|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenehanje zaposlitve in porodniška
28.11.2008 13:18:33   
ANEJ01
Moj problem pa je sledeči:Zaposlena sem bila pri firmi 5,5 let neprekinjeno,od meseca junija 2008 sem bila skos v bolniški,ker pričakujemo novega družinskega člana februarja(PDP 04.02.2009) in imam rizično nosečnost.Pogodba mi je potekla 30.11.2008.Ali me po zakonih lahko odpusti?Šla sem po papirje na CSD,kjer mi mora firma vpisat zadnih 12 mesecev za porodniško(od 12.2007 - 11.2008)To pomeni,da sem bila takrat še zaposlena in imam polnih 12 mesecev za porodniško.Kaj pa naprej?Se prijavim na Zavodu do porodniške ali kako?Se mi potem pri porodniški kaj spremeni?Hvala za pomoč

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenehanje zaposlitve in porodniška
28.11.2008 13:23:31   
Anonimen
Na porodniško v tvojem primeru ne vpliva.

Bi pa bilo lepo, da bi se zmenila da ti podaljšajo do konca porodniške.

(odgovor članu ANEJ01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenehanje zaposlitve in porodniška
28.11.2008 13:29:44   
ANEJ01
Problem je v tem,da menda zapira firmo z koncem decembra in naj bi delavke,ki imajo zaposlitev za nedoločen čas dal drugam.Ne vem.Že pri prejšnjih nosečnicah je podaljšal pogodbo samo do nastopa porodniške.

_____________________________

20.01.2009 se nam je pridružil Gal

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prenehanje zaposlitve in porodniška
28.11.2008 13:49:17   
sazi
Kako je z višino porodniške ne vem, ampak če si na bolniški do porodniške, si zavarovana za starševsko varstvo in po mojem si do porodniške upravičeno.
Pogodba mi je potekla 30.11.2008.Ali me po zakonih lahko odpusti?
Če ti pogodba poteče to ni odpustitev - pač ti poteče pogodba - žal.
Če bi ti delodajalec podaljšal do konca porodniške (kar ti itak ne more, če zapira), bi vseeno imel stroške s tabo (za čas porodniške in do nje bi ti moral dati dopust in izplačati regeres).

(odgovor članu ANEJ01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prenehanje zaposlitve in porodniška
28.11.2008 13:59:05   
Anonimen
Imaš ZS!

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?