|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rožice, rožice....
23.2.2010 15:47:51   
noranate
Meni je danes zadišala pomlad, našla sem zvonček. Takoj sem tekla štet korita, kam bo šlo katero, kaj bo notri....user posted image
Punce, kaj bo letos krasilo vaša okna, boste zmanjšale al povečale število korit. Jaz jih v jesen vsako leto manjšam, se mi zdi pa da jih je vsako pomlad večuser posted image . Že kaj razmišljate o rožicah?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rožice, rožice....
23.2.2010 15:49:37   
pety78
Lani sem imela bujne surfinije v beli in viola barvi, letos vajo ponovim, ampak za barve še nisem prepričana. Imam pa samo dva večja korita, ker sem v bloku.

_____________________________



(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rožice, rožice....
23.2.2010 16:01:54   
Anonimen
jaz bom povecala st. korit.
ce bom imela enega, sem za 100% zboljsalauser posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rožice, rožice....
23.2.2010 18:26:24   
ona
Mi smo v nedeljo našli en velik šopek zvončkov in je res lep občutek,ko zadiši po pomladiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rožice, rožice....
23.2.2010 18:52:56   
Gina
Jaz sem pa danes videla prve zvončke.user posted image user posted image IN sem tolk vesela. user posted image  Komaj čakam pomlad. Dost mam snega.

Korit imam itak toliko, da glava boli. Hmm, vse skup jih je menda cca 18. Tu mač dela. Ampak ko je pa tako lepo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: rožice, rožice....
25.2.2010 11:22:14   
Ribi Bibi
Ja, tole pomladno vreme te kar mal zrajca, da bi takoj začel kopat, sadit, itd. user posted image . Jaz imam rože na močnem soncu, tako da ponavadi dam kar bršljanke, pa kakšno strukturno vmes. Lani se je za vse skupaj začel zanimat še mož, tako da bo letos kar precej diplomacije, preden se bova zmenila katere so obema všeč user posted image . Sicer jih ap jaz ponavadi tam sredi marca že zasadim, potem pa jih (če so jutra in noči še mrzle) poklirejm s kopreno, da jim je toplo.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: rožice, rožice....
25.2.2010 13:32:06   
noranate
Ribi Bibi, a sadiš v navadna korita al v tista z vodno rezervo. Jaz sem se lani navdušila za trave. in le te zares izvrstno polepšajo izgled korita. Letos bom v lovu na dlakavo perjanko, če jo bom dobila, ker je bila lani razgrabljenauser posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: rožice, rožice....
25.2.2010 13:38:22   
uškinamama
Pri nas cveti mandelj in mimoza user posted image , ah res je pomlad že tu. 

Tudi letos bodo surfinije visele na vhodu v garažo (dvokapnica) , mogoče bom naredila letos cvetlični stolp, ne vem še. Pa mačehe, narcise.. V korita pa damo sadiki paradižnika, paprike...no zdaj imamo v enem božično žito user posted image , ker ga je mali tam posejal.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: rožice, rožice....
25.2.2010 21:40:49   
Ribi Bibi
noranate v taka z vodno rezervo. Je res zelo vroče na našem balkonu in poleti si tako podaljšam zalivanje na tri dni, sicer bi pa trogala tisto vodo ko mal zmešana. Veš, da sem gledala že lani trave in so mi ble res všeč. Ampak ker sem bla po porodu bolj švoh, je obveljala moževa izbira user posted image .

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: rožice, rožice....
1.3.2010 21:40:13   
Ribi Bibi
Danes je bil pa tako lep dan, da sem se lotila pripravljanja korit in podobnega. Mi je blo tako luštno user posted image . Obrezala sem klematis in vidla, da že poganja listke. Juhej user posted image user posted image . Samo, da ne bo spet kakšnega poznega snega. Ga imam za letos že rahlo dosti.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: rožice, rožice....
12.3.2010 9:44:32   
noranate
Gremo nazaj na temo, sonček sije in sneg topiuser posted image . V mislih že sadim. Včeraj sem videla slikco grobeljnika, ki je za v korita, baje zelo trpežna rastlinca, mislim da tud dobra stvar za med bršljanke. Drgač pa mislim, da ne bo manjkal kje tud abutilon, trave,.... Joooj, spet bom nametala vsega, pa zmeri pravim, da ne bom tolkuser posted image .

