|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rok trajanja (odprta embalaža raznih kosmičev)
4.4.2006 18:29:08   
TVN
Kako natančno se držite roka trajanja odprte embalaže raznih kosmičev - skoraj na vseh je priporočen rok po odprtju cca. 3 - 4 tedne, kar pa pri nas predstavlja hud problem, saj ne pojemo niti tretjine škatle.

A mislite, da je kaj hudo narobe, če prekoračiš predpisan rok?

Kar hudo mi je namreč, da bi komaj načeto škatlo stran vrgla?!

_____________________________

*** Imejte se lepo! ***
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rok trajanja (odprta embalaža raznih kosm...
4.4.2006 19:48:43   
Anonimen
Mi edino čokolino zmažemo hitreje, kot v 3 tednih user posted image
Ostalo pa lepo z elastiko zapet pa dat nazaj v škatlo pa je...jaz sploh ne kompliciram, če je kaj odprto več kot mesec dni. No, sam more bit speto skupaj user posted image

(odgovor članu TVN)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rok trajanja (odprta embalaža raznih kosm...
5.4.2006 8:00:17   
dana
Jaz delam tako kot Tinka74, ker se tudi zgodi, da imam več škatel odprtih pa potem mal menjavam, da ni vedno eno in isto, tako da ne morem vsega porabiti v 3 tednih. Po mojem nima bit nič narobe če je na suhem in dobro zaprto. Drugače je pri jogurtih in skutkah pa sokcih.

lp dana

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rok trajanja (odprta embalaža raznih kosm...
5.4.2006 10:56:16   
sezam
Enako kot predhodnici. Mislim, da nima kaj bit, če se ne porabi v 3-4 tednih, le da je dobro zaprto. Jaz vrečko lepo nazaj zapognem in pripnem s ščipalko za perilo. tko, da ne pride nič zraka zraven. Imamo tudi več škatel naenkrat odprtih, da mešam okuse, da se ne preobje enega.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: rok trajanja (odprta embalaža raznih kosm...
5.4.2006 12:44:10   
tina104
Mislim, da ni nič narobe. Mi tudi ne pojemo teh kašic hitro, samo pazi, da je na suhem. Drugače pa mislim, da je to bolj zaradi tega, ker nima kašica več tistega vonja kot ob odprtju.

_____________________________

20. 8. 2005 se je rodil naš Aljaž

(odgovor članu TVN)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?