|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s čim kuhate?
19.6.2010 22:00:28   
livia
Meni manjka še kamp kuhinja. Kaj naj nabavim? Razmišljam med indukcijo in električnim grelnikom oz obojim. user posted image
user posted image
ali
user posted image


Kaj pa od omaric? Kje se splača to kupit?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: s čim kuhate?
19.6.2010 22:16:28   
Pi-kica 1
Mi imamo električni štedilnik z dvema ploščama, podoben kot na spodnji sliki. Zraven nesemo še električno pica ponev. Zelo praktična zadeva. Nam zadošča prek in prek in smo zadovoljni. Kuhinjsko omarico pa sva ravno včeraj kupila v Merkurju v akciji, imajo znižane za 30 procentov, za 65 evrov.
Približno takšno, kot je na tej povezavi user posted image
http://www.ceneje.si/sport/kampiranje-in-taborjenje/pohistvo-za-kampiranje/camp4-kamping-kuhinja-max_-_CX000DD8DA


< Sporočilo je popravil Pi-kica 1 -- 19.6.2010 22:22:08 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s čim kuhate?
19.6.2010 22:39:19   
viv_
Mi imamo campingazov štedilnik na plin, ki je lahko tudi žar.

user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s čim kuhate?
20.6.2010 12:37:01   
Splišni
Mi imamo električnega na dve plošči, samo ena bi bila premalo.

Imamo pa tudi žar na oglje in tudi uno pizza pan smo s seboj vlekli lani, ampak smo jo samo enkrat uporabili, tako da tega ne bomo več s seboj jemali. Je pa fajn za krompir not spečt.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s čim kuhate?
20.6.2010 12:54:44   
brkn83
mi smo pa lani kupili indukcijsko kuhališče, in jesuper. Res se splača ga imeti, imam kar dva kuhališča.

Zraven pa smo kupili še omaro za kuhat od brunnerja in gresta gor lepo oba kuhališča.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s čim kuhate?
20.6.2010 19:55:35   
livia
Električna pica ponev? A to je samo za pice al lahko tudi akko meso in krompir not delaš.

Brkn83, katero indukcijo pa imate in kje ste kupili omarico?

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s čim kuhate?
20.6.2010 20:15:52   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Električna pica ponev? A to je samo za pice al lahko tudi akko meso in krompir not delaš.

Brkn83, katero indukcijo pa imate in kje ste kupili omarico?


električna pica ponev je ful praktična, ker lahk v njej delaš skor vse - pečeš ribe, meso z zelenjavo in krompirjem, ali v njej narediš kakšno prilogo,...................... skor vse se da v njej narediti. Če pa kupiš ono pravokotno je ponavadi malo bolj globoka kot pa okrogle, lahk v njej delaš tudi kakšno rižoto,......


indukcijo  - ne vem točn katera je (ni neka znamka) - vem sam da sem jo kupila v Akvoniju in sem za eno dala 40 Evrov, zraven nje pa sem dobila še eno posodo s pokrovko in vok.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s čim kuhate?
20.6.2010 20:16:53   
brkn83
aja omarico pa smo kupili v merkurju lani in takrat dali okoli 60-70 evrov. Je pa res ful fajna, ker imam spodaj zloženo vso posodo, poleg pa imam že prostor za rezanje.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: s čim kuhate?
20.6.2010 23:31:56   
mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Mi imamo campingazov štedilnik na plin, ki je lahko tudi žar.

user posted image


mi imamo enakega, pa najbolj nam je prav prišel žaruser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: s čim kuhate?
21.6.2010 8:27:14   
tintin
Mi imamo pa Cadacov gorilnik na plin, ki je zelo podoben Campingazu, samo še boljši (močnejši plin), pa žar plošča je iz dveh delov, tako da lahko na polovici pečeš, na enem plinu pa kuhaš
http://www.ac-glavan.si/default.asp?pid=modul_it&mid=sl&wID=1377

super zadeva, prodajajo pa tudi v Merkurju.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: s čim kuhate?
21.6.2010 8:28:31   
tintin
Elektr. kuhalnika ne priporočam, ker znajo bit v kakšnih kampih težave (npr. na Sardiniji smo srečali 2 slovenca, ki sta imela pica pan in jima je skoz elektriko ven metalo, ker je bil premočen).

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: s čim kuhate?
21.6.2010 12:02:54   
anchika
Skoraj v vseh kampih  je v ceno parcele vklučena elektrika tko da se skoraj ne splača  imeti  kuhalnik na plin.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: s čim kuhate?
21.6.2010 15:47:54   
alamar
Že, a v večini je uporaba električnih žarov in kuhalnikov prepovedana. Kar poglejte si  pogoje uporabe vsakega kampa. Res pa je, da ne komplicirajo, razen, če meče ven varovalke. Potem pride majstr težit.  Se kar pogosto dogaja, da so problemi, sploh če kdo prileti s starimi ali pa močnimi kuhalniki...

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: s čim kuhate?
21.6.2010 16:18:16   
n4t4L1J4
mi2 s fantom mama brunerovo "kuhinjo" podobno tej: http://www.bolha.com/oglas383370286/omarica-za-kuhanje-chuck-box-kamp-oprema-induplati-brunner-kamping-camping 
samo, da ima na levi strani še police za posodo, na desni pa odlagalno poličko.
Mi2 sva lani mela električni kuhalnik, pa se mi je zdelo, da kuham celo večnost (ker sem navajena na plin), ravno danes pa sem videla v mercatorjevem katalogu, da prodajajo dvojno indukcijsko kuhališče za 90€ (kar je zelooo poceni, v intersparu majo ceno čez 200€)... Že razmišljam o tem, da bi šla tega kupit :D

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: s čim kuhate?
21.6.2010 16:48:02   
skuštrana
http://www.ideo.si/a/Plinski_zar_RF_80x40_z_dvema_kuhalnikoma_brez_nog_43311_GORENC

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu n4t4L1J4)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?