|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prekinitev študija
11.5.2006 19:22:46   
Anonimen
Zdravo,
oktobra sem se vpisala na upravni faks in hkrati ugotovila, da sem noseča.

Predavanj nisem obiskovala, tudi izpitov nisem delala.
Ali katera ve, če se lahko ponovno vpišem v prvi letnik?

Do sedaj sem prejemala pokojnino, ali bom do pokojnine ponovno upravičena, če se bom vpisala v šolo.

Hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prekinitev študija
11.5.2006 19:32:14   
ziva_
lep pozdrav!

ce si vpisana na mariborski fakulteti, potem mislim da na vseh faksih moras imeti narejenih pol pogojev, da lahko sploh ponavljas letnik. glede na to, da pa imas (najbrz) junija rok poroda, in je se v tem solskem letu in v casu izpitov bi lahko dala prosnjo za ponavljanje letnika, in cist mozno, da ti jo odobrijo.
glede pokojnine pa, ce nimas statusa, nimas pokojnine.

fajn uredi 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prekinitev študija
11.5.2006 19:49:11   
pikica123
Če si med študijem rodila, ti pripada 1 leto več statusa, kar pomeni, da ti 1 leto ni treba delati nič. Tako,da mislim, da bi lahko sedaj začela normalno hodit na faks.

(odgovor članu ziva_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prekinitev študija
12.5.2006 11:32:18   
Anonimen
Če to leto pavziraš, lahko normalno opravljaš vse izpite in hodiš tudi na predavanja, le statusa študenta nimaš (boni itd.) Lp

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prekinitev študija
12.5.2006 12:41:57   
alea_si
No, pa še jaz s svojo modrijo.
Kot so ti že napisale - če si noseča oz. imaš majhnega otroka ti pripada dodatno leto študija (v praksi to pomeni, da lahko 2 krat ponavljaš letnik ali kaj podobnega; torej se lahko še enkrat vpišeš v prvi letnik). Kar zadeva pokojnino pa ta ni vezana na to, če pridno opravljaš študijske obveznosti, ampak jo dobivaš dokler imaš status študenta nasploh oz. do dopolnjenega 26. leta starosti.

Pozdravček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?