|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 13:29:03   
anika87
Ene ste že brale mogoče kakšne probleme sem imela na drugi temi, tako da ne bom pisala zdaj... V glavnem pristali smo na dodajanju in prosim za kak nasvet, ker sem kar malo zmedena zdej s tem mlekom.
Vem, da lahko tudi marsikaj poiščem z iskalnikom, ampak res nimam časa zdej brskat, zato bi prosla za odgovore tukaj.

Kako naredite AM? A zmešate tako kot piše na škatli, 2/3 vode, forumula, 1/3 vodeuser posted image Al date kar vodo pa formulo pa zmešate in to je to? Se mi zdi, da kar komplicirano, če bi vse delal čisto natančno tako kot pišeuser posted image Kako pa naredite če kam greste? A vržete prah v flaško in pustite tako na suhem, pa potem ko je treba samo dodate prekuhano vodo iz termosice al kakouser posted image
Zdaj moram dodajat tudi tekočino, a ne. Kako pa je s čajem? A ga skuhate 2 dl in potem to čez dan uporabljate večkrat, al kar naprej kuhate frišnega? A ga pogrejete večkrat? Kako toplega-mrzlega daste?
Aja, pa še to. A date AM toliko koliko hoče otrok spit, al omejite na točno določeno mililitrov za to starostuser posted image Se mi zdi, da Nejc včasih kar dosti spije, včasih več kot 120, včasih manjuser posted image Saj ne vem točno, verjetno je to neko dnevno povprečje, ampak se bojim, da se bo kar naenkrat zredil, kot da se je kvasa najedeluser posted image
Saj mogoče so moje skrbi odvečuser posted image user posted image user posted image Samo, rada bi res naredila prav in tako kot je najboljše zanj...

Prosim vaše izkušnje.
Hvala in lep danuser posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 13:37:23   
hubi
- Mleko se mešala tako, kot je pisalo na škatli.
- Za sabo sem delala po tvoji zamisli, prah v flašo, vodo v termovko.
- Čaj je bil na zalogi za pol dneva.
- Mleka sem pa zmeraj naredila za rezervo, če je bil bolj lačen, da ni bilo panike za tistih 10 ml.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 13:39:17   
Hope2
Delam vedno frišnega, sproti. Nalijem vodo, dodam tolk žličk kolk je zahtevano za tisto količino vode in zmešam.
Če kam grem nalijem toplo vodo v termovko, v flaški imam mal mrzle vode, ki ji pol dodam toplo iz termovke, da je glih prave T. V aventovi posodici pa imam odmerjeno količino mleka ter vse vsujem v flaško in zmešam.

Čaj sem kuhala 1-2x na dan. Ni pil vedno frišnega. Pogrevala pa ga nisem, je pil na sobni temperaturi.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 14:09:14   
anika87
Ja hope, saj jaz tut vednonardim frišnega, samo hotlas em vprašat, kolk je treba bit natančen pri tem mešanjuuser posted image Al lahko dam kar vso vodo, pa prah, al na 2x vodo po 2/3 in 1/3user posted image najbrž kompliciram, a neuser posted image Aja, kaj pa količina? Ste dale kar kolk so hotli, a neuser posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 15:00:47   
Onasiss
Daš najprej vodo, da veš koliko vode sploh dat, potem pa daš merice mleka. Če pa daš npr. malo vode in potem mleko in nato zopet preostalo vode, pa se men zdi preveč komplicirano in nikoli nisem vedla, ali sem dala dovolj mleka.

_____________________________

So what....

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 15:29:34   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Ja hope, saj jaz tut vednonardim frišnega, samo hotlas em vprašat, kolk je treba bit natančen pri tem mešanjuuser posted image Al lahko dam kar vso vodo, pa prah, al na 2x vodo po 2/3 in 1/3user posted image najbrž kompliciram, a neuser posted image Aja, kaj pa količina? Ste dale kar kolk so hotli, a neuser posted image



Saj sem napisala, da jaz dam vodo in potem merice AM prizmešam, torej nič ne kompliciram za 2/3 vode, pa pol merice pa pol 1/3 vode. Ne komplicirajuser posted image
Jaz sme ga dojila do 6 meseca, zato je AM (večerni obrok) dobil vedno tolk kot je pisalo, ne več. Vse ostalo je dobil joško, kokr je hotel, pa če je to na pol ure, pa na pol ure. Tam nisme gledala na količino ne na čas. Če pa izključno daješ AM, pa ti bo bolj koristil nasvet koga drugegauser posted image . Zdaj ko ga več ne dojim, dobi tudi tolk mleka kot je priporočeno ali pa manj, več ne, ker ne fehta.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 15:29:48   
kaminek
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Daš najprej vodo, da veš koliko vode sploh dat, potem pa daš merice mleka. Če pa daš npr. malo vode in potem mleko in nato zopet preostalo vode, pa se men zdi preveč komplicirano in nikoli nisem vedla, ali sem dala dovolj mleka.


