|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 21:46:47   
ellie
Imam eno vprašanje...če kdo ve...al pa če ima kakega policaja poznanega.

Danes me je ustavila policija...zakasirali 80 eur za 10km/h preveč v naselju. Zdaj pa berem zapisnik in piše, da bi mi morali pokazat dokaze (torej imerjeno hitrost na radarju). Tega mi pa niso...ker mi niti niso mogli...radar je strelajal pol km pred tistimi, ki so ustavljali. A je kaka možnost za pritožbo?

In če se potem pritožba zavrne oz. ovrže...bom morala plačat polno al bo še možnost plačila tiste polovičke? Da ne bom še krajšo potegnila kot sem žeuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
23.12.2010 21:55:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 21:58:06   
end1

pritožba na postopek ne bo pomagala pr prekršku, ugovor pa v tvojem primeru pomoje tud ne saj si sama rekla da si bla prehitra, maš polovičko od tega za plačat, a ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 22:15:33   
ellie
Sej verjetno bom naredila tako kot pravi zivepo..

Ja, sej imam samo polovičko za plačat...ampak če ne druga, se bom pritožila iz principa...ker če so mi dolžni pokazat dokaz...potem naj to naredijo. Pa še gospodična policistka je bila tako vzvišena in zoprna. Da bi pa pogledala, čigav avto vozim...to jih pa ne zanima...četudi bi lahko bil ukraden. No, sej še dobro, da ni...ker ga res ne bi smela vozit...ker je možev službeni...in nimam pooblastilauser posted image  ampak da bi kaj bolj pomembnega pregledovali...kot da kasirajo za tistih 10km/h preveč...to pa se jim očitno ne da.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 22:17:09   
ellie
Samo, če nimajo dokaza, da sem bila prehitra...potem mi verjetno nič ne morejo. Moj podpis je itak brez pomena... Edino ne vem, kak imajo postopek...če se je ta radarjev zapis kam beležil oz. bil kam shranjen/poslan.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 22:25:41   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Samo, če nimajo dokaza, da sem bila prehitra...potem mi verjetno nič ne morejo. Moj podpis je itak brez pomena... Edino ne vem, kak imajo postopek...če se je ta radarjev zapis kam beležil oz. bil kam shranjen/poslan.


Kolikor vem s podpisom potrdis, da se strinjas z njihovimi ugotovitvami.
Sicer je to kar poskusas narediti s pritozbo na meji goljufije.  Moras se pa zavedat, da dokler drugemu jamo kopljes, komot sama vanjo pades. Kdo bo potem kriv ? Ti verjetno ne se mi dozdeva?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 22:27:49   
end1
s podpisom si le plačilni prejela, nič drugega, plačaj!

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 22:50:21   
ellie
Ma ja, priznam...mogoče je goljufija.. Ampak vseeno pa v bistvu ne vem, če sem res vozila prehitro...tu bi lahko tud oni mene oguljofali. Glede podpisa pa je tak...ti samo popišeš, da si prejel ta papir...in ne, da priznaš karkoli kar gor piše.

Sej bom plačala...mi itak ne preostane druga... Samo kar ne morem pozabit te osorne vzvišene policistkeuser posted image  menda me bo še v sanjah preganjalauser posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 22:51:32   
Oceania
Ellie, veš kaj me je zmotilo v enem tvojih zgornjih postov? Pritožba iz principov.
Zato pa imamo takšno zakonodajo, zaradi takšnih primerov kvazi procesnih napak. Ker bognedaj si priznati, da si naredila prekršek. Upoštevanje prometnih predpisov seveda ni tvoja dolžnost, je pa zato določanje pomembnosti dela, ki ga opravljajo uradne osebe....sicer pa pri sebi že veš in le nase se lahko jeziš, če dobiš kazen za hitrost.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 22:53:56   
ellie
Glede podpisa pa je tak...ti samo popišeš, da si prejel ta papir...in ne, da priznaš karkoli kar gor piše.


To je pa enkrat en policist rekel možu.. Ker je mož spil 2dcl piva (drugače nikoli sploh ne pije alkohola)...in ker ga je policist takoj za tem ustavil...je rekel, da bi počakal 15 min...ker je po zakonu tako, da naj bi minilo 15min od pitja in kajenja. In ker se policist ni strinjal...se je mož pritožil...in nikoli ni dobil kazni...je zdaj že vse skupaj zastaralo...je že 10 let tega..

