|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rajcanje.
15.1.2009 18:56:23   
Anonimen
Kaj pa vas najbolj rajca med predigro? A je to lizanje al kaj druzga. Razpišite se malo.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rajcanje.
15.1.2009 18:59:41   
Anonimen
kako bi bilo, če bi se ti najprej user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rajcanje.
15.1.2009 19:34:02   
Anonimen
mene rajca to ce partnerju potisnem kazalec v....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rajcanje.
15.1.2009 20:34:19   
matejchy
ko se s prstki igra...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rajcanje.
15.1.2009 21:29:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pa vas najbolj rajca med predigro? A je to lizanje al kaj druzga. Razpišite se malo.user posted image


Mene ful rajca vonj moje žene, sploh pa takrat ko ni glih iz pod tuša. Takrat me ful rajca okus mucike, mjami......
Prav tako me ful rajca lepo spodnje perilo...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rajcanje.
15.1.2009 21:36:03   
Anonimen
ful je odvisno od dneva.

Včasih samo zelo nežno božanje in poljubljanje, pa dotikanje na pravih mestih.
Včasih mal šeškanje po ritiuser posted image
Včasih da me mal za laske pocuka...
Včasih da sva na pol oblečena, pa se špilava,
včasih da sva en zraven drugega naga dlje časa...
Včasih gledanje filmčkov pa hecanje zravenuser posted image

Joj, fuuuul različno. Ne sme bit dolgčasuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rajcanje.
15.1.2009 22:41:59   
tweed
Spet lepi štiriglasni zborček anonimnežev...user posted image
Začne se s pogledom, ki pomeni, a bi. Sledi odkimavanje... Padem na kolena, roki dvignem visoko v zrak in rečem: "a si za?" Pa mi s prstom pokaže proti kopalnici, ves poklapan grem tja in se začnem tuširati... Pa se mi pridruži ona... in reče: "smem?"... Se spusti na kolena in...
se zbudim s stoječim in jo z njim pobožam po ritki, pa akcija kar sama po sebi steče...

Aja, nisi tega mislil/-a?
Dotiki vsepovsod, z jezikom s prsti, nežno trepljanje ritke, jezik na celotnem območju osrednjega dela mojih fantazij... Ter že sam pogled na njo me okameni... No ne celega, samo del...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rajcanje.
16.1.2009 7:45:36   
TinKiCa1
tweed odlično:)

Predigra seveda more bit..obvezno!

Zdej pa kokr je..enkrat je 69 položaj zelo dober, všeč mi je:)
Drugič da moški dobro oblada s prstki tam spodaj..
Tretjič grem jaz rada nad njegovega korenjaka, kar mene zelo vzburja..
Pa marsikaj se da ekspirentirat,...ampak jst doskrat ne zdržim:)

lol:)


_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rajcanje.
30.4.2009 22:56:18   
anonimnežž
lahka sam neki vprašam, in rabim odg.
res je da sem premajhna.. vendar velikokrat se ležem na kovč se obrne na trebuh in začnem gor in doj po kavču (sama z obleko, oz. oblačilom) vlačit.. tako si jo rajcam ker drugače ne upam. menstruacijo sem prvič dobila 1 leto nazaj, in je še nimam redne včasih mi zamuja 4 mesece, zdaj nazadnje pa sem jo dobila 2x v redu na 28 dni. vendar se mi zdaj ne pojavlja, je možnost da sem zanosila samo zato ker sem rajcala sama sebe in mi je prišlo? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rajcanje.
30.4.2009 22:58:38   
benika
vendar se mi zdaj ne pojavlja, je možnost da sem zanosila samo zato ker sem rajcala sama sebe in mi je prišlo? user posted image


Ne. In čas bi bil, da v roke vzameš kakšno knjigo o spolnosti.

