|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   problematično lasišče
13.7.2010 16:02:44   
pribmil
V lasišču se mi pojavljajo rdeči boleči mozolji, ki tudi srbijo in ko si jih popraskam, mi ful teče kri iz njih.
Problem pa imam tudi s prhljajem, ki se mi pojavi dva dni po umivanju las in se mi naredi kot velike plahte
in mi izpadajo na mizo.
Kaj mi svetujete da naredim. Menjaje uporabljam šampon vishy in tea tree od JUSTA, pa zaenkrat še ni pravega učinka.
Hvala za odgovor in lep pozdrav! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: problematično lasišče
13.7.2010 16:59:42   
mini86
naj ti da osebni zdravnik napotnico za dermatologa ker imaš lahko začetek luskavice

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu pribmil)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: problematično lasišče
24.7.2010 15:57:50   
anity_1
pribmil, najboljše je, da res greš k zdravniku. Tudi jaz sem imela neke takšne težave in mi je priporočal, naj uporabim zelo nežen šampon in naj si mažem z mazilom Elocom. Tako si zdaj lase umivam kar z šamponom za otroke, ker so najnežnejši do lasišča. Pa se mi izboljšuje, seveda si pa moram tudi malo mazati z mazilom.
mini86 kolikor pa jaz vem, pa luskavice ne moreš dobiti kar naenkrat, edino če bi lahko bilo genetsko. Ker luskavica se ne prenaša..

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: problematično lasišče
25.7.2010 15:25:44   
mini86
             
IZVIRNO SPOROČILO: anity_1


mini86 kolikor pa jaz vem, pa luskavice ne moreš dobiti kar naenkrat, edino če bi lahko bilo genetsko. Ker luskavica se ne prenaša..



kako kr na enkrat..pač izbruhne vn..in ne se ne prenaša..lahko da jo ima kdo od njenih sorodnikov pa sploh ne ve ane..
men je izbruhnila nohtna luskavica po porodu..pa je noben v družini nima..

pač sm napisala nj ji da dohtar napotnico za dermatologa


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?