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 22:54:43   
ellie
Ma ja sej...najhuje je itak to, da se jezim zdaj naseuser posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pritožba na policijski zapisnik
23.12.2010 22:58:38   
ellie
Ma o naši zakonodaji pa raje sploh ne bi...nasplošno je v k****. Če se ne bi toliko kradlo v tej naši preljubi državici...bi lahko vsi živeli lepše in bolj složno..

< Sporočilo je popravil ellie -- 23.12.2010 22:59:30 >

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.12.2010 6:14:46   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Imam eno vprašanje...če kdo ve...al pa če ima kakega policaja poznanega.

Danes me je ustavila policija...zakasirali 80 eur za 10km/h preveč v naselju. Zdaj pa berem zapisnik in piše, da bi mi morali pokazat dokaze (torej imerjeno hitrost na radarju). Tega mi pa niso...ker mi niti niso mogli...radar je strelajal pol km pred tistimi, ki so ustavljali. A je kaka možnost za pritožbo?

In če se potem pritožba zavrne oz. ovrže...bom morala plačat polno al bo še možnost plačila tiste polovičke? Da ne bom še krajšo potegnila kot sem žeuser posted image


Vedno se lahko pritožiš na postopek, če imaš kolikortoliko tehten razlog. To je tvoja pravica in v drobnem tisku, na hrbtni strani Plačilnega naloga, to tudi piše. Me je pa zmotilo nekaj drugega in sicer, kako so opravili postopek ID? Kaj niso zahtevali dokumentov (vozniško, prometno)?. Saj z vozniške prepišejo vse podatke, tudi lastništvo avtomobila itd.... In ja, izmerjeno hitrost bi ti morali pokazati.

Kot opisuješ, se mi zdi, da je bil to precej teksaški način postopka. V osmih dneh imaš možnost ugovora. Če bo sodišče presodilo v tvojo korist, je pa druga pesem. No, za 40 EUR se pa jaz vseeno ne bi kaj dosti pritoževala.


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.12.2010 8:06:54   
Gordana-3
nisem brala vseh odgovorov. ampak ne pritoži se, ker boš plačala še tam neke stroške. pred leti sem se tudi jaz pritožila, ni pomagalo nič ...

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.12.2010 8:23:16   
kristinaj
verjetno pritožba ne zadrži izvršitve to pomeni da moraš takoj plačat kljub pritožbi, je pa malo upanja, da boš kaj dosegla... poskusiti pa ni greh..user posted image

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
24.12.2010 8:57:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.12.2010 9:15:29   
ellie
Itak bom plačala zdaj to...sej nimam kaj.

Je pa v rušah pri mb še vedno vse bolj po teksaško z njihovo policijo. Sej je zahtevala dokumente...ampak prometne pomoje niti pogledala niuser posted image  mah prav videlo se je, kako je vzvišena in pomembna...neka smrkljica policijskauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.12.2010 9:53:21   
TomTaylor
Dejte že končno sprejet, da na cesti delate napake, in da niso policaji tisti, ki vam po vsej sili želijo vse najslabše. To da si prehitro peljala in dobila 80 evrov kazni ni v primerjavi s tem, da bi prekoračila hitrost 10km/h in zbila otroka. Naprimer.

Mislim, dolgočasne ste kot nevemkaj s telimi vzornimi vožnjami, policaji pa samo na vas prežijo in nimajo drugega dela. Kakopak. Nesramneži.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.12.2010 9:54:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Itak bom plačala zdaj to...sej nimam kaj.

