|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 13:20:35   
lea23
sem iskala na spletu, pa nisem nikjer zasledila koliko kej v kempu stane letni pavšal za počitniško prikolico?
mi hodimo na dopust na otok rab, pa za apartma za 3 tedne zapravimo 1600€, in potem če zraven štejem še kakšen teden za 1maj..
zanima me pa hrvaška obala kar je blizu meje, recimo krk? mogoče crikvenica?
pa se mi niti sanja ne koliko na leto to znese da imaš nekje postavljeno prikolico celo poletje user posted image
sem pa na bolhi gledala rabljene prikolice, pa se za 4000€ dobijo že kar uredu ohranjene prikolice za recimo 4 osebe.

torej, a ima kdo kakšno informacijo?



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 13:31:16   
Pikica76
V Puli v Banjolah je pavšal za celo leto 2.200 €, s tem da porabimo še ful denarja za hrano, pa sladolede, pice in izlete. Ampak smo pa cel poletje na morju.user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 13:37:54   
lea23
celo leto, skupaj z zimovanjem pride 2200€?
al samo od začetka maja do konec septembra?
kaj pa potem še takse na osebo, pa priključek za elektriko,... ?

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 13:44:25   
oka
Poskusi tukaj:

http://www.croatia.hr/Hrvatski/Lokacije/LokacijaPretrazivanjeRezultati.aspx?idDestination=1&idLocationType=12

Mi imamo prikolico že kar nekaj časa na Krku-AC Škrila. Pavšal je bil letos 11.700 kun, kar znese okoli 1.630 eurov in to za celo leto (zimovanja zaenkrat ne zaračunavajo posebej). To je pravzaprav največji strošek, ki ga imamo. Jasno, potem pride še dodatna oprema: ograja, hladilnik, štedilnik, miza stoli, ampak to je tudi samo enkraten strošek, ker imaš potem za nekaj časa mir.  Edino kar moramo ob vsakem obisku plačati je turistična taksa, prijavnina in ekološka taksa, kar pa spet ni tak strošek. Elektrika, avto in en čoln so pri nas všteti v pavšal, z osebami pa je tako, da tisti, ki je v prikolici plača samo obe taksi in prijavnino, nočitev pa ne, ker imamo kupljenih 200 nočitev, ki jih lahko koristi kdor koli. Če prekoračimo, moramo plačati nočitve, elektriko in avto. Nimajo pa vsi kampi kar se oseb tiče tako urejeno.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 13:45:38   
skuštrana
Elektrika je v ceni. Cene so pa recimo od 1.500e navzgor, odvisno od kampa do kampa. Si pa za letos že malo pozna, tisti fajn kampi so že razprodani.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 13:59:09   
lea23
letos imamo tako ali tako že rezerviran apartma, ampak za vnaprej sem si pa rekla da se moram malo pozanimat kako je s prikolicami in pavšali. ker če me pavšal in tiste dnevne takse pridejo veliko več kot do zdaj 3-tedenski dopust, bomo verjetno še naprej hodili v apartmaje.. 

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 14:25:34   
oka
Sem šla gledat za naš kamp in po mojem izračunu te pridejo vse takse za 14 dni med glavno sezono 11,33 EUR za odraslega. Za otroka (do dvanajst let) plačaš samo prijavo (0,97 eur, ne vem pa kako je z eko takso), pred in po sezoni pa 7,13 EUR. Za vikende pa med sezono 2,45 EUR in pred ali po sezoni pa 1,85 EUR (dve nočitvi). Tako, da se mi zdi, da je pavšal še vedno bolj ugodna varianta, saj lahko hodiš na morje tudi po 6 mesecev, trije tedni dopusta, za katerega porabiš skoraj toliko denarja pa prehitro minejo. In vedno imaš nek kraj, kamor lahko mirne duše pobegneš med vročimi vikendi in prazniki.

< Sporočilo je popravil oka -- 22.5.2008 14:26:22 >

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 14:45:56   
lea23
a na sezono je 12€ na osebo na dan???

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 14:59:44   
lea23
aha, 12€ je za 14 dni.. sem mogla še enkrat prebrat da sem razumela user posted image

sem zdele najdla na spletu, kamp vrsar. pavšal pride 1800€, do 4 osebe, otrok do 5 let gratis, taksa 1€ na dan

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 15:01:37   
oka
Ne, 12 EUR za 14 dni skupaj (na dan 0,74 EUR, prijavo pa plačaš vsakič samo 0,97 EUR in se ti ne sešteva po dnevih). Če se ti da, si lahko po tehleh podatkih narediš izračun za tri tedne dopusta:

http://www.tzpunat.hr/Offer2c.aspx?id=76. Glej cene: boravišna pristojba (turistična taksa), eko taxa in prijava. To so stroški, ki jih mi plačujemo vsakokrat ko smo na morju. Ostalo ne pride v poštev za pavšaliste. Vidim pa, da sem se usekala s tisti izven in med sezono. Očitno je letos turistična taksa enaka skozi vse leto.

< Sporočilo je popravil oka -- 22.5.2008 15:03:09 >

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prikolica, kepm, cene pavšalov?
22.5.2008 16:24:48   
hrabra miška
Moj brat je plačal 1405 evrov za celo leto,pa pisat lahko daš 5 oseb na prikolico. Ima pa postavljeno na Krku v kampu Pušča. Midva sva pisana na prikolico in naju je za 6 dni čez prvi maj prišlo 79 kn.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?