Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
prosim za pomoč glede bolečin pri M!!! 1.3.2009 22:15:19
Anonimen
čeprav je ti čisto druga tema me zanima KAKO NAJ UBLAŽIM BOLEČINE PRI !! ŽE 2 DNI ME TAKO MOČNO BOLIJO JAJČNIKO.. SKORAJ CEL TREBUH TUDI ZADNIK... OBČUTEK IMAM DA BOM GLIH ZDAJ OMEDLELA!! SPLOH SE NE MOREM PRESTAVITI, STATI.. SPLOH NIČ... KAJ NAJ STORIM!!! IMA KATERA KAKŠEN PREDLOG ZA BLAŽENJE BOLEČIN!!! KER TO SE MI DOGAJA PRVIČ!! OBČUTEK IMAM KOT DA BI SE MI ULILA AMPAK NIMAM TAKO MOČNE!! KAJ NAJ STORIM!! PROSIM ZA POMOČ!!! LP
RE: prosim za pomoč glede bolečin pri M!!! 2.3.2009 10:07:57
čebelca2
tud jst sem imela včasih zeloooo boleče menstruacije in močne, tako da niti v šolo nism mogla... ko sem začela jemat kontracepcijske tabletke (3leta) nisem mela več močne in ne boleče. tudi po tem ko sem jih nehala jemat nimam več tako neznosno bolečih, in tudi močne ne vač tko kot prej.
sem bila pred nekaj tedni na operaciji pregrade in so tam eni punci rekl, kr je tud rekla da je čist fertik v službi in se čist s tableti zafila da lahko zdrži, da je lahko zelo boleča menstruacija zaradi pregrade. če se ti zdi da nekaj ni vredu, pejt do ginekologa, sej so zaradi nas tam...
RE: prosim za pomoč glede bolečin pri M!!! 2.3.2009 21:51:17
Barbara_L
Tudi meni se je to zgodilo pri zadnji M. Najprej mi je skoraj en mesec zamujala, nato pa take bolečine,da sem samo ležala in čakala, da tablet prime. Groza. Naročena sem pri G konec meseca in sporočim, kaj bo rekel, ker čutim, da nekaj ni bilo povsem ok pri zadnji M. Punca, pri takih bolečinah je treba h ginekologu.
RE: prosim za pomoč glede bolečin pri M!!! 3.3.2009 12:50:58
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
čeprav je ti čisto druga tema me zanima KAKO NAJ UBLAŽIM BOLEČINE PRI !! ŽE 2 DNI ME TAKO MOČNO BOLIJO JAJČNIKO.. SKORAJ CEL TREBUH TUDI ZADNIK... OBČUTEK IMAM DA BOM GLIH ZDAJ OMEDLELA!! SPLOH SE NE MOREM PRESTAVITI, STATI.. SPLOH NIČ... KAJ NAJ STORIM!!! IMA KATERA KAKŠEN PREDLOG ZA BLAŽENJE BOLEČIN!!! KER TO SE MI DOGAJA PRVIČ!! OBČUTEK IMAM KOT DA BI SE MI ULILA AMPAK NIMAM TAKO MOČNE!! KAJ NAJ STORIM!! PROSIM ZA POMOČ!!! LP
POVEDAT VAM MOREM DA ZA TE BOLEČINE NI BILA KRIVA AMPAK SEM NAŽALOST DOBILA TREBUŠNO GRIPO!!! TAK DA SE VAM ZAHVALJUJEM ZA VSE NASVETE IN ODGOVORE!!! LP