|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehod iz 1 na 2
1.2.2006 18:24:47   
Udb
Dan!
Mi smo zdaj že od rojstva na Bebi 1. No, počasi se približuje meja 4.mesecov, ko se preide na 2! Zdaj me pa zanima, kako ste izpeljale ta prehod - a ste direkt štartal z 2, ali ste mešal...kako?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehod iz 1 na 2
1.2.2006 20:10:54   
Grascakinja
Sicer ne vem natanko za Bebo, pri Hippu se preide na 2, ko otrok poleg mleka dobiva že gosto hrano, ne glede na mesece. Važno je, da je mleko št. 2 del raznolike prehrane.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehod iz 1 na 2
1.2.2006 20:35:14   
ZARA
Kr direkt iz danes na jutri (Aptamil). Ni blo nobenih problemov. BP, uglavnem...user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehod iz 1 na 2
1.2.2006 21:12:38   
rija
Udb, mene pa zanima, katero bebo uporabljaš? Mi smo na beba 1 ha pre, ker so nam to predlagali v bolnici. Videla pa sem tudi beba 1, pa ne vem, kdaj uporabljati enko. Ha pre bi naj bila kot dodatek k materinem mleku, vendar nam je tega žal zmanjkalouser posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehod iz 1 na 2
1.2.2006 21:34:03   
babylove
Direktno, brez komplikacij.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehod iz 1 na 2
2.2.2006 2:49:39   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Udb, mene pa zanima, katero bebo uporabljaš? Mi smo na beba 1 ha pre, ker so nam to predlagali v bolnici. Videla pa sem tudi beba 1, pa ne vem, kdaj uporabljati enko. Ha pre bi naj bila kot dodatek k materinem mleku, vendar nam je tega žal zmanjkalouser posted image

rija, mi smo na 1 od prvega dne, ko smo prišli iz porodnišnice.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?