|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   regrad
26.2.2008 18:21:09   
Anonimen
Oj.....ali že kaj nabirate regrad?user posted image Moj se včeraj spomni naj ga naberem, ker ga naj bi že kao vsi nabirali in jaz ga grem danes nabirat pa sem prehodila cele travnike pa ga ni hudiča.....glih tok ga je za usta zapret, da bo dal meruser posted image in sem mu po tel. povedala da ga ni in ni ,mi reče da kje gotovo je, joj da bi ga.....sem mu rekla da greva jutri skupaj in da ga bo on iskal jaz ga bom pa rezalauser posted image me je pa skensluuser posted image hudiča sem jezna pa ne na regrad, ker ga imam jaz tudi rada, pa še vse je pognojeno....kje ga naj naberam hudiča!!!!lep  večer vsem, sem mogla tole zbruhatuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: regrad
26.2.2008 18:25:00   
kajalin*
Ja sm vidla sam ne vem kaj nabirajo,tuki pr nas v savinjski je taka suša da nič ne raste.Čakam dežek...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: regrad
26.2.2008 18:27:51   
FORZA
Jas ga že kakšen teden vsak dan nabiram.
V našem vinogradu seveda.
Prvi dan ko sem ga nabirala sem morala dobro gledati, da sem ga videlauser posted image
Sedaj ga je pa kar dosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: regrad
26.2.2008 18:29:21   
Anonimen
FORZA daj mojga povab, pa se ga naj kar v vinogradu naje, pa še pil bo malo lahko zravenuser posted image

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: regrad
26.2.2008 18:31:13   
FORZA

IZVIRNO SPOROČILO: tekila

FORZA daj mojga povab, pa se ga naj kar v vinogradu naje, pa še pil bo malo lahko zravenuser posted image

user posted image user posted image user posted image
ja če prideš zraven seveda ti boš iskala regrat on ga bo pa piluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: regrad
26.2.2008 18:52:16   
Anonimen
hahaha....to ne bo šlo kr tko.... bom spet js na slabšemuser posted image ja vino bi mu blo bolj tam pol všeč kot regraduser posted image

(odgovor članu FORZA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: regrad
26.2.2008 19:57:31   
bumerang
To je pa zato, ker iščeš regrad.
Če bi iskala pa regrat pa ni vrag, da ga ne bi našla. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: regrad
26.2.2008 20:07:45   
Anonimen
Ne še.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: regrad
26.2.2008 20:23:18   
TIA22
joj, moja starša ga jesta ža kak mesec vsak dan. Sta ga menda že lupo iskala. Jaz ga nimam rada in ga ne nabiram, ker ga itak ne najdem, razen da že cveti!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: regrad
26.2.2008 20:42:15   
lukec
Mi smo se ga že pošteno najedli. Sicer pa regrat v bistvu raste skoraj celo leto. Sem jedla tudi že tistega izpod snega, pa ni bil lanski.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: regrad
26.2.2008 20:56:48   
lelčy
jaz ga nabiram že kakšnih 14 dni in moram reč, da ga je kar veliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: regrad
26.2.2008 21:19:27   
Anonimen
iz katerih koncev pa ste ker pri nas ga ni in ni.....okolica domžal.....

(odgovor članu lelčy)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: regrad
26.2.2008 21:47:06   
lelaval
Jaz ga tudi že 14 dni nabiram - ne sicer vsak dan. Sem ga tudi najprej nabrala - potem je bil ves izsušen (ali pa od slane), zdaj ga je pa zopet precej. Nabiram ga pa na dvorišču - smo doma v hiši - pa nič ne gnojimo user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?