|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   priporocam
26.7.2009 19:06:48   
silmarillion
za male otrocke priporocam silo na krku in sicer apartmaje  http://www.pavi.hr/ ,
ker imas svojo terasico z senco, 20m stran pesceno plazo, klimo, apartmaji so prenovljeni in se krk je zelo blizu...
mi smo bili zelo zadovoljni, se pa splaca izven glavne sezone ker je ful cenej in ni guzve

lp


_____________________________

GAJA naGAJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: priporocam
26.7.2009 19:17:27   
nokes
hmmm, gledam in je zeeelo lepo, ravno nekaj takšnega potrebujem za našo familijo + pes! samo, kje pa so cene?? ker jih imam na sumu, da je tudi zelo drago. al se motim user posted image  drugače pa, bravo, res okusno restavrirano in urejenouser posted image user posted image , če pridemo s ceno skupaj, bomo morda letos septembra tukaj preživeli dopust. user posted image  hvala za link. aja, kako je pa zdaj dol? je gužva?

_____________________________

nokes

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: priporocam
26.7.2009 19:22:43   
Anonimen
evo cenik: http://www2.copia.si/silo/slo/cenik.html

(odgovor članu nokes)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: priporocam
26.7.2009 19:57:56   
nokes
hvala, kaj sem jaz gledala, ne vem user posted image user posted image , pri najemu hiš ni cenika, no, "neluksuzni" apartma je kar normalna cena, pa če se da še kaj "zglihat"... tenks

_____________________________

nokes

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: priporocam
27.7.2009 10:52:39   
silmarillion
lastnika sta slovenca in sta ful prijazna tako da jih kar po mejlu vprasaj kar te zanima al pa poklici , ti bosta vse razlozila...
mi smo bili v tem ne luksuznem app in sicer pred sezono ko je cena kar normalna in smo bili zelo zadovoljni


_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: priporocam
27.7.2009 15:17:50   
helimaša
sm mal čikirala.....ful hudo.....kakšna pa je plaža......a je fajn za otroke.....kaj pa okol.....kšne restavracije in kafički......če je res sm 20m do plaže majo pa ful ugoden najem.....sm že poslala mejl
nokes mogoče se pa septembra vidimo user posted image .....

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: priporocam
27.7.2009 15:26:09   
end1
plaža meni ni nevem kaj, je premajhna. Mogoče septembra, že sredi junija so bli ko sardelce. 

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: priporocam
28.7.2009 11:51:48   
silmarillion
plaza ni velika je pa primerna za majhne otroke, med sezono je guzva
tud js se neki menim za septembra...

_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: priporocam
28.7.2009 12:30:54   
helimaša
ma men je čudn zakaj računajo za otroke......če je apartma 2+2.....a ni to čudn......ma sej drgač smo se že zmenil za septembra sam res je to čudn......
siimarillion a je betonska plaža al kakšna.....

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: priporocam
28.7.2009 14:34:05   
silmarillion
plaza je betonska in en del pescena kjer so otroci, mestece je pa tut uredu, vse mas blizu, kafice, restavracije, ful dobre pice na vogalu ob cesti, 2 trgovini- ena mala, ena vecja

za doplacilo otrok pa nic nevem ker mi smo dobil neko ugodno akcijo tko da je prislo 7 dni 300evrov

lp



_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: priporocam
28.7.2009 15:00:09   
silmarillion
aja pa se internet mas v appju sicer na kabel ampak zastonj, ce je treba kej nujno na forumuser posted image

_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: priporocam
28.7.2009 17:59:15   
helimaša

IZVIRNO SPOROČILO: silmarillion

aja pa se internet mas v appju sicer na kabel ampak zastonj, ce je treba kej nujno na forum user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: priporocam
29.7.2009 15:19:42   
nokes
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

ma men je čudn zakaj računajo za otroke......če je apartma 2+2.....a ni to čudn......ma sej drgač smo se že zmenil za septembra sam res je to čudn......


ja, enako sem se sama spraševala, saj najameš apartma, ne pa vsake postelje posebej. user posted image user posted image , ok, dodatno plačaš psa, to je logično, ampak otroka?? še sploh, če ne spi v svoji posteljici... hmmmm, je za sčekirat.

a sta obe že rezervirali za september?? user posted image user posted image , zdaj pa ne bo več akcijskega popusta, ker je toliko povpraševanjauser posted image user posted image

plaže pa so meni zgledale okej, saj ni nujno, da greš na tisto pred apartmajem, greš malo okrog, a ne?



_____________________________

nokes

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: priporocam
30.7.2009 0:06:25   
helimaša
jst sm rezervirala od 1-8.9.......je rekla da majo take cene.....tud za otroke.....sm ji razložila situacijo.....in je rekla da je to apartma za dva......ma ona že ve......baje da se nben še ni prtožu.......se mi ne da več ukvarjat s tem......ker mi je fajn da je tok bliz voda.....pa ful je lep aprtmajček.....mislm da bo ok.....no nej ker asporoči če gre ta termin.....ga bomo skp zafeštaluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?