|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pustne maske
5.1.2008 12:08:34   
tinkamiška
že kaj razmišljate o tem? boste delale same pustne maske?

5. februar bo kmalu tu in jst sem že začela razmišljati kaj bi nardila za Izo. lani je bila pikapolonica, sem sama zašila pajacka in nardila tipalke in pobarvala kupljeno kapico....bom prilepila slikico.

kaj pa letos????

dejte napisat kakšne ideje, linke, prilepite kakšne od vaših umetnij....user posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pustne maske
5.1.2008 12:12:10   
Marogica
Letos pa je pust res zgodaj. Se še nismo prav Dedka Mraza "znebili", pa bo že čas za maske.... Ne, nisem še nič razmišljala, če sem odkrita...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pustne maske
5.1.2008 12:37:54   
Naja30
Sem razmišljala, pa tudi meni ne pade nič pametnega. Mogoče rožica, pa bi ji babi zašila cvetke. Ne vem... user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pustne maske
5.1.2008 12:38:26   
tinkamiška
jah jst sem začela, ker lani sem naredila pajacka tako, da je lahko mela spodaj jaknico ali pa je bila brez, tako, da smo šli lahko ven ali pa smo bili notri, letos pa ne vem kako bi to izvedla in kakšno masko bi izbrala. iza je načeloma navdušena nad raznimi bibami(še vedno) in pa kakšnim pajackom, palčkom recimo...res še ne vem kaj bi, pa bo treba malo pohitet, če bom hotela kaj sama skupaj spacat...

no še slikice od lani:
user posted image
user posted image
user posted image

tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pustne maske
5.1.2008 14:52:25   
bamby
Kako lep kostum user posted image .
Se mi pa niti ne zdi prezgodaj razmišljati o tem, kaj bomo otrokom pripravili za pusta, saj je pust letos že 5. februarja user posted image .

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pustne maske
5.1.2008 15:01:09   
PETRAMS
Tudi jaz nisem vedela da bo tako hitro pustuser posted image Saj ni panike,jaz itak nič nebom,Aleša nimam pojma,Alen pa bi bil rad Spiderman pa me zanima če imahttp://www.toysrus.at/ te kostume,jaz sem vse pogledala pa nisem nikjer videla.Če bo katera kje zasledila mi lahko prosim javi,bi bila hvaležna.Hvalauser posted image

_____________________________

Lp,Petra ;)

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pustne maske
5.1.2008 16:13:04   
tinkamiška
tukaj je en link, če bo katera kaj naročala preko interneta...
http://www.fancydress.com/shop/subcat-browse?usca%5fp=t&category%5fid=151&subcategory%5fid=400

jst se zaenkrat nagibam k klovnu, sem našla eno lušno masko, ki bi jo mogoče sama skupaj spacala...no bom še malo počakala, če pade še kakšen link ali idejauser posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu PETRAMS)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pustne maske
5.1.2008 17:06:01   
Naja30
tinkamiška, kako lepa pikapoka! user posted image  Tako bi pa tudi jaz oblekla svojo hčerko. Si to sama naredila ali si kje kupila?

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pustne maske
5.1.2008 17:30:32   
tinkamiška
Naja in bamby hvalauser posted image

Sem sama naredila, sem prerisala en bivši izin pajacek in ga sešila, iz kartona sem izrezala krogce in jih ovila v črno okosmateno blago vse skupaj pa prišila na pajacek. Gumbe na naramnicah sem pa prišila v dveh vrstah, tako, da je imela lahko krajše ali pa daljše naramnice(če je imela spodaja jaknico ali je pa bila brez) kupila sem tako mucasto jaknico v H&Mu, bele žabe in kapico pa sem pobarvala na črno. Tipalke sem naredila iz okosmatene žice in jih prišila na kapico. Sem prvič šivala, tako, da če je to nekdo pogledal iz notranje strani, se je pošteno nasmejal, ampak je kar fino izpadlouser posted image

Zato sem letos bolj pogumna in imam namen spet nekaj zašit...

Tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pustne maske
5.1.2008 20:59:33   
atanja
user posted image Tako lep kostum... res... Prava frajerka je bila

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pustne maske
5.1.2008 23:37:14   
Anonimen
Jaz bi, ce bi delala sama, delala zabico. Dete ima lahko zelen pajac (ce rabis za cez bundo), brez stopal, na konec hlacnic in rokava pa nasijes krake, npr. iz filca. Pa zeleno kapico z veliki ucki (npr. pinkponk zogice). 

(odgovor članu atanja)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pustne maske
6.1.2008 13:11:17   
tinkamiška
U Ribica, tole je tudi fina idejauser posted image bom še v tej smeri malo razmišljalauser posted image user posted image user posted image

atanja, hvalauser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pustne maske
7.1.2008 8:39:15   
ljiljana
tinkamiska, a lahko posljes oris pajaca za piokapoko, da tud jst mal probam sesit, ampak sem antitalent. Hvala.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pustne maske
7.1.2008 9:09:11   
tinkamiška
lijljana, jst sem kr en Izin pajacek prepognila(po širini) na pol in ga položila na blago, pa sem ene tri cm še dodala zraven okrog in okrog, potem pa izrezala 4 enake dele in najprej sešila dva skupaj, da sem dobila sprednjo stran in potem še dva skupaj, da sem dobila zadnjo stran(upam, da razumeš). jst nisem šivilja in sem res "čarala" zraven nimam nobenega izrisa...
pri nogicah sem pa tri cm pod robom navzgor našila še gumico, da pridejo hlačke malo nabrane. škoda, da nisem sproti malo poslikala, da bi lahko pokazala postopek.

upam, da sem kej pomagala

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pustne maske
7.1.2008 10:11:46   
ljiljana
hvala tinkamiska, sem skapirala, zdaj mi je edini problem crna jakna, ker nisem iz ljubljane in mi je zal dati 60 evrov za nove jakne, bom ze nekako uredila, hvala se enkrat.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pustne maske
7.1.2008 12:12:43   
Lenny
Jaz bi, ce bi delala sama, delala zabico. Dete ima lahko zelen pajac (ce rabis za cez bundo), brez stopal, na konec hlacnic in rokava pa nasijes krake, npr. iz filca. Pa zeleno kapico z veliki ucki (npr. pinkponk zogice).


user posted image  Uf, te mam rada user posted image  S tem bo manj dela, kot s klovnom. Pa klovnov je vedno mali milijon. Več dela bo z velikim sinom. Rad bi bil Jaka na luni. Help!

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu ljiljana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pustne maske
7.1.2008 13:08:38   
bobika
Tinka res krasno si natredila pikapoko. Se je spomnim še od lani.

Za letos jaz še nimam pravih idej. Najprej sem mislila, da bi ji naredila komplet za Fifi iz risanke fifi in cvetličniki. Jo rada gleda in je zelo enostavno za narediti. Se mi pa zdi še malo premala za to risano junakinjo.
Včeraj pa smo dobili ponudbo za čebelico.Tako, da sedaj ne vem kaj bo.

Lani je bila metuljček. Na oblekico sem ji sešila krila, ki sem jih naredila iz gobe.

Tinka Izo lahko narediš tudi v kakšnega pajkeca, če jih ima rada ali pa v mravljico. Se mi zdi, da ne bi bila izvedba kaj precej težka user posted image .

Še slikica našega metuljčka spredaj
user posted image
in zadaj
user posted image

< Sporočilo je popravil bobika -- 7.1.2008 13:16:43 >

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pustne maske
7.1.2008 13:55:56   
rose
Fuul sta lepa pikapoka in metuljček!!!!!

Bobika, iz kakšne gobe si sešila krila in kje se to kupi??? Kako si pa tipalkice naredila?
Jaz sem tudi antitalent za šivanje, samo se mi zdi zelo lepo,če sam kaj lepega sešiješ za svoje pikce. Vsaj zdaj, ko so še majhni ;-)

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pustne maske
7.1.2008 14:24:36   
Sash
Kako lepi pustni kostumi. Sama še nevem kaj bi za sina izdelala. Neki pa bom.
Ima kaka kakšno dobro idejo za 2,5 letnega fantka? Do sedaj je bil miška in zajček. 

