|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   privat zobozdravnik za otroke v LJubljanI?
3.9.2012 8:37:25   
zita
A kdo pozna kakšnega privat zobozdravnika za otroke v Ljubljani ?Namreč mojega 6 letnika, skeli zob, šestica, če je npr. med... to že pomeni, da nekaj ni ok z zobkom. Njegova zobozdravnica ga je anročila šele čez dober mesec in pol, je pa rekla, da če je kaj nujno, naj gre k dežurnemu. Seveda me je opozorila, da dežurni ne dela zvezdic ampak samo zapolne zob, da omili bolečino. Meni se to zdi čisto mimo, zato bi ga raje peljala k kakšnemu privat, pa naj pogleda kaj je z zobom in naredi zvezdico, dokler je luknjica še majhna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: privat zobozdravnik za otroke v LJubljanI?
3.9.2012 10:45:52   
mateyka
jaz bi ga peljala kar k Žarkotu Martinoviću (meni je najboljši v Sloveniji in ful faca model). mislim, da se je zdaj preselil iz Hacquetove 6, na Kolarjevo ul. 18.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: privat zobozdravnik za otroke v LJubljanI?
3.9.2012 14:52:54   
hedviga
Pomoje bi ga lahko peljala k svojemu, če imaš privat.

Super je dr. Barbara Simončič:

http://www.itis.si/SIMED-ZOBOZDRAVSTVO-IN-ZDRAVSTVO?4606553


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: privat zobozdravnik za otroke v LJubljanI?
7.9.2012 21:56:02   
suzanica
če otroka boli zob ga pelješ zjutraj k njegovemu zobarju. In pri nas ga mora vzet. Tako bi moralo biti tudi pri vas.

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: privat zobozdravnik za otroke v LJubljanI?
10.9.2012 9:26:54   
zita
O to pa ne drži. Njegov zobozdravnik ga je naročil kasneje, če je nujno gre k dežurnemu zdravniku, ta mu da polnilo- če je treba. Ko je pa redno naročen gre k svojemu. vsaj tako velja za ZD Vič. Pa..  nič nimajo proti če ga pelješ privat :-), to so mi sami povedali.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: privat zobozdravnik za otroke v LJubljanI?
10.9.2012 11:58:27   
Zora*
Zgleda, da imajo to različno urejeno.
Pri nas dobiš najbolj zgoden datum čez 1-2 meseca. Ob bolečini pa otroka pripelješ in ga vzame.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?