|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rižev sladoled
2.5.2011 21:16:45   
kralj matjaž
Mamice, ki že obvladate to dieto brez jajc in mleka, heeelp me.
Sem na dieti + urtika III že pol leta, zdaj pa bi kaki dan že pasal sladoled, pa sem brala, da naj bi ga imeli v Sparu, Mercatorju,...
Prosim, če katera ve, da  ga v kateri v Lj res imajo  mi to napiše. Sem zadnjič v sparu vprašala za ta sladoled, pa so me zeloooo čudno pogledali.
Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rižev sladoled
2.5.2011 21:25:25   
hubi
Mercator ga ima, ampak samo v ta velikih centrih.

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rižev sladoled
2.5.2011 21:29:05   
kralj matjaž
Hvala. Pa mogoče veš ime firme oz če mi lahko poveš kako zgleda škatla od sladoleda? Ali je to literski aliveč, kakšne barve .Ker je res poplava sladoledov, žal samo mlečnih.
Hvala in lp!

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rižev sladoled
2.5.2011 21:50:53   
Sonček in poletje
To je rižev sladoled z gozdnimi sadeži. Je pa v literski pakungi in stane okoli 7 eur. V Celju ga imajo v ta večjem Mercatorju. Je pa bela ovalna plastična posoda. Kere firma je se pa ne spomnim več.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rižev sladoled
3.5.2011 11:33:51   
.tojeto.
Pozdravček,

ker je ravno takšna tema, bi še jaz nekaj vprašala - ali mogoče katera ve kako bi takšen sladoled naredil doma, da bi bil brez aditivov in bi ga lahko jedli tudi naši mali alergiki?

Pa še nekaj - bliža se prvi rojstni dan mojega malčka in zelo rada bi mu pripravila torto brez mleka in jajc, da bi lahko tudi on potisnil svoje ročice vanjo, popackal sebe in nas user posted image  in mogoče pojedel kakšen čisto mali košček. Kakšna ideja?

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.5.2011 13:12:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu .tojeto.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rižev sladoled
4.5.2011 8:01:00   
Paštetka
Jaz sem ga kupila v Intersparu.  Bljak

Drugače pa imajo pri nas na ulicah sladoledarji prav tako sladoled brez mleka, jajc, ... Povprašaj malo. Je iz čistega sadja in ne vem kaj mu še dodajo.



_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rižev sladoled
5.5.2011 21:19:03   
.tojeto.
Metulj333 - najlepša hvala za povezaveuser posted image . Trenutno sicer še ne pride v poštev, ker do enega leta ne smejo jesti oreškov in prav tako ne medu. Ampak bom pa sigurno uporabila kasneje. Pa še malo bom po teh straneh pobrskala in mogoče najdem še kaj primernega.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rižev sladoled
21.5.2011 23:11:02   
majčica1508
IZVIRNO SPOROČILO: kralj matjaž

Mamice, ki že obvladate to dieto brez jajc in mleka, heeelp me.
Sem na dieti + urtika III že pol leta, zdaj pa bi kaki dan že pasal sladoled, pa sem brala, da naj bi ga imeli v Sparu, Mercatorju,...
Prosim, če katera ve, da  ga v kateri v Lj res imajo  mi to napiše. Sem zadnjič v sparu vprašala za ta sladoled, pa so me zeloooo čudno pogledali.
Hvala in lp!



Mi lahko poveš prosim kaj ješ,če se ti da za par dni...kako je z mlekom(jo dojim)kako ti teža pada
prosim

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rižev sladoled
22.5.2011 22:45:49   
kralj matjaž
majčica1508 pozdravljena,
jaz jem hmmmm veliiiiiko mesa (pred leti sem bila dolgoleten vegetarijanka), ker drugače sem lačna že pol ure po obedu, meso pa le drži nekaj časa. Jem domače meso: teletino, zajca, jagnje in občasno kupljeno govedino. Po piščancu je sin isto odreagiral s fleki na koži, tako da sem ga črtala. Priloge; ajdovo kašo, kus kus, proso, krompir, riž, polnozrnate testenine, polento. Velikooo solate. Od zelenjave sem jedla par mesecev samo belo zelenjavo zdaj pa že nekaj mesecev korenje, brokoli, špinačo, fižol, grah, rdeče buče, ..skoraj vso razen rdeče paprike, paradižnika, ćebule. Od sadja jem banane, jabolke, občasno hruško, ananas. Sedaj pa sezonsko- češnje, jagod žal ne.
Pred meseci sem odkrila vegansko metino čokolado in od takrat je življenje lepše ;). Je ful dobra, ful draga ampak se splača.
Pijem riževo ali ovseno mleko s kalcijem.Čez dan vodo.
Grešim z jutranjo kavo :(
Kile pa ,....če si mislila pri meni  šibajo navzdol hitro, tako da sem zdaj že res skoraj malo preveč suha, ampak se mi zdi da po pol leta diete gre malo bolj počasi navzdol, kot prve pol leta-hvala bogu.
kile pri sinu pa zelo počasi navzgor- ampak je dobrovoljček in to je važno.
Tudi jaz sem ga polno dojila in ga še vedno dojim (10m) seveda ob uvajanju GH.

Če si na tej dieti začetnica, si najbrž sedaj malo zgubljena ampak, kot sem nekje prebrala, je ta dieta zdrav način prehranjevanja (urtika) in ni nič slabega. V glavi moraš preklopit pa gre. Če rabiš kakšen namig glede hrane kar vprašaj. Jaz sem bila v temi par tednov, no potem pa je zalaufalo.
Pa srečno!

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rižev sladoled
23.5.2011 15:59:59   
majčica1508
poslala zs

(odgovor članu kralj matjaž)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rižev sladoled
29.5.2011 21:51:42   
naja78
ojla!
ZELO JE DOBER in ni bljak!!!
ima ga leklerk in tuš.imajo tudi lučke,zelo dober!tako da je kar vreden cene in jaz sem si ga lepo privoščila ko sem dojila-mali je imel alergijo na mleko.in se je ok obneslo.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?