(odgovor članu anonimnežž)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rajcanje.
30.4.2009 23:00:42   
AinB
Enkrat je Jonas ful dobr povedal: edini način kako ne moreš zanositi je, če imaš non stop aspirin med koleni in če se samozadovoljuješ. user posted image user posted image

(odgovor članu anonimnežž)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rajcanje.
30.4.2009 23:01:04   
Anonimen
a premajhna si...ja kolk si pa velika? a kavč je pa zadost visok?

pa ne sekiraj se okol zanositve, vsaj ne bo sonček, al pa hrošek pa buhtlček, po pač sam preprosto . kavčekuser posted image


user posted image

(odgovor članu anonimnežž)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rajcanje.
30.4.2009 23:18:43   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: AinB

Enkrat je Jonas ful dobr povedal: edini način kako ne moreš zanositi je, če imaš non stop aspirin med koleni in če se samozadovoljuješ. user posted image user posted image


jaz sem pa tako enkrat ravnatelju odgovorila (ker je na veliko pametoval in nadlegoval), da še vedno lahko stojim in apirin ne pade!!!user posted image Jao mi je šel na živce...pedofil jedni


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rajcanje.
30.4.2009 23:23:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

a premajhna si...ja kolk si pa velika? a kavč je pa zadost visok?

pa ne sekiraj se okol zanositve, vsaj ne bo sonček, al pa hrošek pa buhtlček, po pač sam preprosto . kavčekuser posted image


user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rajcanje.
30.4.2009 23:24:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anonimnežž

lahka sam neki vprašam, in rabim odg.
res je da sem premajhna.. vendar velikokrat se ležem na kovč se obrne na trebuh in začnem gor in doj po kavču (sama z obleko, oz. oblačilom) vlačit.. tako si jo rajcam ker drugače ne upam. menstruacijo sem prvič dobila 1 leto nazaj, in je še nimam redne včasih mi zamuja 4 mesece, zdaj nazadnje pa sem jo dobila 2x v redu na 28 dni. vendar se mi zdaj ne pojavlja, je možnost da sem zanosila samo zato ker sem rajcala sama sebe in mi je prišlo? user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lahka ti samo odgovorim, da si preberi knjigo za začetnike o seksu. user posted image
Kakšni pacienti hodjo po svetu no.user posted image

(odgovor članu anonimnežž)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rajcanje.
30.4.2009 23:25:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

a premajhna si...ja kolk si pa velika? a kavč je pa zadost visok?

pa ne sekiraj se okol zanositve, vsaj ne bo sonček, al pa hrošek pa buhtlček, po pač sam preprosto . kavčekuser posted image


user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ojoj no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rajcanje.
1.5.2009 0:29:40   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: anonimnežž

lahka sam neki vprašam, in rabim odg.
res je da sem premajhna.. vendar velikokrat se ležem na kovč se obrne na trebuh in začnem gor in doj po kavču (sama z obleko, oz. oblačilom) vlačit.. tako si jo rajcam ker drugače ne upam. menstruacijo sem prvič dobila 1 leto nazaj, in je še nimam redne včasih mi zamuja 4 mesece, zdaj nazadnje pa sem jo dobila 2x v redu na 28 dni. vendar se mi zdaj ne pojavlja, je možnost da sem zanosila samo zato ker sem rajcala sama sebe in mi je prišlo? user posted image




Nikoli nisem kaj takšnega na foromu napisala, ker sem razumela da nekdo nekaj ne ve oz kaj podobnega. Ampak zdaj pa moram.

A ti res ne veš kako lahko zanosiš? Če bi bilo to tako, da bi lahko katera zanosila, če bi se samozadovoljevala, bi se lahko že začeli seliti po drugih planetih.

Pa saj razumem, da nekdo nekaj ne ve in da vpraša, ampak kaj takega pa še nisem prebrala, oprosti. Pa ne mislim s tem nič slabega, ampak preberi raje kakšno knjigo o zanositvi, spolnih odnosih, karkoli. Samo da boš vedela.

Koliko pa si stara če ni skrivnost?


