|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rezultati-bioresinanca-kdaj?
24.4.2007 13:25:53   
aneja1
pozdravljeni!

Jutri imamo prvo terapijo v Rogaški (bioresinanca), do sedaj smo se držali stroge diete, vendar se stanje na koži (atopični dermatitis) ni poboljšalo in ne poslabšalo.

Zanima pa me, kdaj se pokažejo prvi rezultati ?user posted image

Prosim napišite svoje izkušnje, da bom vsaj malce vedela pri čem sem.user posted image


Lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rezultati-bioresinanca-kdaj?
24.4.2007 23:00:57   
Pi-kica 1
Veš, vsak ima malo drugačno izkušnjo. Lahko, da se pokažejo rezultati zelo hitro, nekaterim otrokom pa bioresonanca žal sploh ne pomaga. Važno je, da se držiš navodil, kolikor je le mogoče in da hodiš redno na terapije. Moja izkušnja je pač taka, da jaz verjamem v bioresonanco. Moj sinko ni imel vidnih alergij na koži, ampak rane na celotnih prebavilih. Napreduje dobro, čeprav počasi, a za nas je to kot čudež in prepričana sem, da tudi po zaslugi bioresnonance.

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rezultati-bioresinanca-kdaj?
25.4.2007 8:13:10   
luka jan
Pri nas so bili rezultati bioresonance vidni šele po enih petih terapijah, sem bila tud že jaz mal obupana. Skoz smo se držali stroge diete, pa ni bilo nič boljše. Vmes so nam rastli še zobki, takrat pa je bila sploh groza. Nekje po dveh mesecih se je začelo počasi izboljševati in danes ko je mali star leto in pol imamo lepo kožo, je pa lahko vse.
S terapijo smo začeli pri 3. mesecih, bil pa je alergičen skoraj na vse, razen na zelenjavo, pršice, prah in še neke malenkosti. Ravno zaradi številnih alergij je trajalo nekoliko dlje, so pa bila vmes boljša in slabša obdobja.
Nikar ne obupaj, vedeti moraš da traja skoraj mesec dni da se telo očisti in na to niti resonanca ne vpliva.
Če so vas v Rogaški sprejeli, potem sigurno rezultati bodo, trebe jih je poslušati pa mal potrpet.
Vem da ni lahko, otrok se ti smili pa še srbi ga vse, a enkrat bo boljše, verjemi.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rezultati-bioresinanca-kdaj?
1.5.2007 21:33:53   
binabona
aneja, mi smo do zdaj imeli 7 terapij, baje da imamo naslednji teden zadnjo, saj je naša pupa popucali z vsemi alergijami(cepivo, mleko in laktoza, najhuje pa so bile glistice, ki so alergijo povzročale). Koža naše user posted image je bila po vsaki terapiji katastrofa, bila je razdražena, odvajala je 5x/dan zeleno blato, 1x je imela tudi vročino 38.5, vetrove...

Vsak otrok se drugače odziva na terapijo, naša se je pač zelo intenzivno čistila, zato smo tudi relativno hitro na koncu terapij. Verjemi mi, da sem bila pogosto obupana in skeptična, vendar po zadnji terapiji se je koža našeuser posted image čudežno izboljšala in je že skoraj b.p.

Pripravi se nato, da ne bo čez noč bolje, burne reakcije pomenijo, da terapija deluje, zato le pogumno.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rezultati-bioresinanca-kdaj?
7.5.2007 16:19:49   
piščanc
pri nas so se pozitivni rezultati začeli kazati že po uvodnem testiranju in dieti, ki so jo predpisali.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?