|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny freestyle 3xl - zlaganje
23.4.2008 13:54:40   
XZY75
Poskusila sem ga zložiti brez tega, da bi vzela dol športni del in ne gre. Se sploh da zložiti skupaj s športnim delom? Kako? Če vzamem športni del dol in ostane samo ogrodje, ga zložim brez problema.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: quinny freestyle 3xl - zlaganje
23.4.2008 19:40:50   
Netopirčy81
Ne, športni del moraš odstraniti.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu XZY75)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: quinny freestyle 3xl - zlaganje
23.4.2008 19:47:40   
mala
jest imam comforta in se da zložiti s športnim delom-samo ti imaš najbrž drug modeluser posted image

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: quinny freestyle 3xl - zlaganje
23.4.2008 21:02:10   
izgubljena_ovcka
Seveda se da zložit tudi s športnim delom! Ne gre sicer tako skupaj kot če ga daš dol ampak jaz ga spravim tudi v prtljažnik mojega Citroen AX-a! Seveda moram dat zadnja kolesa dol ampak to je pa pri tem vozku tako preprosto da je že smešno....

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: quinny freestyle 3xl - zlaganje
23.4.2008 22:15:56   
XZY75
izgubljena_ovcka, kako pa ga zložiš? Jaz sem poskusila na enak način kot ko vzameš športni del dol, pa ne gre.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: quinny freestyle 3xl - zlaganje
24.4.2008 8:31:22   
Nyah*
Tudi pri nas se zlozi, sicer ne na tako majhno, kot brez sportnega dela, se pa da.

Naslonjalo nagnes cisto naprej do nogic (imas zadaj rocko za reguliranje kota naslonjala), varnostni lok odpnes in ga zapres preko naslonjala nazaj), potem pa vozek zlozis kot ponavadi.

Mi smo to stalno delali, da bi morala sportni del vsakic dol dajat, se mi zmesauser posted image .

Ce ti ne gre, vprasaj za demonstracijo v trgovini, kjer si ga kupila, ali pri kom, ki ga ima!

(odgovor članu XZY75)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: quinny freestyle 3xl - zlaganje
24.4.2008 11:00:01   
XZY75
Nyah, hvala za navodila! Grem takoj probat. Če ne pa v kakšno trgovino, da mi tam pokažejo.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: quinny freestyle 3xl - zlaganje
25.4.2008 10:52:19   
Rožica*
ja tudi moj je prvič mislil da se ne da, ker si ni upal potisniti strehice tako naprej. Bil je mnenja da jo bo odlomil.

Gre zložit z športnim delom, kot so ti že opisale, res pa je da je voziček velik, tudi ko je zložen. user posted image
vendar še vseeno zame najboljfunkcionalen med vozički.

(odgovor članu XZY75)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: quinny freestyle 3xl - zlaganje
25.4.2008 18:13:26   
XZY75
Mi ga je uspelo zložiti, ampak sem se kar namučila zraven, še posebej ko sem ga sestavljala nazaj. Verjetno mi je zdaj tudi malo trebuh v napoto - bo verjetno potem lažje. Pa praksa verjetno tudi naredi svoje user posted image

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Vprašanje.
пеперутка16

Ste na tem forumu vedno 100 % iskreni?

Vedno. (100%)

V glavnem. (0%)

Po potrebi. (0%)

Redko. (0%)


Število vseh glasov: 3

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!