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: rožice, rožice....
13.3.2010 21:25:22   
Ribi Bibi
Ja, mene tudi že kar meče, sploh kadar je takle lep dan. Se komaj zadržujem, da ne grem že kupit kar imajo. Ampak ponavadi sem prehitra in potem še nimajo vsega v trgovinah, potem mam pa že vse zasajeno, pa vidim še ful lepih stvari. Vsaj še 2 tedna upam, da bom zdržala user posted image user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: rožice, rožice....
19.3.2010 21:29:06   
Ribi Bibi
Ja meni se zdi, da bo šlo počasi zares! Zdaj, zdaj bom šla v nabavo. Ste ostale že podlegle? Kaj ste kupile?

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: rožice, rožice....
26.3.2010 11:57:03   
Ribi Bibi
Zdaj pa ne vem, a že tako prihno zalivate in okopavate al kam ste se vse poskrile. Jaz grem jutri končno po rože. Ne zdržim več user posted image . Šla bom pa v Podvin k Ruth Podgoršek Reš. Katera pozna? Menda svetuje čist hude zasaditve. Bom poročala.

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: rožice, rožice....
26.3.2010 21:53:20   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ribi Bibi

Zdaj pa ne vem, a že tako prihno zalivate in okopavate al kam ste se vse poskrile. Jaz grem jutri končno po rože. Ne zdržim več user posted image . Šla bom pa v Podvin k Ruth Podgoršek Reš. Katera pozna? Menda svetuje čist hude zasaditve. Bom poročala.


Ja, seveda jo poznamo. Samo jaz vseeno še ne grem po rožice - nisem z obale, da bi lahko šla. Je še prezgodaj. Pri nas včasih še aprila pade sneg. IN potem imam probleme z rožicami, ki se morajo borit za obstanek in potem nikdar niso tako zelo lepe, kot če bi bile ves rastni čas zdrave in se jim ne bi bilo treba borit za življenje.

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: rožice, rožice....
27.3.2010 13:13:55   
Ribi Bibi
Ja res je še zgodaj. Jaz jih vedno sadim sredi marca, sicer mi jih sonce požge in so čist boge. Pa nisem z obale, ne vem kje se je ravno pri nas sred Ljubljane tako močno sonce našlo. Sem imela prvič dobro šolo, potem pa sem jih začela sadit takole zgodaj in pokrivat s kopreno doker je bilo potrebno. Tačas so se lepo okrepile in so potem krasno uspevale.
V glavnem danes sem bla tam, kupila luuuštne rožice, jutri jih zasadim, potem bomo pa čakaaali user posted image . Kupila sem pa malo mešano (se mi zdi, da je to kar njen zaščitni znak) v roza, beli, vijola odtenkih: roza viseče bršlinke, za strukturo temnovijolično deteljo in male beloroza pelargonije, pa za čisto malo višine navadno zeleno perjanko. Bomo vidl kako bo user posted image .

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: rožice, rožice....
27.3.2010 21:55:34   
RoZala
Jaz ponavadi hodim h Gašperlinu pri Mengšu (mislim, da so tam že Moste pri Komendi). Danes sem bila tam ampak še niso imeli nič pametnega za balkonska korita. Jaz bom počakala še kak mesec, da bo res možnost pozebe že mimo.
Pri meni bodo letos definitivno surfinije. Kaj bo zraven pa še ne vem, ker imam vsako leto rada drugače.

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: rožice, rožice....
28.3.2010 10:49:52   
muška
jaz nimam pojma.  Vsako leto imam bršljanke, pa ker imam 15 korit vržem ven kar ne lep kup denarja. letos bi kako bolj šparovno varianto vžgala. kak predlog?

