|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rabim pomoč zdravljenje v mb
24.1.2006 16:35:32   
mirjanajelenko
pozdravljene, moj zadnji obisk je bil marca lani 2005, takrat sem bila vključena v metodo IVM ker je prišel velik problem nisma mogla z mojim na datum ki sem ga dobila za ins....  vse sem dala skoz zadnje ni šlo.....
pustila sva res je da imam pikice zelo redko, decembra sem klicala v mb pa mi je rekla sestra da ko bodo pikice naj pokliče za metodo ivm, danes je prišel čas klicala sem pa so povedali da ivm ne delajo več, zaenkrat kajti morajo kupiti program-bolnica- imeli so ga sposojenega ... nekaj takega, naročila me je k dr. veleslavljeviču 10.05.06 oba s partnerjem ter nove napotnice... on me naj bi priporočil za IVF . tuki sem se pa izgubila prosim ali katera ve kako dolgo bom kaj čakala na ivf, kako dolgo ste vi  ter ali mi lahko katera postopek opiše nevem , ali boma spet dala vse preiskave skozi....  
sorry ker vas obremenjujem ampak danes sem slabe volje ter mislim, da je to kar   dolg termin, zame kajti pričakovala sem  kot je bilo dogovorjeno z strani sestre da bom ta teden že tam na uz, sedaj pa nič..


obupana
hvala vsem ki me podpirate

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rabim pomoč zdravljenje v mb
24.1.2006 17:16:02   
Anonimen
cca 6mesecev če ne padeš v Jul-Avg.
1. Prvo napotnico
2. Prijava
3. Čakanje

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rabim pomoč zdravljenje v mb
24.1.2006 19:16:28   
Sulfinija
Ja takole kot ti je napisala anonimna.Če padeš v julij,avgust imajo laboranti dpust in lahko le imaš priprave z KT,ki ti uredijo ciklus.Čakanje pl leta,prejmeš pošto podpišeš papirje in pri svoji prvi M,ko imaš tam vse zrihtano začnem jemati tabletke.

Veliko sreče,te še kaj več zanima se javiš lahko privat,ok?

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zahvala mojci9000
28.1.2006 8:53:09   
mirjanajelenko
res najlepaa hvala za pre
udovit ter jasen odgovor  res si se enkratno potrudila uoam da ti bom lahko kdaj tudi vrnala
ae enkrat hvalauser posted image
zelim si da bi se ti sanje v najkrajsem casu uresnicile

lp mirjana

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rabim pomoč zdravljenje v mb
28.1.2006 16:01:02   
Sulfinija
Mirjana!

Saj rada pomagam hvala ti za takole lepo zahvalo,ki sem jo prejela tudi na privta.Vendar,ker si se mi tkole lepo javno zahvalila mi je kar malce user posted image user posted image user posted image nerodno.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rabim pomoč zdravljenje v mb
1.2.2006 22:20:32   
maybebaby
Oj , bralka!
...morda še malo prezgodaj tuhtam, a vseeno...
Tri leta sva brez antibaby tablekt. Septembra HSG in spermiogram, hormočki..., vse o.k. ( tako pravijo belohalniki:))
Sedaj počasi prihaja laporo... Mi svetujete, da jo opravijo v MB ali doma v Trbovljah? Ker če bo potreben nadaljni
postopek planirava Mb. V Trbovljah se po hormonski terapiji seli v LJ ali MB. Je bolje čim več preiskav narediti na enem mestu?

TNX,



_____________________________

caučk...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?