|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prodamo shitzuja
15.1.2009 9:50:51   
ROŽICI
prodamo mladička paseme shitzu domače leglo,samičko,je razglistena in ceplena in tako primerna za oddajo.
cena 300eurov.
več na ZS.


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 9:55:52   
Ribica **
Rodovnik?

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 10:03:28   
oka
Če se ne motim uporabnica NAJBOLJŠA išče ravno takega kužka.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 10:04:55   
Arwenko
Mladiče brez rodovnika se PODARJA in ne prodaja!!!!!

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 10:08:37   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Če se ne motim uporabnica NAJBOLJŠA išče ravno takega kužka.


Ja, res je, samo ona bi, da se ga podari, menda.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 10:13:40   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Mladiče brez rodovnika se PODARJA in ne prodaja!!!!!


aja?

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 10:59:41   
ninachow
sem proti temu, da se mladiče podarja! psi bi morali biti pregrešno dragi, bi potem hudičevo ljudje premislili, če se ga bojo po 14 tih dneh znebili!!!!!

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:03:15   
ROŽICI
je čistokrvna vendar brez rodovnika.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu ninachow)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:08:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

je čistokrvna vendar brez rodovnika.


Zakaj pa je brez rodovnika?

(odgovor članu ROŽICI)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:08:37   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

je čistokrvna vendar brez rodovnika.


Blablabla, kakšna čistokrvna psička? Potem mi povej kakšni psi so nečistokrvni?
Pes je mešanec!
In če hočeš narediti dobro za psa, ga podari, novim lastnikom pa ZABIČAJ naj za ta denar opravijo vsa potrebna cepljenja in pa sterilizacijo. Da ne bo potrebno spet znova brat - prodamo čistokrvnega psa brez rodovnika.
Matr, če bi bila kakšna šansa, bi te tudi kar prijavila, da zavajaš potrošnika, samo kaj ko v tej ljubi Sloveniji ni zakona in lahko štepate mešančke po mili volji! Brez besed.
Upam, da boš vsaj toliko odgovorna in boš naredila kar je treba, to psičko in svojo psičko pa nujno sterilizirala.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:10:27   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

je čistokrvna vendar brez rodovnika.


Zakaj pa je brez rodovnika?


Joj, a ne veš - zato, ker rodovnik ja čisto nič ne pomeni, ker oni in bodoči lastniki majhne psičke ne potrebujejo rodovnika, ker ja menda ne bodo razstavljali, ker to je mučenje živali. Saj je ČISTOKRVNA in tipi topi, pa tut očka je pravi pesjanar, vrhunske vzreje, plemenjak, sam pač oops nima rodovnika. Ker zaradi vsega zgoraj naštetega.

p.s.: iz uh se mi kadi od jeze.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:14:56   
eva1
Pa dobr kaj je z vami folk? Ste pa res nestrpni-jst ne vem, a iz vas sam sovraštvo ven buta?
Jst nimam pojma, sej a če nima rodovnika, pa ni čistokrven, res ne vem pač sprašujem! Nimam psa, niti ga ne nameravam imet, sam kar pa zadnje čase berem tle je pa tu mač!

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:20:55   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Pa dobr kaj je z vami folk? Ste pa res nestrpni-jst ne vem, a iz vas sam sovraštvo ven buta?
Jst nimam pojma, sej a če nima rodovnika, pa ni čistokrven, res ne vem pač sprašujem! Nimam psa, niti ga ne nameravam imet, sam kar pa zadnje čase berem tle je pa tu mač!



Kaj je tu mač? Zamisli se malo nad svojimi besedami.
Noben pes ni čistokrven. V bistvu smo malo ponesrečeno prevedli eno angleško besedo in se vsi rejci 'čistokrvnih psov' obešajo na to 'čistokrvnost', ki pa to ni.
In ne, ta pes ni rodovniški. Se pravi zaradi takšnih ali drugačnih razlogova mama ali oče ali kar oba nimata VZREJNEGA PREGLEDA. Ker če bi imela VZREJNO DOVOLJENJE, bi bili psi avtomatsko Z RODOVNIKOM. Vzrejenga DOVOLJENJA pa niso dobili, ker je S PSOM NEKAJ NAROBE.


