|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosecke z domzal :)
16.2.2014 22:58:55   
Anonimen
Zdravo. :) 
Je katera z domzal? Prihaja lepo vreme in cas za vozickanje :) 
Javite se, ce ze imate struckice, ali pa na njih se cakate :) Nasa strucka prihaja spomladi ;)
Lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosecke z domzal :)
17.2.2014 7:24:48   
izibizi77
Ojla, nisem čisto iz domžal, ampak bom veliko vozičkala po domžalah :) smo pa našo princesko dobili že decembra :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosecke z domzal :)
19.2.2014 9:09:39   
srcek12
Živjo,

jaz sem iz Domžala, punčko pričakujemo maja. Kako sta kaj?

(odgovor članu izibizi77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosecke z domzal :)
19.2.2014 12:23:02   
martina23
Jaz pa pričakujem v začetku marca. Torej prav kmalu :)
Si pišemo za vozičkanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosecke z domzal :)
20.2.2014 9:15:49   
honey*
Pozdravljene :)
Tudi jaz sem z Domžal, našo štručko pričakujemo julija :)

(odgovor članu martina23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosecke z domzal :)
25.2.2014 15:08:11   
nikkybo
heii punce, tudi jaz sem z okolice Domžal, pričakujemo pa junija 2go pikico. Se vam z veseljem pridružim user posted image

(odgovor članu honey*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosecke z domzal :)
25.2.2014 18:43:08   
Anonimen
Super, nekaj se nas je že nabralo :) s katerega dela domžal ste?
Upam, da ste za da bi se malo podružile in kasneje tudi skupaj vozičkale user posted image Ste za? Jaz sem bolj frišno tu, tako da ne poznam veliko mamic..


(odgovor članu nikkybo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosecke z domzal :)
26.2.2014 17:12:07   
honey*
No, pocasi se nas bo nekaj nabralo :)
Superca, druzba za vozickanje zmeraj pride prav ;) A katera izmed vas hodi na telovadbo za nosecke?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosecke z domzal :)
28.2.2014 11:56:10   
grašek
hojla, jaz sem iz bližine Domžal, moja pa je stara že 10m in tudi sodelujem na RR že od nosečnosti naprej. Hodiva tudi v ZD Domžale in na starševski šoli sva bila tudi v Domžalah, meni je bilo bolje kot v Ljubljani. To je moj tretji otrok, prva dva sta ša že velika. Je pa to leto tako hitro minilo, veliko hitreje kot npr. zadnji mesec nosečnosti, tako da vam nič ne zavidam tegob zadnjih tednov. Na telovadbo jaz nisem hodila, vodim pa sama tudi delavnice za nosečnice, po zaključku pa imamo še eno uro časa za druženje in klepet. Če katero zanima, lahko pošlje ZS. Gre za novost v Sloveniji, ukvarjam se z zgodnjim razvojem jezika za dojenčke od rojstva naprej. Tako je poudarek tudi na razvoju jezika, večina vadb se usmerja le v gibalni razvoj. Delavnice pa imam tudi v Šentjakobu. Za tiste, ki pridejo že v nosečnosti prednost ta, da se potem družijo še po porodu, skupaj z malčki. Tole je pa spletna stran: http://www.modrapikica.si



(odgovor članu honey*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nosecke z domzal :)
28.2.2014 12:03:29   
whitti
Pozdravljene,
jaz sem iz Domžal. Sem še na začetku user posted image , pričakujem oktobra.

(odgovor članu grašek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosecke z domzal :)
9.3.2014 20:40:32   
Anonimen
whiti tudi jaz sem čisto na začetku in pričakujem štručko v novembru, če sem prav izračunala, še čakam na ginekologa, sem pa tudi jaz iz Domžal, in bi mi družba prav prišla :))

(odgovor članu whitti)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosecke z domzal :)
10.3.2014 12:02:01   
whitti
Anonimna piši mi na ZS :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nosecke z domzal :)
13.3.2014 11:35:47   
Anonimen
javite se kaj mamike user posted image kako ste?

(odgovor članu whitti)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nosecke z domzal :)
27.4.2014 15:26:41   
majckica
Zivjo, jaz sem tudi iz Domzal, tudi relativno nova tu. Imam 1 mesec sraro strucko in za enkrat tudi brez druzbe za vozickanje. Tako, da bom vesela druzbe :). Vizickam pa veliko za Bistrico... Drugace pa tudi jaz iscem nekaj za poporodno vadbo, nekaj jih je takih, da jih sprovedejo samo, ce jih je dosti prijavljenih... Tako, da ce se nas javi dovolj, lahko kaj takega uredimo. Ce pa katera ve za kaj pametnega, naj pa tudi spiroci... Uzivajte :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nosecke z domzal :)
29.7.2014 12:16:15   
honey*
Ojla :) 
Kako ste? Tema je malo zamrla, pa vseeno upam, da se zmenimo za kaksno druzenje z nasimi soncki :)
Je katera za? 

Lp

(odgovor članu majckica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?