|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prjatlca se seli
6.5.2009 12:17:57   
pupa28
Pozdravljeni!
Ne vem, če sem izbrala pravi forum za to, a upam da mi boste lahko pomagali.
Moja najboljša prijateljica je drugič noseča in ker s fantom nimata služb in posledićno ne moreta plačevat stroškov se selita k njemu domov, kjer je v bajti eno nadstropje fraj.Problem je, da je to daleč vstran in da se ne bova več vidle. Mene to strašansko muči in ne vem kako bom to prestala...Naj povem, da sma prijateljici že več kot 15let in si zaupama res vse!Kako naj ji povem da mi je zelo hudo in da naj ne odhaja?Nočem je prizadeti ali se celo skregat, ker me mogoče nebi razumela.Prosim pomagajte mi ker sem res obupana!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:20:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28
Kako naj ji povem da mi je zelo hudo in da naj ne odhaja?


Vzemi jih k sebi user posted image

(odgovor članu pupa28)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:21:57   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Pozdravljeni!
Ne vem, če sem izbrala pravi forum za to, a upam da mi boste lahko pomagali.
Moja najboljša prijateljica je drugič noseča in ker s fantom nimata služb in posledićno ne moreta plačevat stroškov se selita k njemu domov, kjer je v bajti eno nadstropje fraj.Problem je, da je to daleč vstran in da se ne bova več vidle. Mene to strašansko muči in ne vem kako bom to prestala...Naj povem, da sma prijateljici že več kot 15let in si zaupama res vse!Kako naj ji povem da mi je zelo hudo in da naj ne odhaja?Nočem je prizadeti ali se celo skregat, ker me mogoče nebi razumela.Prosim pomagajte mi ker sem res obupana!


In ti si stara 17, ona pa 18?

< Sporočilo je popravil Splišni -- 6.5.2009 12:22:22 >

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:24:10   
pupa28
Ne,stare sma 29let.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:24:35   
Pupka
Jaz mislim, da ji nimaš pravice rečti, da naj ne odhaja. seveda ji pa lahko poveš xda ti je zaradi tega težko. Mislim, da je edino prav da se pogovorita kako ohranjati vajin odnos in kako ohranjati stike. Nenazadnje je Slovenija tako majhna... razen če se seli v tujino.

Pa vse dobro!

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:25:11   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Ne,stare sma 29let.


A skupaj?

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:27:12   
pupa28
Pupka,ostala bo v Sloveniji a problem je,da jaz nisem tako mobilna pa tud malo bol odročni del se seli.Ne vem no ampak men je tako hudo,da bi kr jokala cele dneve.Če bi mela možnost bi jim posodila denar,da bi lahko preživeli tukaj.

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:28:04   
pupa28
Splišni,a se delaš malo norca iz mene mogoče???Saj če ti je bedna tema ni treba pisat ok?

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:30:14   
rija
ja, ziher bi bila posoja rešitev vseh tvojih problemovuser posted image

pa daj, očitno se spoznaš na internet, telefon maš....pa se bosta videle....

pravo prijateljstvo ne zamre...

jaz imam eno čudovito prijateljico, ene 15 let....v zadnjih 8 letih sva se v živo videle točno 1x, en vikend, ostalo pa po telefonu......pa ji rečem, te pokličem nazaj....pa jo res, za 4 mesece....pa se fino narežive iz tega in se pogovarjave naprej, kot če bi non stop visele skupaj.....user posted image

Suzika moja draga, če tole prebereš, te enkrat v tem mesecu res pokličemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:37:22   
pupa28
rija,še mene si nasmejala user posted image  A res da pravo prijateljstvo ne zamre in ostane če je res tapravo. Ampak sm človek,ki ma rada ob sebi ljudi.Ne vem kako bo a vem,da bo zel otežko.No saj nekaj časa je še ostalo in upam da vsaj fant najde službo kakšno in da ostanejo.Tudi njenega sinčka imam neizmerno rada in bi ga ful pogrešala.Pa zdaj je še drugič nosečka in se veselim z njo user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:39:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Pupka,ostala bo v Sloveniji a problem je,da jaz nisem tako mobilna pa tud malo bol odročni del se seli.Ne vem no ampak men je tako hudo,da bi kr jokala cele dneve.Če bi mela možnost bi jim posodila denar,da bi lahko preživeli tukaj.


a ti pa nimaš nobenega drugega v življenju user posted image

(odgovor članu pupa28)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:41:44   
pupa28
natasa77,imam tud druge ljudi ampak ona mi je naj naj v življenju.Z mojim fantom in njenim smo ful prijatelji in tako lepo se imamo skupaj da bo enostavno nekaj manjkalo,ko ju ne bo več.Ne vem če me sploh kdo razume...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:44:22   
tanikaa
Eh dajte ga srat s temi leti in drugim življenjem. Očitno ve nimate prave prijateljice. Meni tudi ne bi bilo vseeno, če bi mi najboljša prijateljica šla živet daleč stran. Bi jo ziher pogrešala in bi mi bilo težko. In ziher bi ji povedala, da mi je težko in da jo bom fejst pogrešala. Ker verjamem, da bi ona tudi mene. Pa v tem, da to nekomu poveš ne vidim nič slabega.

In nehajte nekatere posnemat volgo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:44:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

natasa77,imam tud druge ljudi ampak ona mi je naj naj v življenju.Z mojim fantom in njenim smo ful prijatelji in tako lepo se imamo skupaj da bo enostavno nekaj manjkalo,ko ju ne bo več.Ne vem če me sploh kdo razume...


ne, res te ne razumem. še ko sem bila max zaljubljena, nisem imela takega občutka zapuščenosti, kot ga imaš ti že zdaj, ko se še ni nič začelo. zdiš se mi kot ena pijavka (sorry).

