|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rdec urin
20.4.2009 7:53:32   
Virtualna
Danes zjutraj sem po koncani mali potrebi opazila, da imam urin cisto rdec...pa ni kri, ampak enostavno rdeckasto roza urin user posted image ...mene je skoraj pobralo...

No, nakar brskam malo po googlu...in najdem, da je barva urina odvisna od prehrane prejsnjega dneva ... in se spomnim, da sem dokaj pozno zvecer pojedla kar nekaj kosckov rdece pese ...user posted image

Ma nisem prvic v zivljenju jedla rdeco peso...a taksnega urina se nikoli nisem imela...user posted image

Mislite, da obstaja povezava?!

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rdec urin
20.4.2009 8:01:54   
Felicita
ja, pomoje ja user posted image sploh če ne smrdi in nimaš bolečin kjerkoli (rodila, ledvice, mehur,....) jest če jem pozno zvečer peso (kak hud napad lakote pa je npr ostala od kosila) lulam grozno roza (oz. barva ****sije). kako vem da je vse ok? 1x sm mogla v laboratorij in sm tak jutranji urin oddala pa mi je sestra rekla 'vi ste pa peso jedla, ane?' user posted image izvidi so bli pa potem bp. zakaj se pa to (samo) zjutri dogaja pa ne vem user posted image
kakorkoli, spij veliko tekočine in pejt še 1x -2x na wc in bi mogla barva zgint. če pa ne bo, potem pa le pokliči zdravnika.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rdec urin
20.4.2009 9:00:54   
Virtualna
Felicita user posted image

na vso sreco me nic ne boli, nic ne pece...ali kaj podobnega...le barva urina je cudna...mislim, da je vsega kriva rdeca pesa user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rdec urin
20.4.2009 9:49:49   
tinatona
To je 100% od pese.

Zakaj se to samo zjutraj pozna... zato ker ponoči manj piješ kot čez dan in je urin bolj koncentriran zjutraj; čez dan se pa ledvica bolj spirajo in je tudi urin bolj ˝razredčen˝.

LP

(odgovor članu Virtualna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rdec urin
20.4.2009 11:32:24   
blazka
Jaz pri otrocih opazim roza urin, če prejšnji dan veliko rdeče pese jesta. Tako da je to zagotovo od tega.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?