|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prižig sveče na kraju nesreče
24.10.2014 21:22:36   
Anonimen
Prosim, če mi lahko razložite namen prižiganja in postavljanja sveč na kraju prometne nesreče, kjer je nekdo izgubil življenje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prižig sveče na kraju nesreče
24.10.2014 22:26:41   
Cuker*
V spomin?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prižig sveče na kraju nesreče
24.10.2014 23:02:02   
LuLu
se mi zdi, da te to moti... zakaj pa?
če se jaz motim pa sori... pozabi

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prižig sveče na kraju nesreče
25.10.2014 5:11:48   
Magg
V spomin in opomin drugim.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prižig sveče na kraju nesreče
25.10.2014 10:21:30   
petea
Pred leti smo se vozili po avstrijskih cestah mimo Schladminga.
V okviru osveščanja voznikov je bil vsakih nekaj 100 m postavljen križ, ki je označeval, da se je tam zgodila prometna nesreča s smrtim izidom. Presenetljivo mi je bilo, koliko križev je bilo postavljenih na navidez čisto nedolžnih mestih (ravna, pregledna cesta).

Mislim, da je akcija pri mnogih, podobno kot pri meni, dosegla namen in se še zdaj vedno, ko se peljem po tisti poti, spomnim, da se nesreča lahko zgodi veliko hitreje, kot si večinoma upamo priznati.



Podobno je tudi s svečami. Sorodniki umrlih, ki jih prižigajo, verjetno to počnejo iz dveh razlogov - da se spomnijo umrlega človeka, prav tako pa v opomin drugim, da se nesreča lahko zgodi na čisto 'nenevarnih' lokacijah.
Meni je to dober opomnik za samokontrolo kot voznici, mojo mamo pa recimo te sveče izredno motijo.

(odgovor članu Magg)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prižig sveče na kraju nesreče
25.10.2014 22:58:14   
josephine27
Meni so tud v opomin. Vedno dam nogo z gasa in vozim bolj previdno. Če sem iskrena ne razumem zakaj koga motijo.

_____________________________



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?