|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi sprehodi
27.5.2004 11:37:44   
NINA1
ojla

spet jaz, boste rekle ena velika tečkica, ki nič ne zna.

sej ne da ne zna, samo me zanimajo vaše izkušnje.
kdaj ste šle prvič ven na sprehod ali zgolj samo ven na zrakca, z ?

mi bomo zibali v Avgustu in čez koliko časa gremo lahko ven, da bebica ne bo premajhna?

hvala in lep pozdrav vsem.

Nina&sonček



Neposredna povezava do sporočila: 1
   prvi sprehodi
27.5.2004 11:44:17   
Pandi
...če je lepo vreme, ko je bebica stara 10 dni...., drugače se pa malo zavleče....
Sicer ti bo pa babica povedala, glede na otročka, ti jo kar vprašaj!

Saša

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   prvi sprehodi
27.5.2004 11:56:47   
Teni_
Moja kolegica je rodila lani avgusta, pa je lahko šla že takoj naslednji dan ven. Jaz sem rodila decembra, pa sva šle ven po 13-ih dneh. Ena druga kolegica pa je rodila zdaj maja, pa je šla ven po enem tednu. Res pa je tudi od patronažne. Pri meni so se zamenjale kar 4, ker so bili ravno takrat prazniki in vikend, pa je skoraj vsakič bila druga. Ena je rekla, da lahko gre ven po tren tednih, naša pa, da je šla potem po 13-ih za pol ure.
Upam, da sem ti vsaj malo pomagala.
Lp,
Mojca

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   prvi sprehodi
27.5.2004 14:13:31   
Žiži
Pozdravljena Nina!

Tudi jaz bom zibala avgusta , tako da sem vesela da si to vprašala, bravo !
Mislim da bomo avgustovke kar hitro lahko ven, na sprehod, ker je takrat še zelo toplo, a ne prevroče....pa september bo tu in upam da bova z maleckim/malecko dosti zunaj!!

Pa še pozdrav tebi in avgustovčku v tvojem bušiju!!
Komaj čakamo avgust, neda?
Žiži

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   prvi sprehodi
28.5.2004 8:59:33   
Una
Mi smo se pa rodili 5.5. in smo šli prvič na sprehodka, ko smo bli stari 10 dni. Zdj štejemo že 23 dni in gremo vsak dan ven vsaj za 1 uro - da se zbrihtamo (mamica), nadihamo svežega zraka in dobro spimo. Razen če je slabo vreme oz. če veter močno piha, potem ne gremo.

Papa, Una

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   prvi sprehodi
29.5.2004 23:23:15   
sonja-10
Rodila sem avgusta in bi lahko takoj šla na sprehod, pa sem bila jaz še prešibka po CR. Tako, da semo šli ven tretji dan in bili zunaj pol ure, ampak zaradi mene in ne zaradi sončka. Ve, ki ne boste imele težav, boste takoj uživale na svežem zraku in to čim dlje!
Lepo nosečnost, hiter porod potem pa

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   prvi sprehodi
8.6.2004 9:36:20   
Anonimen
Mi bomo šli danes prvič ven.
Rodila sem prejšnjo sredo.
Včeraj je bila pri naju že babca in je rekla, da gre mali lahko takoj ven. Najprej za 10 minut...nato vsak dan dlje. Danes bomo malce na terasi.... Komaj čakamo...

(odgovor članu NINA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   prvi sprehodi
9.6.2004 17:25:32   
Anonimen
Kristina, opis moraš spremenit
lp,:fis:

(odgovor članu NINA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   prvi sprehodi
27.6.2004 22:11:39   
ZARA
OJ

NAJPREJ LEP POZDRAV...
MOJA HČI JE STARA SKORAJ 2 MESECA.VEN PA SVA ŠLI 3 DAN,KO SVA PRIŠLI IZ BOLNIŠNICE.TKO DA ČIM MANJ STRAHU IN ČE JE LEPO VREME SE NIMAŠ KAJ SEKIRAT.MAL PA TUD BABCO LAHK VPRAŠAŠ.

LEPE SPREHODE VAMA ŽELIM...

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   prvi sprehodi
6.7.2004 19:49:49   
Anonimen
:sloncek:Moj vnuček,moj sonček se je rodil lani 13.avgusta na najbolj vroč dan v poletju.Ko ga je hčerka prinesla domov ga je položila v voziček v senčko,tako je bil naš zakladek kar takoj na zrakcu.Pa lep pozdrav od srečne babice.:torta::darilo::rozica:

(odgovor članu NINA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?