|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 7:53:28   
CUKRČEK
Pozdravljeni!

Opazila sem, da je v reklami za Lidl po TV uporabljen tuji jezik-hrvaški. Zanima me, v čem je sploh "fora", da je v reklami na slovenski tv reklama v tujem jeziku? Mogoče kdo iz LIdla pojasni to zadevo.
Res mi ni jasno, ali bo jutri reklama že v nemškem jeziku? Nemara v francoskem?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 11:13:49   
naninka
a dej no ... ne seri. a je važno? če te tako zelo zanima, pokliči podjetje, ki vodi marketing za lidl. in ne mori s tem na forumu. ugasni tv če ti kaj ni všeč in rajši primi knjigo v roke.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 11:28:38   
madjanca
Mene dosti bolj moti reklama za qrazy manio, ki jo vrtijo tako pogosto kot so tisto zoprno za calvo..

(odgovor članu naninka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 11:33:22   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: naninka

a dej no ... ne seri. a je važno? če te tako zelo zanima, pokliči podjetje, ki vodi marketing za lidl. in ne mori s tem na forumu. ugasni tv če ti kaj ni všeč in rajši primi knjigo v roke.


user posted image


Da si ne boš česa domišljala, aplavz je namenjen sveti preproščini ... v glavi. user posted image

(odgovor članu naninka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 20:12:28   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

Pozdravljeni!

Opazila sem, da je v reklami za Lidl po TV uporabljen tuji jezik-hrvaški. Zanima me, v čem je sploh "fora", da je v reklami na slovenski tv reklama v tujem jeziku?


Ni fore.

Vsaka reklama mora biti v slovenskem jeziku, ker smo v Republiki Sloveniji, kjer je uradni jezik slovenski z izjemo področij, kjer živijta narodnostni manjšini.

Celo vsako svetovno geslo mora biti poslovenjeno, vsaj v "drobnem tisku".

Prijavi na tržno inšpekcijo.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 20:13:43   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: naninka

a dej no ... ne seri. a je važno? če te tako zelo zanima, pokliči podjetje, ki vodi marketing za lidl. in ne mori s tem na forumu. ugasni tv če ti kaj ni všeč in rajši primi knjigo v roke.


user posted image


Da si ne boš česa domišljala, aplavz je namenjen sveti preproščini ... v glavi. user posted image


博澤什麼原始主義

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 20:51:45   
liliana
Vem da je imel Lidl reklamo za ta dva kuharja, Mate vs. Tomaž v slovenskem in hrvaškem jeziku, vendar so bili pri hrvaški verziji podnapisi.......

Ne vem pa, če gre za isto reklamo in če so bili podnapisi tam, kjer je avtorica teme videla reklamo......

Drugače morajo biti reklame v slovenskem jeziku.....izjemoma so lahko v tujem jeziku zgolj slogani in blagovne znamke, ki so zaščiteni......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 20:57:22   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

.izjemoma so lahko v tujem jeziku zgolj slogani in blagovne znamke, ki so zaščiteni......



Aha, tukaj je razlika. Nekateri so dosledno poslovenjeni, nekateri ne.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 21:16:26   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

.izjemoma so lahko v tujem jeziku zgolj slogani in blagovne znamke, ki so zaščiteni......



Aha, tukaj je razlika. Nekateri so dosledno poslovenjeni, nekateri ne.


Predvsem oni iz reklam za avte ne.....tam izgleda se izplača slogane zaščititi......je toliko gelta noter, da se splača....pa tudi bolj šik, nemško se sliši "Das Auto".....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
4.1.2016 21:43:12   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: naninka

a dej no ... ne seri. a je važno? če te tako zelo zanima, pokliči podjetje, ki vodi marketing za lidl. in ne mori s tem na forumu. ugasni tv če ti kaj ni všeč in rajši primi knjigo v roke.


user posted image


Da si ne boš česa domišljala, aplavz je namenjen sveti preproščini ... v glavi. user posted image


博澤什麼原始主義



Tudi jaz imam tebe rada user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
5.1.2016 11:23:10   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: naninka

a dej no ... ne seri. a je važno? če te tako zelo zanima, pokliči podjetje, ki vodi marketing za lidl. in ne mori s tem na forumu. ugasni tv če ti kaj ni všeč in rajši primi knjigo v roke.


user posted image


Da si ne boš česa domišljala, aplavz je namenjen sveti preproščini ... v glavi. user posted image


博澤什麼原始主義



Tudi jaz imam tebe rada user posted image


Itak user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: reklama v tujem jeziku..zakaj?!?
5.1.2016 16:43:34   
malaMravljica
se strinjam z liliano. Das Auto. Tok kul se slisi, da me je reklama ze prepricala, moz pa gleda h konkurenci k das Auto.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?