(odgovor članu pupa28)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:45:22   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Splišni,a se delaš malo norca iz mene mogoče???Saj če ti je bedna tema ni treba pisat ok?


O.K., samo še to napišem, da prav brihtna pa potem nobena od vaju ni. Ona drugič zanosi, ko sta oba s partnerjem brez služb, ti pa ob svem tem sebe postavljaš na 1. mesto.

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:45:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Eh dajte ga srat s temi leti in drugim življenjem. Očitno ve nimate prave prijateljice. Meni tudi ne bi bilo vseeno, če bi mi najboljša prijateljica šla živet daleč stran. Bi jo ziher pogrešala in bi mi bilo težko. In ziher bi ji povedala, da mi je težko in da jo bom fejst pogrešala. Ker verjamem, da bi ona tudi mene. Pa v tem, da to nekomu poveš ne vidim nič slabega.

In nehajte nekatere posnemat volgo.


Ok, poveš, da jo boš pogrešal. Ampak mislit na to, da ji rečeš naj ne gre in jokat kot mali otrok user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 6.5.2009 12:46:27 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:47:09   
pupa28
Potem pa mi ni treba več pisat,ok????
Sicer pa si preberi kaj sm napisala v prvem postu!Jaz bi rada nasvet kako ji povedat,da mi je težko ker gre in da ne bo kake zamere pol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:47:48   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Eh dajte ga srat s temi leti in drugim življenjem. Očitno ve nimate prave prijateljice. Meni tudi ne bi bilo vseeno, če bi mi najboljša prijateljica šla živet daleč stran. Bi jo ziher pogrešala in bi mi bilo težko. In ziher bi ji povedala, da mi je težko in da jo bom fejst pogrešala. Ker verjamem, da bi ona tudi mene. Pa v tem, da to nekomu poveš ne vidim nič slabega.

In nehajte nekatere posnemat volgo.


Ok, poveš, da jo boš pogrešal. Amoak mislit na to, da ji rečeš naj ne gre in jokat kot mali otrok user posted image


Ona to ziher ne bi razumela dobesedno, no. Vsaj jaz ne bi.

In ja, jaz bi jokala. Sem pač bolj cmerave sorte.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:49:28   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

Potem pa mi ni treba več pisat,ok????
Sicer pa si preberi kaj sm napisala v prvem postu!Jaz bi rada nasvet kako ji povedat,da mi je težko ker gre in da ne bo kake zamere pol.


Kaj naj bi ti pa zamerila? To da jo boš pogrešala in da jo imaš rada?

Čist simpl ji povej, da ti je težko.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:50:41   
pupa28
Hvala tanikaa-vsaj ena ki me razume!
Splišni,ne postavlam se na prvo mesto ja?Ja res je malo neumna,da je šla zanosit drugič kljub temu,da sta brez služba ampak to je njuna odločitev in tukaj se ne mešam poleg.

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:54:00   
pupa28
tanikaa,a veš mam občutek,da bi bla jezna,ker je kao ne razumem.Vem,da morata it ker drugače ne bodo mogli preživet ampak vseeno bi pa lahko misla na to kaj in koga zapušča tukaj.In tud od fanta se mi zdi egoistično,da zahteva da grejo v njegovo okolje.Bojim se,da se bo tam zgubila in zaprla vase,ker nikogar nima tam.

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:57:07   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

tanikaa,a veš mam občutek,da bi bla jezna,ker je kao ne razumem.Vem,da morata it ker drugače ne bodo mogli preživet ampak vseeno bi pa lahko misla na to kaj in koga zapušča tukaj.In tud od fanta se mi zdi egoistično,da zahteva da grejo v njegovo okolje.Bojim se,da se bo tam zgubila in zaprla vase,ker nikogar nima tam.

 
 
O tem sta se onadva ziher zmenila. Tak da to dejansko ni tvoj problem.
 
In dejstvo je, da si tudi ti zdaj malo egoistična. Ona mora v prvi vrsti gledat na svojo familijo, ne pa nate. Tak da to malo popucaj v glavi, šele potem ji povej, da ti je težko.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:57:58   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: pupa28

tanikaa,a veš mam občutek,da bi bla jezna,ker je kao ne razumem.Vem,da morata it ker drugače ne bodo mogli preživet ampak vseeno bi pa lahko misla na to kaj in koga zapušča tukaj.In tud od fanta se mi zdi egoistično,da zahteva da grejo v njegovo okolje.Bojim se,da se bo tam zgubila in zaprla vase,ker nikogar nima tam.


pupa, zdaj pa ga sračkaš!

pa je ta tvoja prijateljica pokretna, ma jezik in ušesauser posted image .....se mi zdi da si prej ljubosumnauser posted image
in če je to edini način da preživijo, si krivična do njenega fanta, tvojega super prijjatelja, ker ga obdolžujejš, da jo vleče v njegovo okoljeuser posted image

ljudje se selijo s trebuhom za kruhom, že od nekdaj.

ti se spopadi s svojimi strahovi. res.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 12:59:10   
pupa28
Eh ja...najboljše,da ne rečem več nič in obdržim v sebi vse kar čutim.Pa sory da sm vas zamorila vse.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prjatlca se seli
6.5.2009 13:01:15   
pupa28
Riaj,očitno me res nihče ne razume...pa ok bom že preživela....pa res sory da sm odprla temo in nism si misla,da boste tak reagirali.Škoda,ker ne veste kaj je to pravi prijatelj in če gre vstran je vsega lepega konc.To so dejstva in tak je.

(odgovor članu pupa28)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?