri 7 mesecih mislim, da je manjši problem zamenjati mleko kot v prvih mesecih, razen če ga ne bi hotel piti. Lp

< Sporočilo je popravil decembrka -- 20.4.2008 14:36:49 >

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehajanje z enega mleka na drugo?
25.4.2008 8:03:36   
łiłi
joj,smo meli tud ful probleme glede mleka.prvo aptimil(zvijanje in napenjanje,nato aptimil confort(isto zvijane).pa smo probali novolac za krce(ni kakal pa 2 dni)novolac it(ni nic pomagalo)zdaj smo na hippu in smo brez problemov,kaka normalno,nic vec ga ne zvija.meni je v lekarni rekla da moram sama pogruntat kero mleko mu odgovarja in hvala bogu hipp nam ful odgovarja

_____________________________

TEO PEJIĆ 26.1.2008
http://liliteo.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehajanje z enega mleka na drugo?
25.4.2008 10:49:42   
anny1
Zdravo,jaz sem pri prvi pri 7mesecih malo menjavala, postopno seveda da nebi bili problemi-zamenjala pa sem ker se mi ni več splačalo v A hodit-količinskouser posted image . Probaj pa boš videla

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...





sindarin

Kaj ima največji vpliv na vašo odločitev o nakupu igrače?

lastne izkušnje z igračo (30%)

najdene informacije prek interneta (7%)

informacije od znancev, prijateljev, staršev (27%)

izgled igrače (18%)

nasvet prodajalke (4%)

drugo (13%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!