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: rožice, rožice....
29.3.2010 9:17:10   
noranate
vidim, da ste že v sajenje "padle"user posted image . jaz letos ne bom tolk zgodaj, ker se bojim slane, imam korita na izpostavljeni legi in je cel user posted image . Sadim pa meterska korita z vodno rezervo in jih ni lih najlažje prestavljat sem ter tja . Sem zasledila dve strukturni rožci, ki sta mi bajno všeč, mislim da bi bli idealni za k bršljankam, povešavi rman in grobeljnik. Krasna sta, upam da bom dobila kakšnega za pokušino. Pr nas so vrtnarije bolj bogo založene, ni neke velikeee izbireuser posted image .

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: rožice, rožice....
8.4.2010 6:07:44   
bralka
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

vidim, da ste že v sajenje "padle"user posted image . jaz letos ne bom tolk zgodaj, ker se bojim slane, imam korita na izpostavljeni legi in je cel user posted image . Sadim pa meterska korita z vodno rezervo in jih ni lih najlažje prestavljat sem ter tja . Sem zasledila dve strukturni rožci, ki sta mi bajno všeč, mislim da bi bli idealni za k bršljankam, povešavi rman in grobeljnik. Krasna sta, upam da bom dobila kakšnega za pokušino. Pr nas so vrtnarije bolj bogo založene, ni neke velikeee izbireuser posted image .


Jaz sem se spravila k isjanju idej, in naletela na seznam kombinacij. Všeč so mi kombinacije z dišavnicami in travami, ker so s pravo nego lahko trajne. Kaj češ boljšega za varčevanje!

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: rožice, rožice....
8.4.2010 13:48:31   
fusia
Vidim da ste že v rožicah user posted image Jaz tudi iščem idejo, kaj posaditi med bršljinke. Imam balkon na celodnevnem vročem soncu in do sedaj so mi edino bršljinke lepo delale, ker tudi niso zelo zahtevne in jih lahko kdaj pozabiš zaliti. Jaz sem večkrat dala kake trave, pa mi je ta zasaditev samo enkrat zelo lepo uspevala, druga leta pa so trave bolj životarile. Letos pa ne vem kaj bi.
Ribi Bibi ali imaš kako sliko te detelje? Ali vse detelje dobro uspevajo na soncu?

(odgovor članu bralka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: rožice, rožice....
9.4.2010 8:26:27   
noranate
Za na sonce so sanvitalije, suha roža, mleček, gavra,lantana,plamenka, abutilon, ... Sam brez korit z vodno rezervno bo težka. Upam, da jih imaš.user posted image Sem dobila v roke tist katalog Profesionalne vrtnarske družbe (GIZ), so notri nore ideje.

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: rožice, rožice....
9.4.2010 13:13:11   
Ribi Bibi
Fusia glede sonca ne vem, ker jo imam letos prvič. Ampak so mi zagotovili, da ji bo dobro šlo. Zgleda pa takole:

http://www.pwcertified.com/photolib/MediumJPG/2024_XALIS_BurgundyWine2.jpg

Noranate: jaz sem ga tudi že iskala, pa ga nisem dobila. Kje si ga staknila??

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: rožice, rožice....
9.4.2010 13:15:44   
Ribi Bibi
Drugač so mi pa teli vrtički v loncih grozno všeč, samo kaj, ko nimam več prostora za noben večji lonec user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: rožice, rožice....
10.4.2010 17:15:49   
Splišni
Jaz sem lani imela dve koriti z vodno rezervno, mislim, da po 70 cm dolgi, letos bom imela 3.

V enem bo definitivno portulak, ga bom danes nasejala in imela notri na okencski polici, dokler ne bo dovolj toplo za ven, pa da lepo skali in začne rast.

Za drugi dve pa ne vem. Mislila sem mallo na petunije, čimbolj pisane, pa kakšne drobnocvetoče bele rožce vmes, kaj je tisto zaen čudež? No, ta čudež, v beli barvi,

A so še katere druge rožice take, da so v čimveč barvah (po možnosti rdeče, rumene, bele, oranžne ...), pa da so lahko cel dan na soncu (balkon na jug)? Pa da niso milijon zvončki?

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?