Za vse tiste, ki ste pa prebrali ta oglas: V zavetiščih je polno na las podobnih psov določenim pasmam, ravno iz zgoraj naštetih razlogov - nevestnih lastnikov psov, ki mislijo, da je reprodukcija psov brez vzrejenga dovoljenja smiselna. Več boste naredili, če boste vzeli psa iz zavetišča, ravno tako bo dober pes, vaš pes, pes potreben ljubezni in zaščite, teh 300€ pa boste porabili na pametnejši način.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:21:11   
ninachow


Joj, a ne veš - zato, ker rodovnik ja čisto nič ne pomeni, ker oni in bodoči lastniki majhne psičke ne potrebujejo rodovnika, ker ja menda ne bodo razstavljali, ker to je mučenje živali. Saj je ČISTOKRVNA in tipi topi, pa tut očka je pravi pesjanar, vrhunske vzreje, plemenjak, sam pač oops nima rodovnika. Ker zaradi vsega zgoraj naštetega.

p.s.: iz uh se mi kadi od jeze.


Zdej se bo pa men zmešal! plemenjak brez rodovnika!!!!! Ta je pa plemenita!!!

[/quote]

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:23:06   
Pikapolonica_
Ribica RR, kot vidim, si tukaj moderator in upam da boš ta oglas po hitrem postopku zbirsala. Lastnico oglasa pa napotila na strani, kjer si lahko več prebere kako zmotna je vzreja nepasemskih psov. 

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ninachow)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:24:43   
ROŽICI
ne ni noben mešanc.je čistokrvna pač nima rodovnika zato je tudi cenejša.
v bistvu ne prodajam jaz ampak moja prijateljica...ki se okvarja s tem.
lp


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:25:11   
Šaki
uf kakšna jeza...user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:27:21   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Pa dobr kaj je z vami folk? Ste pa res nestrpni-jst ne vem, a iz vas sam sovraštvo ven buta?
Jst nimam pojma, sej a če nima rodovnika, pa ni čistokrven, res ne vem pač sprašujem! Nimam psa, niti ga ne nameravam imet, sam kar pa zadnje čase berem tle je pa tu mač!



Kaj je tu mač? Zamisli se malo nad svojimi besedami.



Poslušaj, vrjetno punca ni nič slabega mislila, ko je dala oglas tukaj gor! Jaz se nad svojimi besedami ne bom nič zamislila, ker nisem nič takega napisala!


(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:30:55   
ninachow
pa še nekaj...vse življenje imam pse z rodovnikom, ne vozim jih na razstave, vse punce so sterilizirane in psi kastrirani. z rodovnikom so zato, ker vsaj načeloma veš, kaj dobiš oz. kupiš. moja psička ima ohinsploh rodovnik, če ne bi bila streilizirana in bi se odločili za mladiče, nam za pridobitev rodovnika ne bi bilo potrebno psa "mučiti" na razstavah, s tem bi dobili le višjo ceno. mogla pa bi na vzrejni pregled, kjer dobi vzrejno dovoljenje in oceno. brez tega so psi, ki bi se skotili sicer predstavniki določene pasme, vendar brez vsake garancije. lahko pa pes ali psica padeta na vzrejnem pregledu zaradi kakšne genetske napake in ti, kot kupec tega ne veš, ker kupiš psa brez rodovnika, res, da čistokrvnega in za ne prav malo denarja. sem zagovornik tega, da se psov ne podarja, če želimo takega psa, pojdimo v azil, kjer se dobi prečudovite pse, tudi karakterno, vzrejanje nerodovniških psov je pa zelo nespametno dejanje, ker te potomci nikoli več ne bodo videli rodovnika in deseta generacija bo tista, katero bomo hodili iskat v azil!!!!

(odgovor članu ninachow)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:33:43   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

ne ni noben mešanc.je čistokrvna pač nima rodovnika zato je tudi cenejša.
v bistvu ne prodajam jaz ampak moja prijateljica...ki se okvarja s tem.
lp



