|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi krožnik oz. jedilni pribor
2.2.2009 19:02:14   
ZvezdicaZaspanka
Naša dva bi počasi začela učiti jesti iz krožnikov. In ker že zdaj bolj težko sedita pri miru, na mizi pa tudi nič ne ostane...premišljujem kako bo s temi krožniki. Kakšne 'prve' krožnike ste ve kupile svojim? Kateri 'ostanejo' na mizi? Sem gledala tiste od Baby Bjorna...oblika mi je sicer všeč (so skoraj kot pasji krožničkiuser posted image ), samo ne vem, če ne drsijo po mizi. Al pa od Chiccota? Kaj priporočate? In kdaj so vaši začeli jesti sami oz. kdaj ste jih začele učiti?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi krožnik oz. jedilni pribor
2.2.2009 20:02:36   
tintin
jaz imam od Mam krožnik na vakuum, nekaj časa ga je skoz dol jemal, zdaj ko pa že sam je, ga pusti pri miru.
Jaz ga nisem učila nič, so ga pa v vrtcu, zdaj pa že nekaj časa je sam tudi doma.
Star je pa malo manj kot 15m.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi krožnik oz. jedilni pribor
2.2.2009 20:08:03   
pravljica
meni tisti na vakum niso všeč user posted image  (btw. če katera rabi tistega, v katerega se nalije topla voda, spodaj pa ima gumo, s katero se pritrdi na mizo, ji ga z veseljem pošljem, je še kot nov, z navadnih smo pa samo gumo dol pobrali in uporabili krožnike) 
saj pa krožnik mora drset po mizi user posted image  naš je začel s tistimi plastičnimi kompleti (jedilni pribor pa normalen, ne plastičen), potem pa kmalu keramični, "pomanjšani", z otroškimi motivi user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi krožnik oz. jedilni pribor
2.2.2009 20:38:09   
Anonimen
Meni ima Tommee Tippee fine zadevice ... imajo tut tako podlago na katero se da katerikoli krožniček z ravnim dnom in potem ne drsi po mizi ... pa žličke občutljive na toploto in to.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168030
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=137111

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi krožnik oz. jedilni pribor
3.2.2009 11:01:51   
Najaa
Vakumskega nimamo nobenega, ker sem jo že od začetka učila, da okoli pa krožnika ne bo metala. In tudi vedno sem sedela zraven nje, ko je jedla...
Je pa čisto vseeno, kater plastični krožnik kupiš, sej je vse isto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi krožnik oz. jedilni pribor
3.2.2009 12:40:19   
ksenci
navadn plastični krožnik in pribor

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi krožnik oz. jedilni pribor
3.2.2009 13:12:34   
ZvezdicaZaspanka
Ja saj jaz tudi ne bi komplicirala, če bi bil samo eden in bi se lahko samo njemu posvetila...tako pa dva... en na enem, drug na drugem koncu mize....In dokler jaz dajem enemu...drugi ta čas že flikne krožnikuser posted image . Če pa dajem samo enemu, se pa drugi ta čas dere, ker bi on tudi jedeluser posted image . Hm.... In tako sem pomislila na kakšne krožnike, ki ne bi takoj fliknil z mize...tako da navadni vsaj zaenkrat ne pridejo v poštev....

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi krožnik oz. jedilni pribor
3.2.2009 13:54:56   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Meni ima Tommee Tippee fine zadevice ... imajo tut tako podlago na katero se da katerikoli krožniček z ravnim dnom in potem ne drsi po mizi ... pa žličke občutljive na toploto in to.
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168030
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=137111



mi imamo od tommee tippee zadnjega, pa ni nič kaj praktičen, placa je glih za glih, pa se  da vseeno prevrnit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?