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu anonimnežž)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rajcanje.
1.5.2009 12:31:14   
amaya
ma čista provokacija....sej majo spolnost tudi v OŠ...razen če še v vrtec hodi...

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rajcanje.
1.5.2009 18:49:55   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj pa vas najbolj rajca med predigro? A je to lizanje al kaj druzga. Razpišite se malo.user posted image




Rada takoj preidem k bistvu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rajcanje.
1.5.2009 21:07:24   
Pikicapokica6
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

a premajhna si...ja kolk si pa velika? a kavč je pa zadost visok?

pa ne sekiraj se okol zanositve, vsaj ne bo sonček, al pa hrošek pa buhtlček, po pač sam preprosto . kavčekuser posted image


user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ojoj no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma crkneš.....user posted image user posted image user posted image

Drugač imam pa rada prstke in druge pripomočkeuser posted image , če že sprašuješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rajcanje.
1.5.2009 22:38:03   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: anonimnežž

lahka sam neki vprašam, in rabim odg.
res je da sem premajhna.. vendar velikokrat se ležem na kovč se obrne na trebuh in začnem gor in doj po kavču (sama z obleko, oz. oblačilom) vlačit.. tako si jo rajcam ker drugače ne upam. menstruacijo sem prvič dobila 1 leto nazaj, in je še nimam redne včasih mi zamuja 4 mesece, zdaj nazadnje pa sem jo dobila 2x v redu na 28 dni. vendar se mi zdaj ne pojavlja, je možnost da sem zanosila samo zato ker sem rajcala sama sebe in mi je prišlo? user posted image



A ni fajn, da lahko res še koga prepričaš, da sprašuješ resno? user posted image user posted image user posted image
Joj, babe...pa ve res čist vse že verjamete tuki gor al kaj? user posted image user posted image   (pa zame velja, da bolj kot ne verjamem ljudem kar povejo)

(odgovor članu anonimnežž)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rajcanje.
3.5.2009 7:28:51   
ŽanaTaja
lahka sam neki vprašam, in rabim odg.
res je da sem premajhna.. vendar velikokrat se ležem na kovč se obrne na trebuh in začnem gor in doj po kavču (sama z obleko, oz. oblačilom) vlačit.. tako si jo rajcam ker drugače ne upam. menstruacijo sem prvič dobila 1 leto nazaj, in je še nimam redne včasih mi zamuja 4 mesece, zdaj nazadnje pa sem jo dobila 2x v redu na 28 dni. vendar se mi zdaj ne pojavlja, je možnost da sem zanosila samo zato ker sem rajcala sama sebe in mi je prišlo? user posted image  

Ti pa se res delaš konkretno norca...sam ne vem al iz sebe, al se hočeš iz foruma...al ti je tak dolgčas...da še misliš imet nas klele za neumne....ker ne vem, da še lahko živi nekdo, ki še ni nikoli slišal kako se zanosiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Sej bolje da si napisala po ANONIMNEŽ, ker mene bi tudi bilo sram spraševat take neumnosti, pa tudi će so zgolj norčevanjeuser posted image  

< Sporočilo je popravil ŽanaTaja -- 3.5.2009 7:30:23 >

(odgovor članu anonimnežž)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rajcanje.
3.5.2009 13:07:41   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: anonimnežž

lahka sam neki vprašam, in rabim odg.
res je da sem premajhna.. vendar velikokrat se ležem na kovč se obrne na trebuh in začnem gor in doj po kavču (sama z obleko, oz. oblačilom) vlačit.. tako si jo rajcam ker drugače ne upam. menstruacijo sem prvič dobila 1 leto nazaj, in je še nimam redne včasih mi zamuja 4 mesece, zdaj nazadnje pa sem jo dobila 2x v redu na 28 dni. vendar se mi zdaj ne pojavlja, je možnost da sem zanosila samo zato ker sem rajcala sama sebe in mi je prišlo? user posted image


priporočam, da nardiš testuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anonimnežž)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rajcanje.
4.5.2009 11:31:35   
softic
za crknat od smehauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?