|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 9:28:58   
Anonimen
da Cecropia gel od Afrodite tako čudno diši?user posted image  Včeraj zvečer si to napacam gor in moj velecenjeni user posted image  vpraša: A si si pretegnila kaj, da dišiš po kremi za revmo user posted image user posted image user posted image ? Za crknit...No razen tega  ne prenese še:
- laka na lase (mojih) se mu kar oči zarosijo , ko se mi približa na manj  kot 10 cmuser posted image
- ko so prišle ven maxfactorjeve lip finity šminke je izjavil, če sem se našminkala s kredouser posted image

Kaj pa vaše polovice? S katerim lepotilnim sredstvom se ne "strinjajo".


P.S in ja pomembno je, da so otroci zdravi in da smo dobrega srca
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 9:39:57   
Anonimen
Misliš smrdi?user posted image user posted image user posted image

Ja smrdi ja, sam pomaga pa.user posted image
Tko da jaz vzamem to v zakup.
Se pa pacam z tem takrat k mojga ni. Ga pošljem s kom na pir.user posted image  Pa sva oba srečna.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 9:43:01   
Anonimen
Sam ne prevečkrat,da ne bo ratal alkoholik!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 9:46:03   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  karin24, na tubici piše "vsak dan 1 mesec....3 cm manj" če se masiraš, samo v tem mesecu bo imel tvoj dragi 3 cm več...pivskega trebuščka user posted image . Po mojem se bi moj strinjal s tvojim predlogom, jaz v kopalnico on na pir user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 9:48:22   
total
Moj se z vsem strinjam,sam da je men všeč.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 9:54:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: adelaide

user posted image user posted image user posted image  karin24, na tubici piše "vsak dan 1 mesec....3 cm manj" če se masiraš, samo v tem mesecu bo imel tvoj dragi 3 cm več...pivskega trebuščka user posted image . Po mojem se bi moj strinjal s tvojim predlogom, jaz v kopalnico on na pir user posted image


Ja med tednom itak gre na treninga zvečer al pa  gre prej spat k jst pol pa nč ne vohauser posted image , čez vikend ga pa pošljem venuser posted image

Pivskega trebuščka pa ne bo mel k je preveč športne sorte za kej tacgauser posted image , ga mam jst namest njega(sam ne pivskega-čokoladnega)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 9:57:50   
Anonimen
sam ne pivskega-čokoladnega - NE POZNAM, le kaj bi lahko to bilo user posted image user posted image user posted image . No zdaj pa malo zares...ali že dolgo uporabljaš to žavbo?  Deluje ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 10:03:06   
Anonimen
Lani sem jo in mi je kar pomagal ja.

Sam jst sm mela pol še salonsko varianto(lani se je dal še naročit na netu).
Je bolj koncentrirana in se namažeš in pol v polivinil zaviješ za pol urce oz. urco. Tisto pa res ful pomaga.
Jaz sem uporabljala afroditine kreme, knajpanje vsak dan in popila ful vode-rezultati so bli pa super. Res ful razlikauser posted image

Sam zdej sm se pol leta čist zapustila in bo treba še enkrat ponovit verjetnouser posted image -je mal nazaj pršlouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 12:26:25   
muška
Nima nekih pripomb. Edino večno ga moti, ker imam skoz nekaj na ustnicah, ali je to šminka ali samo labela

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
15.2.2007 13:45:31   
piščanc
moj ne mara preveč lepotičenja, jaz pa tudi ne.

najmanj so mu všeč nalakirani nohti in šminka

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: punce, zakaj mi pa niste povedale
23.2.2007 0:11:08   
Anonimen
Moj ma pa najrajš moj puder. Prau, da me je tolk fajn takrat kušnt na faco in da ma potem krasn okus na ustncah. user posted image user posted image user posted image

Aja, pa tut ena Labella z okusom po jabuku ga ni glih navdušla. user posted image user posted image user posted image

Drgač je pa kr OK - se tko mal vidva, da je čist useen, kva mam na seb. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?