Ne ni čistokrvna, niti ni PASEMSKI PES.
In prijateljica se UKVARJA S TEM. Sramotno. In zakaj pes nima rodovnika? Verjetno zato, ker nima Vzrejnega dovoljenja. Vzrejnega dovoljenja verjetno nima, ker ga ni pridobila. Zakaj ga ni dobila? Mogoče zato, ker ima pes kakšno napako in je dobil vzrejno prepoved. Ali zaradi malomarnosti -> ja, vzrejno dovoljenje je potrebno pridobiti, iti skozi nek proces pravil in so nekateri premalomarni, da bi ga pridobili. ampak nikoli nimaš zagotovila, da niso pridobili vzrejenga dovoljenja zaradi tega ali zaradi tega, ker pes ni prišel skozi vzrejni pregled. Lahko je tvoja prijateljica zgolj neodgovorni lastnik psice in se je zgodil OOps, ker tvoja prijateljica ni bila toliko odgovorna, da bi popazila na svojega psa ali ga dala sterilizirat. Prav tako ti ne more zagotoviti, kdo je resnični oče, ker psički nimajo rodovnika, kjer bi to pisalo. Nekakega hudega zaupanja tak vzreditelj ni vreden. Je pa možno, da tvojo prijateljico žene zgolj želja po zaslužku, pri tem pa ni nič boljša od kakršnega koli mučitelja živali.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:34:53   
ROŽICI
ne vem zakaj ste tako napadalne...jaz sem samo dala oglas.
jaz ne vidim v tem nič slabega.ne vem zakaj bi kupovali rodovniškega ki stane 800eurov če ga boš imel samo za doma in ne zarastave če ga lahko dobiš že za 300evrov.
psička je imela 5 mladičkov in samo ena ji je še ostala.
lp


_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:35:28   
oka
Kaj je tu mač? Zamisli se malo nad svojimi besedami.
Noben pes ni čistokrven. V bistvu smo malo ponesrečeno prevedli eno angleško besedo in se vsi rejci 'čistokrvnih psov' obešajo na to 'čistokrvnost', ki pa to ni.
In ne, ta pes ni rodovniški. Se pravi zaradi takšnih ali drugačnih razlogova mama ali oče ali kar oba nimata VZREJNEGA PREGLEDA. Ker če bi imela VZREJNO DOVOLJENJE, bi bili psi avtomatsko Z RODOVNIKOM. Vzrejenga DOVOLJENJA pa niso dobili, ker je S PSOM NEKAJ NAROBE.


Kako pa ti to veš? Si bila mogoče zraven? Oprosti ampak pisat take pavšalne obtožbe je pa malo mimo no. In če pes ni rodovniški nikakor ne pomeni, da je s pasjimi starši kaj narobe ampak so se lahko lastniki odločili, da bojo imeli mladiče brez vse papirologije ali da gre za mladiča, ki je izpadel (ne vem več kateri mladič po vrsti avtomatično ne dobi rodovnika). Tudi to je možno. Se pa strinjam s tem, da je veliko oglasov za čistokrvne pse brez rodovnika pri katerih se izkaže, gre za mešančka, pasma pa je izbrana glede na to kateremu od staršev so mladiči bolj podobni. To je res ampak za ta primer pa ne moreš kar tako trditi, razen, če situacijo poznaš.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:37:06   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: ROŽICI

ne vem zakaj ste tako napadalne...jaz sem samo dala oglas.
jaz ne vidim v tem nič slabega.ne vem zakaj bi kupovali rodovniškega ki stane 800eurov če ga boš imel samo za doma in ne zarastave če ga lahko dobiš že za 300evrov.
psička je imela 5 mladičkov in samo ena ji je še ostala.
lp



Ja, saj res, zakaj bi kupovali rodovniškega, ki stane 800evrov ali več, če lahko kupiš mešančka samo za 300€ ali manj. Saj res. user posted image user posted image user posted image

Še 1x poudarjam, mnogo psov na las podobnih shitzujem se podarja v zavetiščih, iščejo zanesljive in odgovorne lastnike, psa pa boste dobili zastonj, če bo vodja zavetišča mnenja, da ste vredni zaupanja vzgajanja takšne majhne pasje dušice.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:39:08   
ROŽICI
niti ne vem zakaj nimajo rodovnika se nisem spuščala v to ker meni je čist vseeno a ima rodovnik al pa ne.

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: prodamo shitzuja
15.1.2009 11:39:16   
ninachow
še nekaj bi dodala. pred desetimi leti smo imeli istočasno totalnega mešanca, psičko z rodovnikom in psa iste pasme, kot psička vendar brez rodovnika. mešanec je doživel 18 let, psička svojih normalnih 15, kot je povprečna starost te pasme, pes pa sicer 14 vendar je bil bolan vse življenje in je pri šestih mesecih preživel le z vsakodnevno veterinarsko oskrbo do kakšnega leta starosti. veterinar je hodil na dom! ker je bil pes moj in sem ga imela za znoret rada,mi je težko, da moram napisat, da bi bila zgodba z nakupom rodovniškega veliko cenejšja, manj stresna in boleča. pes je imel bolezen, ki se prenaša iz roda v rod. zato ni imel rodovnika. da ne bo pomote...njegova starša sta ga imela, vendar eden ni imel vzrejnega dovoljenja. o, le zakaj!!!!!)))))

(odgovor članu ninachow)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?