jst naredim isto; najprej dam vodo npr. 120 ml in 4 merice, potem pride tam okoli 140 ml vsega skupaj. naredim pa vedno malo več, tudi če stran zlijem, ker ponavadi glih takrat, ko naredim povprečje, ona spije več. tko, da pri tem glih ne pršparaš velik, če delaš v piko natančno ml.

ko kam gremo, dam vodo v termovko. to vodo že prej ohladim na primerno temperaturo, sej v termovki je dolgo časa enaka T, tko da ni panike. vzamem pa AM kar s seboj in ne dajem v flaško, ker nikoli ne veš, kdaj in koliko bo user posted image  pojedel. pa sm tud gruntala, kaj pa če so na poti zastoji, ti pa nimaš več v flaški AM-prah? ravno zadnjič me je prišinilo to, ko smo stali na avtocesti.user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 16:39:09   
Onasiss
Jaz sem kupla v Mullerju disperzijsko posodo in imam notri mleko v prahu. Nasujem ga po mericah npr. v vsako po 6 meric, Vodo pa imam v termovki, pa mogoče bolj vročo, ker ponavadi s to vodo še splahnem steklenico, če je bil notri prej mleko. (imam samo 2x  300 ml steklenici) No to je v primeru, če gremo kam za cel dan. Imam pa tudi termo torbico, kamor dam lahko 2 steklenici. 1 je že pripravljeno mleko toliko kot spije in eno imam z vodo. Pije pa od vsega začetka samo vodo.
 
Nikoli ji nisem silila s kakimi Hippovimi čaji in podobno. Sedaj je stara 6,5 mesecev in ji dam še vedno vodo.
 
Sva pa se dojili tudi cca samo 2 meseca, potem sve začeli z AM.
 
Pa še to verjetno se sprašuješ katero mleko mu dajat. Slšala boš različna mnenja, a na koncu bo izbira tvoja. user posted image
Jaz moji dajem BabyLove mleko od DM, zaadi cene, da bi bil pa kaj bistveno drugačen od Aptamila,  se mi pa tudi ne zdi.

_____________________________

So what....

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 20:52:10   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Delam vedno frišnega, sproti. Nalijem vodo, dodam tolk žličk kolk je zahtevano za tisto količino vode in zmešam.
Če kam grem nalijem toplo vodo v termovko, v flaški imam mal mrzle vode, ki ji pol dodam toplo iz termovke, da je glih prave T. V aventovi posodici pa imam odmerjeno količino mleka ter vse vsujem v flaško in zmešam.



Jaz isto.
In pri mešanju ne kompliciram, v določeno količino vode (npr. 120ml) dam AM in zmešam.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 21:11:44   
PC Baby
Meni so v porodnišnici rekli, da je važno predvsem, da se prve tri mesece voda za AM prekuhava vsaj 10 minut.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 22:35:47   
glen
meni je najhitreje takole:
-vodo imaš pripravljeni v termoski
-v posebni škatlici (dozirki imaš že pripravljene merice)
ko je potrebno pripraviti obrok:
v stekleničko naliješ toliko vode kot jo potrebuješ (recimo 120 ml) in iz dozirke streseš v vodo že pripravljeno dozo 4 meric.pretreseš in obrok je priprvaljen.


(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 22:41:35   
glen
Ta dozirka ima tri predalčke,tako da lahko daš v vsakega drugačno količino AM.
jaz mam recimo za našega 6 mes. zmeraj v dveh AM za 180 ml vode se pravi 6 meric (to je njegov obrok)in v eni 4 merice,tako za silo za kako krizico oz. uesni obrok,...

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
31.8.2009 23:19:57   
Najaa
Zakaj pa tako kompliciraš s temi dozirkami? Jaz imam mleko v prahu kar v avnetovi posodici in zraven žličko za doziranje in vse skupaj v vrečki.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 7:39:37   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Meni so v porodnišnici rekli, da je važno predvsem, da se prve tri mesece voda za AM prekuhava vsaj 10 minut.

user posted image 10 minut? Tega pa nisem vedela? A res? Vse tako delate?


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 7:40:49   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: glen

Ta dozirka ima tri predalčke,tako da lahko daš v vsakega drugačno količino AM.
jaz mam recimo za našega 6 mes. zmeraj v dveh AM za 180 ml vode se pravi 6 meric (to je njegov obrok)in v eni 4 merice,tako za silo za kako krizico oz. uesni obrok,...