_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pustne maske
7.1.2008 14:29:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

Jaz bi, ce bi delala sama, delala zabico. Dete ima lahko zelen pajac (ce rabis za cez bundo), brez stopal, na konec hlacnic in rokava pa nasijes krake, npr. iz filca. Pa zeleno kapico z veliki ucki (npr. pinkponk zogice).


user posted image  Uf, te mam rada user posted image  S tem bo manj dela, kot s klovnom. Pa klovnov je vedno mali milijon. Več dela bo z velikim sinom. Rad bi bil Jaka na luni. Help!


Kdo je pa Jaka na luni? user posted image

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pustne maske
7.1.2008 14:48:53   
tinkamiška
ljiljanauser posted image , oprosti, ker sem te prej preimenovalauser posted image , ja v h&mu je bila jaknica res poceni in sem se fino "zmazala", ker jaknice pa ne znam zašit, rokavi in zadrga mi po mojem ne bi rataliuser posted image

jst tudi ne vem kdo je jaka na luniuser posted image

bobika, tudi jst se sponim tvojo metuljčico od lani in sem že razmišljala o pajkcu, ker je iza mahnjena na njih ampak še ne vem kako bi cotke skupaj skombinirala, da bi ratal pajkec...kako pa si ti gobo barvala lani? sem že vidla enega pajkca, ki bi ga imela za predlogo, pa ima nogice iz gobe in ne vem kako bi jo pobarvala..., hvala za idejouser posted image

sash, kaj pa ima rad tvoj sinek? ne vem kaj hodi 2,5 letnim fantkom po glaviuser posted image al so že mahnjeni na kakšne like iz risank, pravljic,...malo nam pomagaj bo lažje dat kakšno idejouser posted image


lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pustne maske
7.1.2008 15:02:46   
Lenny
Kdo je pa Jaka na luni?


Ja, a gledate samo Strelo user posted image  
To je ena ful luštna risanka na TVSLO, cela ekipa je na luni, pes, robot, en vrtnar, en super računalnik, Jaka, ki je vesoljec, pa Špela vesoljka, ..... user posted image
Jaz bom pa doktorirala pri šivanju user posted image

http://www.lunarjim.com/

Za okus po luni pa še link user posted image

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pustne maske
7.1.2008 15:47:43   
tinkamiška
ja, ja, lenny, zdej pa vem kater jaka je touser posted image , naša biba zaenkrat gleda razne pokce, pujso pepo, fifi,...tako, da tegale jakca bolj od daleč gledamouser posted image
glede maske pa ja, če bi hotela nardit res dobro masko, bo kr nekaj šivanja....jo boš delala? če jo boš, bi vsekakor rada vidla končni izdelekuser posted image

lp,
tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pustne maske
8.1.2008 9:01:02   
Sash
No moj sinko pa ni preveč navdušen nad gledanjem televizije. Včasih je pogledal Nodija ali pa Telebajske. Mogoče bom kakšno žival si omislila in mu zašila. Žabica je kr lušna ideja. Mogoče se dobi še kakšna kje in bom začela z delom.

_____________________________

Na svetu sem zato, da ljubim in ne sovražim!

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pustne maske
8.1.2008 9:16:09   
tinkamiška
sash,iza drugače rada gleda risanke, ampak ni pa navdušena nad liki, tako, da tudi jst razmišljam o kakšni živaici, ker na njih je pa mahnjena...za klovna še vseeno malo tuhtam, ker je iza po naravi tak smeško in veseljaček in bi se po mojem dobro počutila v taki maski...ampak živalice-maske so pa vedno tudi tako prisrčneuser posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Sash)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Kupček
Miška2006

Kdaj ste opustili podiranje kupčka? Pri dopolnjenem...

1 mesecu (16%)

2 mesecih (5%)

3 mesecih (16%)

4 mesecih (13%)

5 mesecih (11%)

po 6 mesecu (38%)


Število vseh glasov: 505

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!