|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdeče pikice
21.6.2006 8:50:23   
*alja*
Ima jih po hrbtu, ličkah, in naprej po prsih.

Dala sem tudi nekaj slik v album, vendar se ne vidi lepo! Zanima pa me če je to res od vročine ali je vzrok kje drugje ( alergija ), ker res ne vem kaka je razlika med vročinskimi izpuščaji in alergijskimi!

Prosim za kak nasvet! Hvala!


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdeče pikice
21.6.2006 9:00:52   
Naja31
Zivjo,

moj fantek jih ima tudi.
Tudi mene je začelo skrbeti, d ani kakšna alergija in če je treba do zravnia pokazati, ampak sem skoraj prepričana, da so od vročine.

Čim večkrat ga ohlajal, čim manj naj je oblečen, v zračna oblačila.
Mislim, da ni druge pomoči user posted image

Lp, Naja

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdeče pikice
21.6.2006 9:12:49   
Marogica
TUdi jaz mislim, da je to od vročine. Opazuj in ga enostavno ohlajaj, ohlajaj, ohlajaj. Pod tušem, v banji, in ne zadržuj se predolgo na vročini, čeprav v senci. TUdi v senci je vroče

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdeče pikice
21.6.2006 9:21:24   
rija
Evo grozauser posted image user posted image  naš ima tudi danes neke rdeče pikice....zgleda kot blaga alergija....sem pomislila na vse živo, pa ni včeraj jedel nič kaj takega, da bi ne jedel že prej....edino kar je vprašljivo, je kopanje v bazenu: smo imeli malce večji obisk bazena, pa umazane nogice not pa ven, pa da ni od vode?

Je pa res, da imamo pekel v hiši in mali švica tak da kar teče z njegauser posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdeče pikice
21.6.2006 9:25:59   
Marogica
Rija, sigurno je od vročine. Jaz sem malega lani na morju na skoraj vsako uro-1,5 tuširala(je bilo nekje 38 stopinj). SEm se slekla, ga vzela v naročje in hop pod tuš, najprej mlačni, nato malo hladnejši. VOda je kar tekla, preko glave, telesa... in to po obema. Ca.5-10 min. Je pomagalo, brez problema.
Pa nič ga oblačit. Moj je bil(in je) kar v plenici(ali brez). In to je to.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rdeče pikice
21.6.2006 9:32:16   
rija
Bova probala s tuširanjem....itak je pa cel dan samo ali v plenici ali v bodiju brez rokavov....

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rdeče pikice
21.6.2006 10:19:19   
TVN
Ravnokar sem sama hotela odpreti podobno (enako?) temo. V nedeljo so se prvič pojavile drobne pikice po vratu in nekaj sredi hrbta. Sem si rekla, od vročine. Potem jih je imela že okoli trebuška, še več jih je zadaj po hrbtu. Včeraj so se pojavile na rokicah, pa po ličkih. Edino na nogicah jih (še) nima. Nima temperature, je ne srbijo, normalno je in se obnaša (vesela, razigrana).

Tudi jaz se sprašujem, če je mogoče, da je to res od vročine?! Sicer ne spominjajo na nobeno od nalezljivih bolezni, kot rečeno tudi nobene vročine nimamo in nismo imeli.

Mogoče so pa res od vročine.... Nogice ima ves čas slečene in tam pikic ni, tako da mogoče....?!

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rdeče pikice
21.6.2006 13:10:19   
KBM
Tudi pri nas imamo pikice in sem se že spraševala in študirala kaj je jedla samo itak nisem v tem času nič novega uvajala tako,da mislim da je od vročine!!

Moji Karin je že itak full vroče in se kar dosti poti tudi ko je pozimi naprimer pila po flaški je bila v glavo vedno čist mokra!!Zdaj je pa itak vročina na sporedu!!

Mi se tudi full tušamo in malo smo oblečeni samo body brez rokavov!!

Upam da bo kaj dežja da se malo osvežiuser posted image
Lep dan in čim manj pikicuser posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rdeče pikice
22.6.2006 8:32:10   
rija
No, pri nas je bila neka alergija.....ker jih danes ni več....samo mi ni jasno na kajuser posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rdeče pikice
22.6.2006 13:38:45   
Anonimen
Moj ima pikice samo pod bradico in po vratu. Od slinjenja in vročine. Zelo mu pomaga Bepanten. In seveda veliko umivanja - ohlajanja.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?