|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rižolino
12.2.2009 10:14:32   
sneska
Razmišljam, da bi mali začela dajati vsaj rižolino, zdaj je stara že 4 mesece (korigirano). Pediatrinja mi je sicer rekla, da bo začela z uvajanjem gh šele pri 7 korigiranih mesecih, jaz pa bi rada, da malo hitreje napredujemo s težo in mogoče vsaj poskusno probamo z rižolinotom, kako bo šlo. Zdaj me pa zanima, ali je bolje dati po steklenici ali na žlico rižolino? Smo kupili pa milupinega. Kakšen nasvet glede doziranja?

_____________________________

Zdavnaj sneg je skopnel
veter topel zavel.
Zdaj nas greje toplo sonce.
Ptički gnezda grade,
nežno kljunčkajo se,
saj pomlad v deželo je prišla.
JUHUHUUUUUUUUUUUU
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rižolino
12.2.2009 10:43:20   
potepinček
Jaz ga hranim skoz na žličko.

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rižolino
24.2.2009 12:17:19   
veveričica
čao sneska moja punčka je 2 meseca prej rojena in ko je bila stara 5 mesecev -2 sem ji po  priporočilu pediatrinje pričela uvajat zelenjavo ampak moram ti povedat da je katastrofa s tem hranjenjem na žličko res živčna vojna.ji pa večkrat v mleko primešam malo kosmičev da malo zgostim in potem je rada ampak obvezno po flaški.kje pa si ti kupila rižolino da se meša z adaptiranim mlekom

(odgovor članu sneska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rižolino
24.2.2009 19:37:18   
anajmad
Naša Ula je dobivala rižko,ko je bila na EINT stara kronološko en mesec(rojena pa v 26.T) zaradi refluksa pa ji ni nič škodil. Rižko sem dodajala lahko rečem skoraj od samega začetka,ko sva prišle domov,ker je toliko polivala. Pa ni nič narobe z njo,samo malo bolj jo je nasitilo,to je vse.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rižolino
24.2.2009 19:51:33   
veveričica
ANAJMAD KAKŠEN JE TA RIŽOLINO KJE GA KUPŠ NAMREČ TA  V TRGOVINI SE MEŠA SAMO Z NAVADNIM KRAVJIM MLEKOM

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rižolino
24.2.2009 21:30:44   
Matjona
Tudi mi smo kupile Riževo žitno kašico od Milupe, katera se meša z adaptiranim mlekom, npr. Aptamil. Milumil.
Kupila pa sem jo v Baby-centru.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rižolino
25.2.2009 10:42:19   
anajmad
Kupujem rižko od Podravke in se lahko meša tudi z materinim mlekom.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Matjona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rižolino
25.2.2009 12:35:56   
sneska
Mi smo kupili šele prvič, in to od Millupe. Lahko mešaš s svojim mlekom ali adaptiranim in si narediš ali gosto ali redkejše za čez cucelj. Jaz kombiniram - enkrat na dan gosto na žlico, ostalo pa kakor je ali z rižolinom ali brez. Nekatere matere ga rade dajo v zadnji obrok, da user posted image potem dlje spi.

_____________________________

Zdavnaj sneg je skopnel
veter topel zavel.
Zdaj nas greje toplo sonce.
Ptički gnezda grade,
nežno kljunčkajo se,
saj pomlad v deželo je prišla.
JUHUHUUUUUUUUUUUU

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?