|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s čem odtis dlani in stopala?
1.2.2007 10:23:33   
lora16
Kaj naj uporabim, da moji pikici odtisnem dlan in stopalo za spomin? če ima kdo kakšno dobro idejo bi prosila za nasvet.
pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
1.2.2007 10:29:21   
mala
Jest sem kupila neke barve za otroke, ki so pralne in zraven so bile še gobice in pol sem gobico namočila v barvo in pobarvala stopala nato pa jih odtisnila...je zelo lepo ratal..

(odgovor članu lora16)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
1.2.2007 10:37:11   
crci06
to so prstne barve, jih imajo v art in otroških trgovinah, pa mogoče tudi ta velikih supermarketih...
mene so vnaprej opozorili, da pri dojenčku naj raje ne delam odtisa rokice, ker rokice težko čisto umiješ, dojenček pa rokice tlači v ustka...   saj gredo barve dol, samo lahko pa vseeno kaj ostane...

jaz sem tako odtisnila samo nogice in je ratalo super!

(odgovor članu lora16)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
1.2.2007 11:21:06   
filipina
jaz sem odtis naredila kar z vodenimi barvicami, pa je fulllll dobro ratalo. Pa imam okvirjeno zdaj.user posted image Lahko pa tudi z tako maso, mislim da se reče kavlin, to je zelo fina oblika gibsa.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
1.2.2007 11:42:48   
Katrin
Prstne barve user posted image

Lahko pa jih odtisneš tudi v fimo maso....

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu lora16)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
1.2.2007 11:54:46   
petra a
jaz bi tudi probala z gipsom, ali pa glino

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
2.2.2007 10:26:54   
crci06
a lahko katera pove kakšna bolj konkretna navodila
za odtis stopala ali rokice v fimo maso?
(vsak dan nekaj novega user posted image )

hvala...

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
2.2.2007 11:26:01   
Nogavica
Jaz imam pa doma že dolgo DAS maso, ki čaka, da jo porabim, tako da bom odtis naredila kar vanjo. Malo jo pregneteš, da postane bolj mehka, potem pa stisneš rokico ali nogico gor. Potem jo pustiš na zraku, da se posuši/strdi.
Fimo masa je menda podobno, samo da jo daš peči, da se strdi. Meni se zdi... je še nisem uporabljala.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
2.2.2007 12:39:30   
F*S*M
mi smo naredili v gips in v slano testo iz testa so lepše. OPa tudi s šminko vendar ni bilo pravega efekta. 

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
2.2.2007 21:51:57   
frrrr
mi smo uporabili prstno barvo... se fajn spere... z rokavico za umivanje sicer ni šlo fajn dol... ko pa sm ga v banjico pomočila, je pa v hipu izginila

nasvet: odtise rok in nog ne delat v knjigo spominov, ampak raje na papir, ki ga potem izrežete in prilepite v knjigo... se zna zgodit, da bo potrebno več poskusov user posted image

midva sva delala odtis skoraj pri dveh mesecih in sva že zamudila za lep odtis ročice, ker je bil un refleks (otroka pobožaš po zgornji strani dlani in razpre dlan) že pozabljen... sva bila pa oba z možem cela barvasta zraven user posted image tudi z oblačil gre barva pri 30stopinjah

barve kupili v Arielu... 3 v kompletu - modra, rumena in rdeča, stanejo pa okrog 4, 5 eurov

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
2.2.2007 23:15:16   
Sandra*
Jaz sem mu s čopičem in temperami pobarvala dlan in podplat pa odtisnila, pri 3 mesecih, je šlo. Zdaj bi imela pa verjetno vse napackano!

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
3.2.2007 22:41:34   
Naja30
Ravno danes sem vidla v Mercator centru (hipermarket) prstne barve 3 v kompletu za samo 480 starih dobrih tolarjev user posted image  oz 2 evra, kar je zelo poceni. V Mulerju sem dala za iste skoraj 5 evrov.

Jaz sem pa tamali podložila na postelji nepremočljivo podlogo, jo slekla in namazala po nogicah in naredila odtis, medtem pa je očka že pripravil banjico in je šla direkt v vodo. user posted image

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
3.2.2007 22:46:30   
cmokec
Tudi jaz sem kar z vodenkami pobarvala nogice in odtisnila na papir. Probali smo tudi z gipsom ali nekaj tazga, apmak kasneje, kože ve zakaj se gre in se trudi pritisnit nogico v maso. Ko je še čisto majhen namreč nogice ne moreš na silo rinit v maso.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
12.2.2007 13:06:11   
Lea77
Pri starosti 1 mesec sem stopila čokolado in namazala rokico in nogico, odtisnila na papir in jo hitro umila. Papir sem zalimala na karton in zavila v prozorno folijo. Naredila sem tudi fotokopijo tega. Sedaj ima hčerka 20 mesecev in se še vedno lepo vidi tudi tisti odtis s čokolado.
Pri enem letu pa sem v knjigarni kupila modelirno maso, jo razvaljala in naredila odtis. Rob nogice in rokice sem malo pobarvala z voščenko.
Lažja je bila prva varianta, lepša pa mi je druga, ker je nastala prav lepa slika za na steno.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
6.12.2018 16:34:45   
annjjaa
Jaz sem kupila za odtis stopal dojenček, kar na bebememoria strani. Mi ni žal :) user posted image

(odgovor članu Lea77)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
20.12.2018 15:14:26   
Sunshine357
Dobili smo v dar maso za odtis, na vsake toliko jih naredimo s prstnimi barvami ali vodenkami.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: s čem odtis dlani in stopala?
20.12.2018 20:42:41   
xMajax
Jaz sem kupila prstne barve ter z njimi naredila odtise rokic in nogic. 

(odgovor članu lora16)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Nac in Edi
photo
Svet se mi je porušil, padla sem v nezavest. Zdravnik je možu še pojasnil, da za mene bo to sicer porod, ampak za njih s...