|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razlika med mclaren xt in xlr
14.1.2013 16:32:13   
neli365
Mene pa zanima, če ve katera kakšna je razlika med tema dvema vozičkoma, kar se tiče samega vozička, konstrukcije, lastnosti itd... Menda so pri xlr ponavadi zraven še zimska vreča, dežna prevleka in podlaga za v voziček.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razlika med mclaren xt in xlr
14.1.2013 18:28:35   
cilla
Oprema, ja. Pa barve/dizajn.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razlika med mclaren xt in xlr
15.1.2013 7:57:17   
neli365
Predvsem me zanima velikost sedeža, naslona. xlr sem videla v živo, xt pa ne, če imata enak sedež, ker xlr ima fajn velikega in širokega, takšnega pa rabimo mi.

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razlika med mclaren xt in xlr
15.1.2013 11:57:49   
cilla
To ti žal ne znam povedat, mi imamo dvojnega Twin Techno. A na maclarnovem www ni mer? Ampak tako na pamet bi rekla, da gre za isto ogrodje, le izvedba je drugačna, tako kot pri dvojnih. Pri slednjih ima Techno te dodatke kot XLR in sedišče ter hrbtišče je trše kot pri Triumphu. Bodi morda pozorna še na to, saj otrok na tršem sedišču in hrbtišču lepše sedi. Če si iz LJ, mislim da imajo v Mothercare v BTC oba, vsaj imeli so ju.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razlika med mclaren xt in xlr
15.1.2013 12:04:35   
cilla
Evo, glej, na malih vragcih imajo navedene mere:

Dimenzije:

• višina ročaja: 104-111 cm / 41-44 col
• širina (odprtega otroškega vozička): 49 cm / 19 col
• dolžina (zloženega otroškega vozička): 109 cm / 42,5 col
• velikost koles: 16,5 cm / 6,5 col
• širina sedeža: približno 35 cm
• višina naslonjala: približno 40 cm.
http://www.mali-vragci.si/sportni-vozicek-maclaren-techno-xt-champagne-2012

Tole so pa mere XLR s spletne strani pramworld.co.uk
Open dimensions - 110 x 53 x 61 cm

Torej je celotna širina 4 cm več. Na račun česa, pa težko reči. Če imaš možnost, raje sprobaj. Če ti to morda pomaga.

< Sporočilo je popravil cilla -- 15.1.2013 12:10:51 >

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?