Kakšne pa so to dozirke? A jih kupite v BC? A se ne raztrese prah ven?
Bom šla malo pogledat po trgovini, bom verjetno našla kakšne male škatlice, ki "dihtajo".


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 7:48:14   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

Jaz sem kupla v Mullerju disperzijsko posodo in imam notri mleko v prahu. Nasujem ga po mericah npr. v vsako po 6 meric, Vodo pa imam v termovki, pa mogoče bolj vročo, ker ponavadi s to vodo še splahnem steklenico, če je bil notri prej mleko. (imam samo 2x  300 ml steklenici) No to je v primeru, če gremo kam za cel dan. Imam pa tudi termo torbico, kamor dam lahko 2 steklenici. 1 je že pripravljeno mleko toliko kot spije in eno imam z vodo. Pije pa od vsega začetka samo vodo.
 
Nikoli ji nisem silila s kakimi Hippovimi čaji in podobno. Sedaj je stara 6,5 mesecev in ji dam še vedno vodo.
 
Sva pa se dojili tudi cca samo 2 meseca, potem sve začeli z AM.
 
Pa še to verjetno se sprašuješ katero mleko mu dajat. Slšala boš različna mnenja, a na koncu bo izbira tvoja. user posted image
Jaz moji dajem BabyLove mleko od DM, zaadi cene, da bi bil pa kaj bistveno drugačen od Aptamila,  se mi pa tudi ne zdi.


Mlea kako misliš pripravljeno? Kar doma nardiš in pol pustiš v termo torbi dokler je mali lačen in mu potem ponudiš?
Na škatlah piše da mora bit obrok vedno svež, zato tudi sprašujem vsa ta vprašanja, ki se vam mogoče zdijo smešna, ampak sem res zmedena, sploh pa mogoče zato še bolj, ker sem bla kar šokirana, ko so mi rekli, da moram dodajat, Nejc je pa zdej začel tudi odklanjat zizo in sploh noče prijet bradaviceuser posted image

Aja, pa še to, kakšno temperaturo vode oz. čaja imate? Niste nič napisale. A kar na "sobni oz. dnevni" temperaturi? Al dajate v kakšno termo torbo al kamuser posted image Ker čaj je pa že prej narejen, a ne... in se ne meša potem.
In kdaj ponudite čaj? Na sredini med obroki ali kako veste kdaj je otrok samo žejen?

Aja, tudi jaz imam Babylove, sem pred porodom kupla, tako čisto za rezervo, nisem sploh vedla kaj vse obstaja, ta mi je bil pri roki v DM-u pa še poceni je.
Mali ga je sprejel in mu odgovarja.
Čaj pa kuham komarčkov.

Saj vem, da se bom kmalu sprakticirala teh stvari... in ne mi zamerit, če mam smešna vprašanja oz. če kompliciram...


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 8:05:45   
zaja23
Čaj je čisto vredu na sobni temperaturi. Zdaj, ko bo malo hladno, mu bo pa verjetno pasal tudi malce toplejši. Glede mleka in prenašanja boš pa videla, kako boš še samo sebe presenetila - se da zadeve lepo praktično rešiti.
Sicer pa vseh znamk mleka ni potrebno mešati "v dveh delih". Novalac pač daš vodo in nato mleko in konec. Sicer pa sem nekje prebrala, da je AM dobro še kako uro po tem, ko ga narediš. Jaz sem ji sicer dala parkrat tudi takega, ki je bil čez noč v hladilniku in ni bilo prav nič narobe ...
Čaj ji dam vsakič, ko se zbudi (ker sem tudi sama takrat žejna), pa med obroki, kadar pokaže, da je kaj sitna ali pa ko pijem jaz, ona pa zraven na veliko sline požira :) Po vročini pa itak večkrat. Včasih, ko pa zelo strastno pije tisti čaj in se noče ločiti od cuclja, je pa jasno, da hoče nekaj bolj kaloričnega :)

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 8:07:18   
zaja23
Aja, vodo mi prekuhavamo 5 minut, pa ni bilo do zdaj še prav nič narobe (ima pa že 7m).

(odgovor članu zaja23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 8:12:21   
zaja23
Še nekaj sem se spomnilauser posted image Sama sem nehala dojit pri 3,5m in ji dajat Novalac (ker ji je teža padala, mleka je bilo pač vedno manj...). Od takrat se je mala jedka začela na polno redit in je rekel P, naj le pazimo na količino mleka. In da je tabela na škatli mleka pretirana, saj da oni hočejo le več prodat. Ne vem. Itak je pa lažje (tudi s pripravo in potovanji), ko začneš z GH ... 

