|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehitra ejakulacija
24.5.2006 22:52:55   
Anonimen
saj že sam naslov te teme pove v čem je problem!user posted image
moj partner ima prehitro ejakulacijo, pa ni važno ali imava vsak dan odnos ali pa ne dlje časa!
in vse skupaj mi gre izredno na živce!user posted image
ne vzdrži dolgo! sej je res, da nisva skupaj dolgo, sam v tem jaz ne vidim problem, ker se mi je z prejšnjim partnerjem to ni dogajalo!user posted image
kaj se da pomagat? prosim pomagajte mi?kaj se da naredit, ker se mi zdi, da ne vzdrži niti 5 minut! sej boste rekli, nej drugič poskusiva, kar je sicer boljše, ampak še vedno ne dovolj dolgo, da bi mene počakal!user posted image user posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehitra ejakulacija
24.5.2006 23:03:00   
Anonimen
In če ima ejakulacijo prehitro in....?
A ne more še enkrat in še enkrat?
Midva seksava vedno čez 3 ure,pa mu medtem pride tudi do 5x user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehitra ejakulacija
24.5.2006 23:05:18   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image seveda pa dejta še 1- krat, kaj se pa zamudiš?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehitra ejakulacija
24.5.2006 23:12:02   
Anonimen
sam to ni to!
no, vsaj zame ne!
nej me prvič počaka!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehitra ejakulacija
24.5.2006 23:19:41   
Anonimen
naj me prvič počaka,mater si otročja.
pač si prepočasna hehe in to je to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
24.5.2006 23:20:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehitra ejakulacija
25.5.2006 5:45:57   
zaljubljena23
BAGI bravo user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehitra ejakulacija
25.5.2006 7:48:59   
natalia
ko misliš, da je tak daleč ga primi za koren od spodaj, ne vem kako naj razložim....user posted image  saj veš,.. baje ustavi ...user posted image .

al pa naj najprej tebe porihta, potem pa v akcijo.

lpuser posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehitra ejakulacija
25.5.2006 7:54:25   
Anonimen
Anonimen ti se kr deli norca - sam ženska od takega seksa nikol nič nima, ker je on konec že preden se začne. Jaz pa to čist zastopim in vem da je rešitev ena sama - drug partner!
Če mu prehiter pride, mu bo tud petič!!Si bo pač mogu dobit tako, ki ji bo to pasal. Tale bo drugače celo življenje nezadovoljna, pol bo pa drugje poiskala.....

(odgovor članu natalia)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prehitra ejakulacija
25.5.2006 8:50:55   
Anonimen
Vaja dela mojstra user posted image  user posted image

Kar trenirajta, pa namesto da se s tem obremenjuješ, uživaj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prehitra ejakulacija
25.5.2006 11:11:26   
Anonimen
 ''''Jaz pa to čist zastopim in vem da je rešitev ena sama - drug partner!'''

Veste kaj pri prehitri ejakulaciji pomagajo vaje, pa ne tiste v glavi.

Dva načina sta za zadržat e. ne bom razlagala, ker je treba slikco videt. V Zdravstvenem leksikonu je lepo napisano, narisano in razloženo.

In zarad tega ni treba partnerja menjavat haaaaalo. S časom se hormoni mal umirijo, pa se zadeva uredi. Govorim iz izkušenj. Je pa res da lahk traja kar precej časa, če je par mesecev je še malo. Pa vaja in še enkrat vaja...user posted image  A je to tolk težkouser posted image

Da bi pa zarad tega partnerja zamenjala - nikoli. No vsaj jaz ga ne bi.

Kaj pa če bi bil obraten problem, da mu tud po par ur ne bi prišlo? Al pa da se mu ne bi dvignil? A pol tud kar partnerja zamenjat? Al kaj?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prehitra ejakulacija
25.5.2006 11:12:10   
Sita
Tako je. Trenirajta, saj lahko večkrat. To se sčasoma spremeni, če ni kaj zdravstveno narobe. Drugače pa bi bilo morda še dobro, da gre k zdravniku. Ampak to je zadnji ukrep, ko sta že vse drugo poskusila. V preteklosti sem imela takega fanta, ki je šel potem na neko operacijo, po operaciji pa je bilo vse v redu.
Koliko pa je sploh izkušen v tem? Če ni kaj dosti, je razumljivo, gotovo bo zmeraj dlje zržal. Mora pa se tudi sam truditi in vmes, ko je tik preden mu pride ustaviti za nekaj minut in potem nadaljevati. Ali pa se dajta v tak položaj, da bo njemu manj všeč (da nima nog skupaj ... bosta že ugotovila).
Samo zaradi tega pa res ni treba iskati drugega.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prehitra ejakulacija
25.5.2006 11:17:20   
Sita
Aja, pa imata predigro? Moškemu ni problema, je takoj pripravljen, večina žensk pa rabi vsaj pol ure predige, da je pripravljena. 

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
25.5.2006 11:28:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prehitra ejakulacija
25.5.2006 17:24:14   
Anonimen
Uhh rada, tep se pa dogaja user posted image .

Anonimna očitno si mu tok seksi, da se ne more zadržat. Pa naredi neki, da ne boš seksi!
Na glavo si povezni eno grozno masko stare mame, pa obleci take razvlečene gate, pa modrc, pol se pa spravi nanj. Boš rabla ogrooomno časa, da se mu bo sploh dignu, kej je šele ejakulacija...eeeee daleč daleč. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prehitra ejakulacija
25.5.2006 18:55:06   
baguSka
Jst tud ne vidm u tem nč slabga. Veeelik boljš, kukr da mu sploh pršlo nebi!! Ne morš si mislt kok je šele to grozn!!!! K se mi je pr enmu bivšmu to nardil sploh nism hotla nikol več sexat, ker sm se tok bed počutla, kukr da ga jst ne prvlačm.. U resnic je mel pa on probleme... To da njemu tok hitr pride se da pa čist lepo popravt s predigro!!! Ta je še veeeliiiiik boljša kot sam sex!! Sex pa je le še pikica na i.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prehitra ejakulacija
27.5.2006 18:15:03   
Cikica
IZVIRNO SPOROČILO: natalia

ko misliš, da je tak daleč ga primi za koren od spodaj, ne vem kako naj razložim....user posted image  saj veš,.. baje ustavi ...user posted image .

al pa naj najprej tebe porihta, potem pa v akcijo.

lpuser posted image


_____________________________

Na zaljubi se v nekoga,s katerim lahko živiš,
zaljubi se v tistega,brez katerega ne moreš živeti.

Mi pa bomo imeli še enega,jupiiiii

http://alen2004.moj-album.com/





(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?