|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   računi od Allernove
31.1.2009 14:23:48   
Naty*
Pozravljene!

Imam osemmesečnika s hudo alergijo (mleko, jajca, pšenica, soja, banane, meso in še kup drugih stvari) že od 3,5 meseca, ki pa do zdaj ni bila potrjena (oz. še vedno ni). Ta teden sva bila drugič na gastro oddelku pediatrične, kjer so mu z gastroskopijo in kolonoskopijo odkrili alergično vnetje dvanajsternika in črevesjauser posted image . Ker je alergija klinično dokazana (ne pa s testi), bova allernovo vseeno dobila na recept in mi je zdravnik priporočal, da zberem račune, da sem jo do zdaj kupovala.
Ker so bili testi skoz negativni, sem vse metala stran, tko da sta mi ostala samo dva od vsega, kar sem kupila user posted image . Če ima katera doma kak račun, ki ga ne misli uveljavljat, bi lepo prosila, če ga lahko odstopi. Res bomo zelo hvaležni...

Hvala vnaprej, javite se mi pa prosim na zs.


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: računi od Allernove
7.2.2009 17:53:57   
ksenci
jz sm hranjevala račune, vendar mi niso nič koristiluser posted image sm vprašala, pa so mi rekl, da denarja za nazaj ne morem dobituser posted image sicer pa še čakam na izvide. sem pa sedaj na aptamilu, ker nima alergije na kml.
ko dobim izvide in vidim, če res ne rabim računov ti jih lahko pošljem. ne vem pa kdaj bodo izvidi.

če jih ne rabim, te bom obvestila.

Lp

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: računi od Allernove
7.2.2009 20:40:43   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: ksenci

jz sm hranjevala račune, vendar mi niso nič koristiluser posted image sm vprašala, pa so mi rekl, da denarja za nazaj ne morem dobituser posted image
 Moja izkušnja:
 

Na začetku je imela zgolj mejne vrednosti protiteles na KML - uradno ni imela alergije, tako da Pregomina na recept nismo mogli dobiti, so ji pa vseeno v izvidu iz PK svetovali, da uživa Pregomin. Ko je bila alergija čez mesec dni uradno potrjena, sem z vsemi temi izvidi odšla na ZZZS, jih tam ob vlogi predložila skupaj z računi nakupa Pregomina v tistem mesecu dni in dobila povrnjeno vse.
 
Vse sem urejala v Ljubljani.

    Žal pa nimam nobenih računov od Allernove.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: računi od Allernove
9.2.2009 8:51:05   
Naty*
ksenci sem ti poslala zs user posted image .

Tisana tudi tebi hvala za odgovor. Meni je zdravnik rekel, da bomo uredil kljub negativnim testom, ker vse ostalo kaže, da alergija je. Sicer bi mi blo pa res hudo, da je mogu mali vse te preiskave dat skoz pa še nč met od tega user posted image ...
Upam, da kmal prerastete alergijo.


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: računi od Allernove
4.3.2009 21:40:03   
Balonchy
En račun od Allernove imam...
Če ga še potrebuješ mi piši na ZS!

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?