|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehladi
10.9.2006 12:15:49   
Anonimen
mene pa zanima ena zadeva

prehladila sem se in kašlam kot norcuser posted image
pri kašlanju dela tudi buši tako da ga stalno napenjaš in krčiš....matra me velik tudi ponoči.

ali je lahko to premetavanje in krčenje kaj nevarno za plod ali je pač vajen vsega hudega?
mal me skrbi ker me je pol po napadu kašlanja bolel spodnji del bušija nekaj časa tako kot bi me napelo.

lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehladi
10.9.2006 13:15:15   
Anonimen
Ne, kašljanje ne škodi plodu, je dobro zavarovan, brez skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehladi
10.9.2006 13:20:25   
Anonimen
Pa mislim, da kihanje tudi ne more škodovat, saj to je vse naravno user posted image , ne moreš si pomagat, če moraš kihat pa kašljat user posted image . Nič ne skrbi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Ali po vašem mnenju nardijo carki rez tudi v drugo?
Rosana29



Da (74%)

Ne (26%)


Število vseh glasov: 262

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!