Je pa v rušah pri mb še vedno vse bolj po teksaško z njihovo policijo. Sej je zahtevala dokumente...ampak prometne pomoje niti pogledala niuser posted image  mah prav videlo se je, kako je vzvišena in pomembna...neka smrkljica policijskauser posted image


ti si pa kaj? Gospa? Spoštuj poklice, kot bi sama želela, da spoštujejo tvoj poklic.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
24.12.2010 10:00:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.12.2010 10:15:59   
valerija77
raje plačaj polovičko ker pritožba proti policiji je kot "scanje proti vetru" in glede na to, da si omejitev prekoračila si dobila še kr malo kazen. Moj stric je v celju prekoračil hitrost za 11 km, pa je dobil kazni 250 eur oz.125 eur polovička, pa mislim da še 3 pike.
jst sem pred nekaj dnevi ruknala avto na parkplacu eni gospe, pa ji je samo malo zvilo odbijač in sem bila pripravljena takoj kriti stroške servisa, ampak je zahtevala evropsko polico in sva jo tudi izpolnile, pa čeprav bom sedaj oz. bo moj ob 15%, avta pa nimam niti en mesec... nimaš kaj, če si kriv si pač kriv

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.12.2010 12:40:17   
ellie
ti si pa kaj? Gospa? Spoštuj poklice, kot bi sama želela, da spoštujejo tvoj poklic.


Na srečo sem res še vedno smrkljica...vsaj po izgleduuser posted image

Drugače pa...a je kdo kaj omenil, da ne spoštujem poklicev? Bi pa mogoče mojega res lahko bolj spoštovali...maš prav. Ne pa da skos poslušam, ko me kličejo za "sodelovanje"...joj, ste pa dragiuser posted image

Sicer pa smo zdaj že zašli iz teme...vse že rekli kar se je nanašalo...in to je to...brez nadaljne debateuser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pritožba na policijski zapisnik
24.12.2010 12:50:43   
saruška
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Dejte že končno sprejet, da na cesti delate napake, in da niso policaji tisti, ki vam po vsej sili želijo vse najslabše. To da si prehitro peljala in dobila 80 evrov kazni ni v primerjavi s tem, da bi prekoračila hitrost 10km/h in zbila otroka. Naprimer.

Mislim, dolgočasne ste kot nevemkaj s telimi vzornimi vožnjami, policaji pa samo na vas prežijo in nimajo drugega dela. Kakopak. Nesramneži.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   kratko in jedrnato!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pritožba na policijski zapisnik
14.10.2015 12:58:22   
lili239
Pozdravljeni,
zanima me če imate kaki nasvet ali lahko vložim pritožbo na zapisnik? Včeraj sem se peljala v MS in sem na Bakovci ulici vzela prednost osebnemu vozilo in kej je gospod policist me je prijavil, da me je potem čakala policija pred trgovino.
Jaz sem zavija levo na prednostno cesto, po prednostni cesti pa je peljal avtobus, ki je zavijal desno v smer od kod sem se jaz pripeljala. Ko je avtobus zavijal sem jaz ven zapeljala, za avtobusem pa je gospod, ki me je prijavil silil mimo in tako sem mu potem jaz zaprla cesto in mu vzela prednost. Dobila sem tri kazenske pike in 250 eur kazni za prekršek brez dokazov. In ker je ta gospod, ki me je prijavil policist mislim, da nimam nobene možnosti proti njemu. Ne zdi pa se mi pravični, da lahko policisti, ki sami naredijo prekršek iščejo pravico nad drugimi in nas mlade na taki način kaznujejo. Lep pozdrav.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pritožba na policijski zapisnik
14.10.2015 14:55:42   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: lili239
sem na Bakovci ulici vzela prednostosebnemu vozilo
Jaz sem zavija levo na prednostno cesto, po prednostni cesti pa je peljal avtobus, ki je zavijal desno v smer od kod sem se jaz pripeljala.
tako sem mu potem jaz zaprla cesto in mu vzela prednost.


Kaj se ti ne zdi pravično?
Naredila si prekršek, ki bi se lahko precej slabo končal tako zate kot za drugega voznika, pa če je bil policist ali ne.

Verjemi, da je veliko bolje, da si 'kaznovana' samo z nekaj evri in kazenskimi točkami kot pa, da bi se morala ubadati s posledicami prometne nesreče, ki bi se lahko pripetila veliko hitreje, kot si ti v svoji sveži vozniški karieri predstavljaš.
Vozniku na prednostni cesti, ki zaradi spredaj vozečega avtobusa tebe verjetno ni niti videl, si nepričakovano zapeljala pred vozilo, sedaj pa je on glavni krivec za tvojo napako?


(odgovor članu lili239)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?