(odgovor članu zaja23)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 8:23:28   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby
Meni so v porodnišnici rekli, da je važno predvsem, da se prve tri mesece voda za AM prekuhava vsaj 10 minut.
Zakaj pa 10 minut? Ko zavre, se odstavi. To je to. Ne razumem smisla v teh v 10 minutah.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 8:43:55   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: glen

Ta dozirka ima tri predalčke,tako da lahko daš v vsakega drugačno količino AM.
jaz mam recimo za našega 6 mes. zmeraj v dveh AM za 180 ml vode se pravi 6 meric (to je njegov obrok)in v eni 4 merice,tako za silo za kako krizico oz. uesni obrok,...


Kakšne pa so to dozirke? A jih kupite v BC? A se ne raztrese prah ven?
Bom šla malo pogledat po trgovini, bom verjetno našla kakšne male škatlice, ki "dihtajo".



Ja, te dozirke so res fajn. To je ena taka okrogla plastična posodica, ki ima tri prejate, pokrovček pa potem vrtiš, tako da ga odpreš na žalenem prekatu. To je res ful praktično, jaz sme imela vedno vnaprej naštimano, ker kje na poti res ni fino s tisto žličko vse stresat, pa za ponoči tudi fajn pride, ker je res hitro potem mleko narejeno.

Mleka mu daš, kolikor želi. Čaj sem jaz malo pogrela. Jaz sme vse grela v mikrovalovki.

Če imaš mleko v termovki narejeno, se zna sesirit, ker tista temperatura je ravo taka, da se res hitro sesiri. Takod a je boljše imeti vodo v termovki.

Jaz sem, ko sem šla ven, kar v stekleničko vročo vodo nalila, preden sem šla, ins e je potem v tiustem času, ko je bilo treba jest, ravno prav ohladila. Tako da sem samo še prah iz ekspanzijske posode not stresla.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 8:46:21   
Splišni
Evo, to je ta posodica, tale je iz Babycentra:

user posted image

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=159337


(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 8:52:51   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Mlea kako misliš pripravljeno? Kar doma nardiš in pol pustiš v termo torbi dokler je mali lačen in mu potem ponudiš?


Ja, to je samo v primeru, če greve na kak daljši sprehod ali pa če gremo na pot, da imam takoj pri roki.

Aja, pa še to, kakšno temperaturo vode oz. čaja imate? Niste nič napisale. A kar na "sobni oz. dnevni" temperaturi?


Vodo, ki sem ji jo ponudila za pit je imela sobno temperaturo in je nisem nikoli prekuhavala 10 minut.

Disparzijsko posodo- to je tista posodica s predalčki se ti splača v Mullerju kupt, je ceneje kakor v BC.

Pa ne preveč kompliciraj, to je izguba časa, čas raje nameni svojemu otročku. Delaj po svojem občutku, poslušaj otroka, če misliš da je žejen mu ponudi za pit, če misliš, da je lačen mu ponudi za jest, sicer pa se drži nekega ritma in ga hrani ob določenem času na primer na 3 ure - ne kadarkoli.

Aja pa še to: jaz sem se nekaj časa zapisovala koliko moj otrok poje dnevno-ne glede na število obrokov in se je količina vedno nekako ujemala s tisto tabelo na škatli.


_____________________________

So what....

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 8:54:46   
Dudica1
Pri nas je tako vodo zakuham v kuhalniku vode,potem dam vročo v termosko v vrču mi pa ostane hladna in potem mešam...
Nikoli nisem mešala tako kot piše na škatli ampak dam npr. v flaško 150ml vode in 5 meric mleka pa zmešam...
Ko kam gremo imam v termoski ravnopravšnjo vodo in tist dozirnik za mleko,in si notr pripravim za trikrat...pa potem samo skupaj zmešam in je user posted image
Zdaj ko je star 4 mesece popije na obrok nekje 150ml zvečer 180ml...če je še lačen mu grem še iskat če pusti zlijem stran...

Čaj imam instant komarčkovega iz milerja in mu ga pripravljam vsakič svežega...ko kam gremo pa pripravim celo flaško...samo jo itak ne spije...lahko pa vzameš tist čajček sabo in mu ga sproti pripravljaš če je žejen...

Glede prekuhavanja vode...jaz mam grelnik vode in tam notr voda zavre v enih 4 minutahuser posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pristala na dodajanju - prosim za kak nasvet
1.9.2009 14:16:20   
PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: anika87

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Meni so v porodnišnici rekli, da je važno predvsem, da se prve tri mesece voda za AM prekuhava vsaj 10 minut.

user posted image 10 minut? Tega pa nisem vedela? A res? Vse tako delate?



Sej v bistvu tudi v navodilih AM piše, da je treba 10 min prekuhavat vodo. Zdaj sem vidla

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?